Zakład Pogrzebowy Pogotowia Pogrzebowego w Kozienicach

Dzwoniąc pod numer infolinii Pogotowia Pogrzebowego – 801 12 12 12, zostaną Państwo połączeni ze sprawdzonym zakładem pogrzebowym z Kozienic. Oferta usług dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta, do jego oczekiwań i sytuacji finansowej. Ceremonie pogrzebowe organizowane są zawsze starannie, godnie i z szacunkiem dla Zmarłego i jego Rodziny. Pogrążona w żałobie Rodzina często jest zagubiona wśród różnego rodzaju spraw do załatwienia. Empatyczni pracownicy pomogą we wszystkich kwestiach związanych z pochówkiem, organizacją ceremonii pogrzebowej, ale także w dopełnieniu często skomplikowanych formalności.

Usługi pogrzebowe Kozienice

Aby pomóc Rodzinie, którą dotknęła śmierć kogoś bliskiego, Zakład Pogrzebowy Pogotowia Pogrzebowego przygotował szeroką ofertę usług. Odpowiedzialni pracownicy w imieniu Klienta, po odpowiednim upoważnieniu, mogą dopełnić wszelkich koniecznych formalności w takich urzędach jak USC, ZUS czy KRUS oraz w kancelarii parafialnej i administracji cmentarza. Płatności za usługi mogą się odbyć na życzenie Klienta bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Dzięki flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała może się odbywać sprawnie i szybko. Ciało może być zabrane z domu, szpitala, hospicjum czy z innej lokalizacji o każdej porze, każdego dnia tygodnia wprost do specjalistycznej chłodni.

Osoba zamawiająca kompleksową usługę pogrzebu może także wybrać spośród dużego asortymentu trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna w wielu wzorach i kolorach. Jeśli pochówek ma być poprzedzony spopieleniem ciała, to do wyboru są różnorodne urny na prochy. Pracownicy biura redagują i drukują stosowne klepsydry i tabliczki na trumnę. Zawsze na ceremonii pogrzebu towarzyszą nam kwiaty, które pełnią funkcję nie tylko ozdobną, są symbolem wdzięczności, miłości i szacunku do Zmarłego, wyrażają smutek i żal po stracie. Zakład dostosowując się do potrzeb Klientów w tym zakresie, przygotowuje klasyczne wiązanki i wieńce lub bardziej nowoczesne kompozycje i stroiki na trumnę zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych.

Priorytetem działalności zakładu jest kompleksowa organizacja pochówku i ceremonii ostatniego pożegnania oraz wszechstronna pomoc Rodzinie w tych trudnych chwilach i maksymalne odciążenie we wszelkich sprawach organizacyjnych. Pracownicy z wielkim zaangażowaniem i empatią podchodzą do każdego Klienta i starają się doradzić i pomóc przejść przez wszystkie sprawy związane z organizacją pogrzebu. Dokładają wszelkich starań, aby pogrzeb był przygotowany i przeprowadzony na jak najwyższym poziomie staranności, z godnością i szacunkiem dla Zmarłego.

Miejsce prowadzenia działalności Zakładu Pogotowia Pogrzebowego w Kozienicach

Zakład Pogotowia Pogrzebowego świadczy usługi pogrzebowe w Kozienicach oraz w całym powiecie kozienickim, sprawdź zakłady pogrzebowe Kozienice.