Dom Pogrzebowy Służew

Dom Pogrzebowy SŁUŻEW otacza wszechstronną opieką Rodziny, które dotknęła śmierć kogoś Bliskiego. Organizacja uroczystości pogrzebowej oraz  dopełnienie wielu spraw formalnych często stanowi duże wyzwanie dla osoby pogrążonej w żałobie. Doskonale rozumiejąc taką sytuację kompetentni i zaangażowani pracownicy pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności w różnych urzędach i instytucjach takich jak USC, ZUS, KRUS, MSW i inne. Osoba odpowiedzialna za organizację ceremonii pogrzebowej może liczyć na wsparcie i radę doskonale przygotowanego personelu. We wstępnej fazie planowania omawiane są wszystkie możliwości i ustalany szczegółowy plan tak, aby spełnić wszystkie życzenia i oczekiwania Klienta, oraz dostosować je do możliwości finansowych. Każdy w komfortowych warunkach zostanie zapoznany z szeroką ofertą i możliwościami zakładu, jeśli jest taka konieczność, to odpowiedzialny pracownik przyjeżdża do domu zamawiającego, aby w sposób maksymalny pomóc. SŁUŻEW to firma godna zaufania, która gwarantuje, że uroczystość ostatniego pożegnania będzie przygotowana i przeprowadzona starannie, profesjonalnie i z wielkim szacunkiem zarówno dla Zmarłego jak i jego Rodziny. Gwarantem usług na najwyższym poziomie jest ponad trzydziestoletnie doświadczenie i ogromna wiedza w branży funeralnej oraz starannie dobrany personel. Zakład ma niezwykle bogate doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych świeckich i wyznaniowych oraz państwowych z honorową asystą kampanii reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Zakład w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy swoje usługi na terenie warszawskiej dzielnicy Ursynów – zakłady pogrzebowe Warszawa.

Karwan zakład pogrzebowy służew warszawa

Zakres usług oferowanych przez Dom Pogrzebowy Służew

Oferta usług, które może wykonać Zakład Pogrzebowy SŁUŻEW, jest obszerna i elastyczna, zawsze dostosowana do indywidualnych życzeń Rodziny. Każdy Klient otrzymuje pełen zakres usług i produktów w wielu wersjach cenowych, tak aby dostosować je do różnych oczekiwań i możliwości. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i kompetencjom zespołu pracowników możliwe są nawet najbardziej wyszukane i niestandardowe realizacje oryginalnych pomysłów osób zamawiających. Zawsze wszystko jest na początku dokładnie omówione i skonsultowane z Rodziną, a następnie drobiazgowo zaplanowane wraz z kosztorysem. Dla wygody osób zamawiających usługę pogrzebu przygotowano największy w Warszawie wybór różnorodnych trumien w przypadku pochówku tradycyjnego. Coraz częściej przed pogrzebem Rodzina lub sam Zmarły życzy sobie wykonanie kremacji, do której wykorzystuje się skromne, ale eleganckie trumny kremacyjna a na prochy można wybrać spośród ogromnej ekspozycji przeróżnych, pięknych urn. Flota eleganckich specjalistycznych karawanów pozwala na eksportację ciała Zmarłego z każdego miejsca w Polsce. Jeśli osoba zmarła za granicą, to sprowadzeniem ciała lub prochów oraz dopełnieniem wszelkich formalności również zajmie się Dom Pogrzebowy SŁUŻEW. Zawiadomienie o pogrzebie w formie papierowych klepsydr przygotowują pracownicy biura po dokonaniu wszelkich uzgodnień oraz rozwieszają je we wskazanych przez Rodzinę miejscach. Klepsydry, nekrologi i epitafia pracownicy umieszczają na specjalnej stronie internetowej www.kupamięci.pl oraz w lokalnej i ogólnopolskiej prasie.  Ciało Zmarłego przechowywane jest w nowoczesnym prosektorium i profesjonalnie przygotowane do pochówku poprzez wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej oraz balsamacji, którą wykonuje się coraz częściej, zwłaszcza jeśli ciało jest przechowywane dłuższy czas lub transportowane na znaczne odległości. Rodzina i znajomi mogą w ciszy i skupieniu pożegnać swojego Bliskiego w pięknej klimatycznej kaplicy przedpogrzebowej.

kaplica pożegnań służew zakład pogrzebowy warszawa

 

Nieodzowne na każdej ceremonii pogrzebowej wiązanki i wieńce, oraz różnego rodzaju kompozycje kwiatowe są niewątpliwą dekoracją, ale również wyrażają szacunek, miłość i smutek z powodu odejścia Bliskiego.

 

Wieńce pogrzebowe zakład pogrzebowy służew warszawa

 

Wykonywane są przez profesjonalnych florystów z najwyższej jakości żywych kwiatów i dodatków na zamówienie najbliższej Rodziny oraz pozostałych uczestników pogrzebu według ich wskazań i sugestii. Rodzina nie musi się martwić o transport i odpowiednie wyeksponowanie kwiatów, o co dokładnie zadbają pracownicy firmy.  Niezwykłych wzruszeń podczas uroczystości pogrzebowej może dostarczyć oprawa muzyczna w wykonaniu profesjonalnych muzyków i wokalistów w kaplicy przedpogrzebowej, podczas głównej uroczystości lub na cmentarzu. Taki minikoncert nada uroczystości niezwykle indywidualnego i podniosłego charakteru. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej, to rozwiązaniem może być transmisja video, która jest zapisana na dowolny nośnik pamięci. Specjaliści wykonują fotoreportaże lub prezentacje multimedialne z przebiegu ceremonii, a także zdjęcia, które następnie umieszczone są w eleganckim albumie lub fotoksiążce. Jest to smutna, ale i cenna, zwłaszcza po wielu latach, pamiątka dla Rodziny. Zainteresowane osoby mogą skorzystać z wielu przydatnych informacji i porad zebranych na firmowej stronie internetowej, która zawiera także szczegółowy opis oferty usług. Dom Pogrzebowy SŁUŻEW we współpracy z renomowanymi zakładami kamieniarskimi oferuje również nagrobki i pomniki, które każdy Klient może obejrzeć, a następnie zamówić korzystając z fachowego doradztwa w kwestii wyboru materiałów i projektowania designu nagrobka oraz wszelkich dodatków, inskrypcji i liternictwa. Pracownicy wyręczają także w opiece nad pomnikiem, zajmując się jego sprzątaniem i konserwacją, a mogą to wykonać po pogrzebie, przed pierwszym listopada, po zimie lub cyklicznie. Usługa taka wykonywana jest starannie z dokumentacją fotograficzną i jest niezwykle przydatna szczególnie dla osób, które mieszkają daleko, lub z innych względów nie mogą odpowiednio zaopiekować się nagrobkiem. Zakład zajmuje się również ekshumacjami oraz pomaga Klientowi w zgromadzeniu koniecznych pozwoleń i dokumentacji. Dom Pogrzebowy SŁUŻEW i jego zespół profesjonalnych pracowników dokładają wszelkich starań, aby wspomóc osoby pozostające w żałobie po stracie kogoś najbliższego. Swoją trudną i odpowiedzialną pracę traktują jak misję. Każda uroczystość ostatniego pożegnania w ich wykonaniu jest piękna i godna, profesjonalnie przygotowana i przeprowadzona w każdym szczególe. Firma może się poszczycić tym, że zaufały jej Rodziny wielu znanych i znamienitych osób, którym przygotowała uroczystość pogrzebu z wielką pieczołowitością i szacunkiem.

Miejsce prowadzenia działalności Domu Pogrzebowego Służew

Zakład Pogrzebowy SŁUŻEW ma swoją siedzibę w Warszawie przy ul. Fosa 19a i swoim działaniem obejmuje kilka dzielnic Warszawy. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoje usługi oferuje na Ursynowie – zakłady pogrzebowe Warszawa Ursynów. Pracownicy są do dyspozycji Klientów całodobowo każdego dnia w tygodniu.