Zakład Pogrzebowy Ryszard Skawski – misja i cele firmy

Zakład Pogrzebowy RYSZARD SKAWSKI to firma z trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku w branży pogrzebowej. Rzetelność, zaufanie, zrozumienie, a także troska to cechy, które charakteryzują firmę pana Ryszarda. Doświadczeni i zaangażowani pracownicy pomagają Rodzinie przejść przez wszystkie etapy organizacji pogrzebu. Służą natychmiastową pomocą oraz wsparciem emocjonalnym w tych bolesnych chwilach. Zapewniają odpowiednią atmosferę ceremonii ostatniego pożegnania, pełną powagi i wyjątkowości. Zakład pogrzebowy sygnowany nazwiskiem Pana Ryszarda respektuje Polską tradycję związaną z obrzędem pogrzebu, ale idąc wraz z nowymi trendami w branży pogrzebowej i nowymi metodami pochówku – przeprowadza również kremacje. Wiele lat prowadzenia działalności w sposób rzetelny i profesjonalny zaowocował, zdobyciem dużego zaufania oraz bardzo dobrej opinii Klientów, którzy korzystali z usług firmy. Personel na każdym etapie przygotowywania pogrzebu traktuje Osobę Zmarłą i jej pogrążonych w żałobie bliskich z godnością i należytym, najwyższym szacunkiem.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Ryszard Skawski

Zakład Pogrzebowy RYSZARD SKAWSKI oferuje kompleksowe usługi funeralne na terenie powiatu ostrowskiego w województwie mazowieckim. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe działalność prowadzi także w województwie podlaskim, w powiecie wysokomazowieckim – zakłady pogrzebowe Wysokie Mazowieckie. Główne usługi świadczone przez zakład to:

– Usługi pogrzebu wykonywane w obrządku religijnym różnych wyznań oraz w obrządku świeckim dla osób, które są niewierzące. Firma realizuje pogrzeby tradycyjne, gdzie Osoba Zmarła składana jest do grobu w tradycyjnej trumnie, a także coraz bardziej popularne w Polsce pogrzeby urnowe, które są poprzedzone kremacją ciała dokonywaną w specjalistycznych krematoriach.

– Pomoc w dopełnieniu niezbędnych kwestii formalnych w urzędach oraz innych instytucjach np. w szpitalu, kościele czy też u zarządcy nekropolii, na której terenie ma się odbyć pochówek.

– Świadczenie całodobowej usługi transportu ciała z miejsca, w którym nastąpił zgon do spełniającej najwyższe standardy chodni. Eksportacja odbywa się z każdej wskazanej przez osoby zgłaszające lokalizacji na terenie całego kraju. Niezależnie, czy jest to mieszkanie prywatne, placówka, w której przebywała Osoba Zmarła – szpital, dom opieki, czy też miejsce wypadku. Profesjonalnie przygotowani pracownicy, poprzez udział w wielu szkoleniach z tego zakresu, wykonują pełną toaletę i kosmetykę pośmiertną.

– Personel zakładu pogrzebowego zajmuje się również fachowym doradztwem w doborze odpowiedniej trumny i urny oraz innych niezbędnych akcesoriów pogrzebowych. Wszystkie konieczne utensylia dostępne są w siedzibie zakładu. Można tam także wybrać wieńce, wiązanki lub bukiety przygotowane przez specjalistów z zakresu florystyki funeralnej.

Wszystkie usługi zakładu pogrzebowego Pana Ryszarda są wykonywane rzetelnie i kompleksowo. Kadra firmy może również pomóc w przygotowaniu miejsca pochówku – zajmie się wykopaniem grobu czy będzie pośredniczyć w zakupie miejsca na wybranej nekropolii. Dodatkowo zakład oferuje wykonanie ekshumacji, jeśli wystąpi taka konieczność, lub taka jest potrzeba i życzenie Rodziny Osoby Zmarłej. Ponadto oferuje całoroczną opiekę nad grobami.

Adres siedziby Zakładu Pogrzebowego Ryszard Skawski

Główna siedziba firmy Zakład Pogrzebowy RYSZARD SKAWSKI mieści się w miejscowości Czyżew przy ulicy Juliusza Słowackiego 11. Tam znajduje się biuro stacjonarne, gdzie mogą Państwo zasięgnąć niezbędnych informacji oraz dopełnić wszelkich koniecznych przy organizacji pogrzebu formalności. Pracownicy zatrudnieni przez Pana Ryszarda dyspozycyjni są przez całą dobę każdego dnia, również we wszystkie niedziele, a także święta. Służą pomocą i radą oraz wszechstronną wiedzą zdobytą na przestrzeni wieloletniej, sumiennej posługi na rzecz Osób Zmarłych.