Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Pogotowia Pogrzebowego w Jedlni-Letnisku

Pożegnanie bliskiej osoby jest niewątpliwie trudnym wydarzeniem. To nieodłączny element życia każdego człowieka, pełen bólu, łez i wspomnień. Organizacja uroczystej ceremonii pożegnalnej wiąże się z wieloma obowiązkami, które niejednokrotnie utrudniają Rodzinie spokojne przejście przez okres żałoby. Z pomocą w tych ciężkich chwilach przychodzą zarówno pracownicy infolinii Pogotowia Pogrzebowego, jak i kadra rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego. Mieszkańcy gminy Jedlnia-Letnisko, dzwoniąc pod numer infolinii Pogotowia Pogrzebowego – 801 12 12 12, natychmiast zostaną połączeni ze sprawdzonym zakładem pogrzebowym z tego terenu – zakłady pogrzebowe Jedlnia-Letnisko.

Usługi oferowane przez zakład pogrzebowy w Jedlni-Letnisku

Każda Rodzina, która potrzebuje pomocy w tym trudnym czasie, uzyska ją niezależnie od sytuacji finansowej czy wyznawanej wiary. Zakład Pogrzebowy Pogotowia Pogrzebowego realizuje pochówki tradycyjne, urnowe poprzedzone kremacją, a także innych wyznań i ceremonie świeckie, którym towarzyszy profesjonalny mistrz ceremonii. W imieniu pogrążonej w bólu Rodziny, kompetentny personel wypełni wszystkie formalności urzędowe, cmentarne, kościelne oraz te związane z zasiłkiem pogrzebowym. Dom pogrzebowy realizuje pochówki w ramach zasiłku z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Firma posiada szeroki wachlarz trumien i urn wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Dostępne są w modelach tradycyjnych oraz bardziej nowoczesnych. Dzięki specjalnej selekcji produktów oferowanych przez zakład oraz fachowemu doradztwu obsługi można dokonać wyboru odpowiednich akcesoriów funeralnych. Oferta zawiera także wiele dekoracji florystycznych takich jak wieńce, wiązanki, a także inne kompozycje kwiatowe wykonywane na specjalne życzenie Klienta.

Dzięki wyposażeniu w wyspecjalizowane karawany, pracownicy sprawnie i bezawaryjnie dokonują eksportacji Osoby Zmarłej z domu, bądź innej wskazanej lokalizacji. Takie zaplecze techniczne w pełni dostosowuje się do surowych norm technicznych i sanitarnych. Zakład pogrzebowy realizuje przewóz Osoby Zmarłej na terenie kraju i poza jego granicami, współpracując z konsulatami, ambasadami i zagranicznymi urzędami. Pracownicy biorą na swoje barki kwestię dokumentacji z tym związanej, a także wniosków i formularzy niezbędnych do wykonania kremacji i ekshumacji. W kompleksowej obsłudze ważne jest przygotowanie Osoby Zmarłej do ostatniego pożegnania. Pracownicy zajmują się toaletą i kosmetyką pośmiertną, a także doborem stosownej odzieży, która zapewni pełną powagę i schludny wygląd Zmarłego. Istnieje możliwość zamówienia specjalnych podziękowań dla Rodziny i gości pochówku.

Kontakt z Zakładem Pogotowia Pogrzebowego w Jedlni-Letnisku

Wszystkie osoby z gminy Jedlnia-Letnisko, które dodzwonią się na infolinię Pogotowia Pogrzebowego, mogą liczyć na niezwłoczną pomoc. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji codziennie, przez całą dobę, pomogą w każdej sprawie związanej z pogrzebem.