Godny zaufania zakład pogrzebowy Radom

Zakład Pogrzebowy ORKUS kompleksowo świadczy usługi związane z organizacją ceremonii pogrzebowych. Pracownicy do każdej osoby podchodzą w sposób indywidualny z niezmiennym zaangażowaniem. Pochówek wykonany z godnością i szacunkiem zarówno dla Osoby Zmarłej, jak i dla Rodziny to priorytet i główne motto, którym kieruje się kadra pracownicza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i usługom wykonywanym na najwyższym poziomie Zakład Pogrzebowy Orkus cieszy się dużym zaufaniem, a także dobrą opinią wśród Klientów, którzy powierzyli przygotowanie ceremonii pogrzebowej właśnie im. Pracownicy podczas pierwszego spotkania ustalają wszelkie szczegóły ceremonii tak, aby przebieg każdego etapu uroczystości nie budził wątpliwości.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Orkus z Radomia

Każda ceremonia pogrzebowa przygotowywana jest przez Zakład Pogrzebowy Orkus zgodnie z ostatnią wolą Osoby Zmarłej lub z oczekiwaniami jej bliskich. Wszystkie pogrzeby organizowane są kompleksowo i profesjonalnie. Zakład zajmuje się przygotowaniem zarówno pochówków tradycyjnych, jak i kremacji. Pracownicy służą swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie pochówku. Transport Osób Zmarłych z domów prywatnych, szpitali, domów opieki czy hospicjów odbywa się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Na życzenie Klienta pracownicy zajmą się przygotowaniem wszystkich dokumentów koniecznych do odebrania z ZUS-u czy KRUS-u lub wymaganych do dostarczenia w kancelarii parafialnej, czy też biurze cmentarza. Profesjonalna kadra pracownicza zdaje sobie sprawę, w jak trudnym czasie znajdują się zwracające się do nich o pomoc Rodziny. Każdy pochówek zostaje indywidualnie dopasowany do możliwości finansowych najbliższych Osoby Zmarłej. Ważne jest, aby Rodzina mogła spokojnie przeżywać żałobę, nie przejmując się sprawami finansowymi. Istnieje także  możliwość bezgotówkowego rozliczenia opłaty w ramach zasiłku pogrzebowego. Przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku, toaleta, czy ubranie również zostają po stronie zakładu. Właściciel firmy stale inwestuje i dba o to, aby firma się rozwijała. Szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych sprawia, że organizacja pochówku przebiega sprawniej.

Usługi pogrzebowe Radom — co jeszcze znajdą Państwo w ofercie firmy?

– różne modele trumien, zarówno dębowych, jak i wykonanych z innych rodzajów drewna,
– szeroki wybór urn wykonanych z różnych tworzyw,
– przygotowanie i rozwieszenie we wskazanych lokalizacjach nekrologów,
– możliwość przewozu uczestników pogrzebu autokarem,
– wieńce, wiązanki, bukiety pogrzebowe, stroiki na trumny i urny,
– odzież dla Osób Zmarłych,
– metalowe tabliczki z nadrukiem,
– krzyże na cmentarz, a także wiele innych.

Właściciel oraz pracownicy firmy zawsze starają się zrobić wszystko, aby służyć Państwu pomocą.

wiązanki pogrzebowe zakład pogrzebowy orkus radom

Kontakt z Zakładem Pogrzebowy Orkus

Główne biuro, gdzie razem z pracownikami firmy mogą Państwo ustalić wszystkie szczegóły pochówku, znajduje się w Radomiu przy ul. Hańskiego 7 na osiedlu Józefów. Wejście do biura znajduje się od strony ul. Aleksandrowicza, naprzeciwko szpitala. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma świadczy usługi na terenie całego Radomia. Sprawdź także zakłady pogrzebowe Radom.

karawan zakładu pogrzebowego orkus radom