Zakład pogrzebowy w Grodzisku Mazowieckiem należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy PAĆKO & PAĆKO oferuje pomoc i wsparcie każdej Rodzinie dotkniętej stratą bliskiej sercu osoby. To rodzinna firma z wieloletnią tradycją i cenną wiedzą dotyczącą każdego aspektu związanego z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowych. Reprezentuje najwyższą jakość świadczonych usług, wykonywanych w sposób kompleksowy i w pełni profesjonalny. Od 1994 roku każda osoba znajdująca się w obliczu nieuniknionej okoliczności, może liczyć na troskę, a także zrozumienie i empatię ze strony właścicieli zakładu i zespołu ich zaufanych pracowników. Misją Firmy Pogrzebowej z Grodziska Mazowieckiego jest indywidualne podejście do każdego Klienta i spełnienie wszelkich jego potrzeb, bez względu na status finansowy, czy też wyznawaną wiarę. Drzwi Zakładu Pogrzebowego Paćko otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie. Szczegóły współpracy zakładu pogrzebowego z Pogotowiem Pogrzebowym sprawdzą Państwo, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki.

 

Biuro Zakładu Pogrzebowego Paćko&Paćko

 

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Grodzisku Mazowieckim

Dom pogrzebowy w Grodzisku Mazowieckim posiada wszechstronny i stale rozbudowywany wachlarz usług i świadczeń, pozwalających na organizację i obsługę ceremonii pożegnalnej, bez obaw i trosk o formalności i przykre obowiązki. Firma Pogrzebowa z Grodziska całościowo zajmuje się przygotowaniem uroczystości, zdejmując cały ciężar z barków pogrążonej w żałobie Rodziny. Usługi oferowane przez firmę Rodziny Paćko są odpowiedzią na wszelkie potrzeby Klientów znajdujących się w tak ciężkim momencie życia. Personel już od pierwszych chwil wyciąga pomocną dłoń. Oferuje wypełnianie wszelkich formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, czy też u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowana jest uroczystość. Pomoc ta dotyczy również zasiłku pogrzebowego – pracownicy na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, występują w jej imieniu o przyznanie zasiłku z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Specjalizacją zakładu są nie tylko uroczystości o charakterze religijnym, ale również świeckim oraz pochówki poprzedzone kremacją.

 

Kareta pogrzebowa zakładu pogrzebowego paćko&paćko

 

Zaangażowana w misję zakładu kadra pracowników, wykonuje całodobową eksportację Osób Zmarłych z miejsca zgonu. Realizuje usługę transportu zwłok na terenie kraju oraz poza jego granicami. Wyposażenie zakładu to między innymi specjalistyczne karawany. Wszystkie z nich spełniają wymogi techniczne i sanitarne, co gwarantuje bezpieczeństwo i sprawność w trakcie wykonywania procedur. Firma dysponuje również nowoczesnymi i sterylnymi pomieszczeniami chłodniczymi. Personel zakładu posiada wysokie kwalifikacje i stale rozwija swoje umiejętności pod okiem fachowców. Bierze udział w szkoleniach między innymi z zakresu tanatokosmetyki. Daje to każdej Rodzinie pewność, że Osoba Zmarła w dniu ostatniego pożegnania będzie prezentować się nienagannie i naturalnie.

Dom Pogrzebowy Grodzisk Mazowiecki — kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu

Firma Pogrzebowa Paćko&Paćko posiada doskonale wyposażone zaplecze, pozwalające każdej Rodzinie na swobodny i prosty wybór odpowiedniej trumny bądź urny. Wszystkie produkty dostępne w siedzibie firmy, w tym również utensylia funeralne pochodzą od czołowych polskich i zagranicznych producentów i reprezentują najwyższą jakość. Krzyże, tabliczki, nekrologi i modlitewniki – dostępne są w wielu wzorach. Firma bierze na swoje barki kwestię kompleksowej oprawy kwiatowej uroczystości. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami każda Rodzina może wybrać okazałą i trwałą kompozycję kwiatową, wieniec, wiązankę bądź stroik. Całość prezentowanych usług jest gwarantem uroczystości wykonanej z najwyższym majestatem, klasą i ogromnym szacunkiem, zarówno do Osoby Zmarłej, jak i Rodziny oraz pozostałych uczestników ceremonii.

 

Urna w zakładzie pogrzebowym paćko&paćko

 

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Paćko&Paćko

Zakład Pogrzebowy PAĆKO&PAĆKO świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu grodziskiego w województwie mazowieckim. Siedziba firmy znajduje się w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Sienkiewicza 51. Drugi oddział zlokalizowany jest w Milanówku przy ulicy Kościuszki 43 – zakłady pogrzebowe Milanówek. Każda Rodzina znajdująca się w obliczu bolesnej straty może uzyskać pomoc całodobowo. Pracownicy dyspozycyjni są każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta.