Zakład pogrzebowy w Jaktorowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy PAĆKO na grodziskim rynku funeralnym istnieje od 1994 roku. Nieustannie wspiera swych Klientów w sprawnej organizacji i rzetelnej obsłudze ceremonii pogrzebowych ich bliskich Zmarłych. Jest to firma rodzinna, w której najważniejszy jest człowiek, ten, którego dotyczy planowana usługa oraz ten, który cierpi po starcie najbliższej osoby. Dlatego priorytetowym zadaniem kadry firmy jest zapewnienie Zmarłemu szacunku, czci i godności podczas Jego ostatniej drogi. Pozostałym osobom zakład gwarantuje udzielenie maksymalnej pomocy i wsparcia we wszystkich kwestiach związanych z realizowanym pogrzebem. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pracownicy umieją dokładnie zrozumieć i zrealizować oczekiwania Klientów.

Najwyższej jakości Usługi Pogrzebowe Paćko — działalność w Jaktorowie

Zakład Pogrzebowy PAĆKO&PAĆKO świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc w realizacji pogrzebów Osób Zmarłych. Zapewnia sprawny i bezpieczny transport z miejsca zgonu do planowanego miejsca pochówku, a także wypełnia konieczną dokumentację. Firma służy wiedzą i pomocą tym Klientom, którzy organizują uroczystości świeckie oraz religijne, bez względu na to jakiego wyznania była Osoba Zmarła.

 

Kareta pogrzebowa przewożąca trumnę

 

Rodzaje ceremonii realizowane przez Dom Pogrzebowy Paćko

Na życzenie Rodziny pracownicy mogą przejąć na siebie obowiązki związane z niezbędnymi ustaleniami w parafiach, u duchownych, w USC czy u zarządcy cmentarza, na którym odbędzie się ostatnie pożegnanie. Jeżeli chodzi o realizację i obsługę pogrzebów bezwyznaniowych, zajmuje się tym wykwalifikowany mistrz ceremonii. Jego zadaniem jest dobór wymaganych akcesoriów, zadbanie o oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości, a także napisanie i wygłoszenie mowy pożegnalnej na część Osoby Zmarłej. Warto zaznaczyć, iż kadra zakładu organizuje zarówno pochówki tradycyjne – trumnowe, jak i te poprzedzone kremacją. Firma Paćko&Paćko dba o dostosowanie terminu przeprowadzenia procesu do preferencji Rodzin Zmarłych. Zapewnia niezbędne akcesoria (m.in. trumna kremacyjna) oraz dowozi do krematorium Osobę Zmarłą. Po zakończeniu procesu transportuje urnę z prochami z powrotem do zakładu, gdzie będzie ona oczekiwać na dzień pochówku.

Kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu na Mazowszu

Dom Pogrzebowy Państwa Paćko realizuje również lokalne oraz ogólnopolskie przewozy Osób Zmarłych. Dysponuje nowoczesnymi, eleganckimi karawanami,  a doświadczeni kierowcy w dzień i w nocy są w stanie udzielić Państwu natychmiastowej pomocy. Miejscowe eksportacje odbywają się zarówno z domów prywatnych, jak i jednostek ochrony zdrowia (szpitale, hospicja), czy z domów opieki.

Kompetentni pracownicy firmy zadbają ponadto o kosmetykę pośmiertną i ubiór Osoby Zmarłej, dostosowanie pięknej i niepowtarzalnej oprawy muzycznej i florystycznej ceremonii, czy rozwieszenie klepsydr. Ponadto w siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów funeralnych, wiele modeli trumien i urn oraz krzyże, tabliczki nagrobne, odzież dla Osoby Zmarłej i szereg dewocjonaliów.

 

Trumny i urny w zakładzie pogrzebowym paćko&paćko

 

Pracownicy pomogą również w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego z ZUSu, KRUSu, MSWiA lub innych instytucji państwowych. Dodatkowo firma umożliwia także bezgotówkowe rozliczenie za realizowany pogrzeb, do wysokości owego zasiłku.

Siedziba Domu Pogrzebowego Paćko&Paćko

Dom Pogrzebowy PAĆKO & PAĆKO wspiera swą fachową pomocą wszystkich mieszkańców powiatu grodziskiego na Mazowszu. Na tym obszarze posiada dwa oddziały. Pierwszy z nich zlokalizowany jest w Grodzisku  Mazowieckim przy ulicy Sienkiewicza 51 zakłady pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki. Drugi z kolei mieści się w Milanówku przy ulicy Kościuszki 43. Kadra firmy dyspozycyjna jest we wszystkie dni tygodnia, także w niedziele oraz dni świąteczne. Udając się pod jeden ze wskazanych adresów, mogą Państwo wybrać niezbędne utensylia, ustalić wszystkie szczegóły planowanej uroczystości, czy podpisać niezbędne dokumenty.