Idea Zakładu Pogotowia Pogrzebowego w Goździe

Mieszkańcy gminy Gózd dzwoniąc pod numer infolinii Pogotowia Pogrzebowego – 801 12 12 12, zostaną połączeni ze sprawdzonym zakładem pogrzebowym z tego terenu. Personel Zakładu Pogotowia Pogrzebowego wykonuje sumienną i ciężką służbę na rzecz Rodzin dotkniętych śmiercią bliskiej osoby. To wrażliwość, wsparcie i troska, ale również zaangażowanie i terminowość w wykonywaniu powierzonych usług. Zakład pogrzebowy świadczy profesjonalne i całościowe usługi pogrzebowe w najwyższym standardzie. Cel, który obrała firma to indywidualna pomoc Rodzinom w pełnym zakresie, bez względu na status majątkowy, pochodzenie, światopogląd czy wyznawaną religię.

Działalność Zakładu Pogotowia Pogrzebowego w Goździe

Życzliwość i troska, z jaką personel Zakładu Pogotowia Pogrzebowego podchodzi do Klienta, dają Rodzinie poczucie bezpieczeństwa i gwarancję odciążenia ze wszystkich przykrych obowiązków. Organizacja pochówku w tak bolesnym okresie jest ciężkim zadaniem, dlatego pracownicy biorą wszystkie kwestie z tym związane na swoje barki. Na podstawie upoważnienia są w stanie wypełnić wszelkie formalności zarówno w urzędach, kościołach jak i u zarządcy cmentarza, na którym ma odbyć się pogrzeb. W zakres pomocy obsługi wchodzi również uzyskanie w imieniu Rodziny zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Firma realizuje pochówki w ramach zasiłku, nie obniżając jakości, gwarantując godne i pełne szacunku pożegnanie Zmarłego.

Zakład pogrzebowy, z którym współpracuje Pogotowie Pogrzebowe, organizuje ceremonie każdego wyznania. Realizuje ceremonie świeckie z udziałem mistrza ceremonii, pochówki tradycyjne z wykorzystaniem trumny oraz urnowe, poprzedzone procesem spopielenia zwłok. Oferta firmy zawiera szeroki wybór trumien oraz urn, wykonanych z wysokojakościowych materiałów. Bogata oferta obejmuje także dekoracje florystyczne w postaci wieńców, wiązanek, stroików, bukietów i innych kompozycji kwiatowych z kwiatów sztucznych i naturalnych. Wykwalifikowana i pełna powagi kadra prowadzi profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich akcesoriów funeralnych takich jak krzyże, modlitewniki, tabliczki, nekrologi. Obsługa pomaga także w wypełnieniu wniosków dotyczących kremacji i ekshumacji, czuwając nad wykonaniem usługi w każdym jej momencie.

Firma oferuje Klientom całodobową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Kompetentni i wyszkoleni pracownicy za pomocą wyspecjalizowanych karawanów, o każdej porze dnia i nocy przyjadą po Zmarłego niezależnie od lokalizacji, do domu, szpitala, ośrodka opiekuńczego. Samochody będące na wyposażeniu zakładu spełniają wszelkie normy techniczne, dzięki czemu wszystko odbywa się sprawnie i bezpiecznie. Organizuje przewóz Osoby Zmarłej nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami. Sprowadzenie Osoby Zmarłej do Polski, umożliwienie Rodzinie godnego jej pożegnania w komfortowej atmosferze jest dla zakładu priorytetem.

Kontakt z Zakładem Pogotowia Pogrzebowego w Goździe

Wszystkim osobom, które dodzwonią się na infolinię Pogotowia Pogrzebowego, zostanie niezwłocznie udzielona pomoc. Pracownicy pozostają stale do Państwa dyspozycji, zarówno w dni powszednie, jak i w święta.