Godny zaufania zakład pogrzebowy w Milanówku należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy PAĆKO to firma funkcjonująca na terenie województwa mazowieckiego od ponad 25 lat. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zasięgiem działania obejmuje cały powiat grodziski. Właściciele wraz z pracownikami, przez lata posługi na rzecz Zmarłych i ich Rodzin, zyskali cenną wiedzę pozwalającą na kompleksową obsługę. Pomagają wszystkim osobom niezależnie od ich statusu finansowego i charakteru uroczystości. Rodzinna firma Państwa Paćko stawia za cel indywidualne podejście do każdego Klienta, zrozumienie, a następnie spełnienie wszelkich jego potrzeb. Misją zakładu jest wykonanie ceremonii na najwyższym poziomie, ukojenie bólu Rodziny i umożliwienie jej spokojnego przeżycia żałoby, bez obaw o formalności, skomplikowane procedury i przykre obowiązki. Profesjonalizm, wysokie kwalifikacje i wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka są wizytówką firmy. Zakład, który działa od 1994 roku, zyskał wśród Klientów miano firmy godnej zaufania i wyróżniającej się na lokalnym rynku funeralnym.

 

Biuro Zakładu Pogrzebowego Paćko&Paćko Brwinów

 

Usługi pogrzebowe w Milanówku świadczone przez Zakład Pogrzebowy Paćko&Paćko

Każdy człowiek doświadczający bolesnej straty bliskiej osoby może liczyć na pomocną dłoń ze strony Zakładu Pogrzebowego PAĆKO&PAĆKO. Zarówno właściciele firmy, jak i ich zaufani pracownicy każdego dnia pozostają w gotowości, by służyć pomocą i poradą. Wspierają na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą pochówku. Przynoszą ukojenie i zrozumienie, które jest niezbędne w tak ciężkich chwilach. Klienci mogą liczyć na profesjonalizm firmy niezależnie od tego, czy pochówek jest świecki, religijny czy też poprzedzony procesem kremacji. Kompleksowe usługi funeralne oznaczają pomoc w pełnym tego słowa znaczeniu. Już od pierwszych chwil zaangażowany personel na podstawie stosownego upoważnienia, wypełnia formalności w urzędzie, kościele, na cmentarzu, a także w instytucjach, z których uzyskać można zasiłek pogrzebowy, czyli ZUS, KRUS, MSWiA i inne.

Asortyment funeralny Zakładu Pogrzebowego Paćko&Paćko

W firmie znajduje się doskonale wyposażone zaplecze oferujące wiele modeli trumien i urn, wykonanych z najwyższej jakości materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika i kompozyt. Produkty pochodzą od czołowych polskich i zagranicznych producentów. Dzięki fachowemu doradztwu ze strony obsługi każda Rodzina może swobodnie dobrać również wszystkie niezbędne akcesoria funeralne – krzyże, tabliczki, nekrologi i modlitewniki. Dzięki zespołowi doświadczonych florystów oprawa kwiatowa dostosowywana jest pod indywidualne zamówienie Klienta. Każda uroczystość jest unikalna i prezentuje się wyjątkowo w oczach wszystkich gości. Wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje, przygotowywane są ze świeżych, ciętych roślin, z dbałością o każdy szczegół.

 

stroik na trumnę z czerowonych róż

 

Zakład pogrzebowy z Milanówka posiada nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, a dzięki wysokim kwalifikacjom oraz wielokrotnym szkoleniom, certyfikowany personel dokonuje niezbędnych czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej Osób Zmarłych. Właściciele zakładu zadbali również o specjalistyczne karawany. Pracownicy dokonują całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od wskazanej lokalizacji. Dodatkowo firma realizuje przewóz zwłok na terenie kraju oraz usługę transportu międzynarodowego, biorąc na swoje barki kwestie dokumentacji i tłumaczeń. Wszystkie pomieszczenia i pojazdy należące do zakładu, dostosowane są do surowych wymogów technicznych i sanitarnych. Gwarantuje to bezpieczeństwo i sprawność przy wykonywaniu wszelkich usług.

Powyższa oferta zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, dając im gwarancję godnego i pełnego piękna pochówku. Zakład Rodziny Paćko sprawia, że ostatnie pożegnanie Bliskiej Osoby odzwierciedla to, co najpiękniejsze, co pozostaje w sercach Rodziny i uczestników uroczystości pomimo bolesnej straty.

 

uroczystości pogrzebowe zakład pogrzebowy paćko&paćko

 

Kontakt do Domu Pogrzebowego Paćko

Zakład Pogrzebowy PAĆKO & PAĆKO znajduje się w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Sienkiewicza 51 – zakłady pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki. Drugi oddział mieści się w Milanówku przy ulicy Kościuszki 43. Firma prowadzi działalność na terenie powiatu grodziskiego przez całą dobę. Każdego dnia Klienci mogą liczyć na pomoc pracowników, również w niedziele i wszystkie święta.