O Domu Pogrzebowego Nekropolis 

Historia Zakładu Pogrzebowego NEKROPOLIS sięga 1990 roku, a doświadczenie Rodziny Chmielewskich w branży funeralnej ma swój początek już w latach 60. To rodzinna firma, przekazująca cenną wiedzę i bogate doświadczenie z pokolenia na pokolenie. Założycielem i właścicielem domu pogrzebowego jest Pan Janusz Chmielewski, prowadzi firmę wraz z dwoma synami. Panowie każdego dnia pełnią sumienną posługę na rzecz osób zmarłych i ich pogrążonych w bólu i rozpaczy Rodzin z terenu powiatu wołomińskiego i wyszkowskiego. Priorytetem właścicieli zakładu oraz ich zaufanych pracowników jest otoczenie klienta należytą troską, zapewnienie go, że nie pozostaje sam w tych ciężkich chwilach, że może liczyć na pomoc przy każdym aspekcie związanym z organizacją godnej ceremonii pożegnalnej. Wysoka jakość usług i stała gotowość do niesienia pomocy, regularnie owocują pozytywnymi opiniami od Rodzin z terenu powiatu wyszkowskiego i wołomińskiego.

Siedziba Zakład Pogrzebowy Nekropolis Wyszków

 

Działalność Domu Pogrzebowego Nekropolis 

Bazując na 30-letnim doświadczeniu Domu Pogrzebowego NEKROPOLIS, właściciel starannie wyselekcjonował usługi, dzięki którym każda Rodzina otrzyma kompleksową pomoc na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą ceremonii pożegnalnej. Pomoc obejmuje formalności, dobór trumien, oprawy kwiatowej, transportu, wszystkiego, co jest niezbędne do pochowania bliskiej osoby w najwyższym majestatem, z godnością i klasą. Doświadczony i zaangażowany w misję zakładu personel, na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, wypełni wszystkie formalności w urzędzie, kościele, a także u zarządcy cmentarza, włączając w to pomoc przy zakupie miejsca pochówku. Pomoc obejmuje także kwestie związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Pracownicy prowadzą fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniej trumny bądź urny. Katalog produktów, które firma posiada we wszechstronnej ofercie:

trumny z wysokiej jakości drewna dębowego i sosnowego,
urny ceramiczne, drewniane, kamienne, kompozytowe, metalowe i mosiężne,

Znakiem rozpoznawczym firmy są nie tylko ceremonie tradycyjne z użyciem trumny i kremacyjne, ale także uroczystości świeckie i religijne wszystkich wyznań. Ponadto, oferta obejmuje różnorodne akcesoria funeralne w postaci tablic nagrobnych, krzyży, zniczy i nekrologów, pochodzących od czołowych producentów zarówno z Polski jak i innych krajów Europy. Zakład mając na względzie wszystkie potrzeby Rodziny, ich życzenia oraz dyspozycje, zadbał o idealną oprawę kwiatową ceremonii. Wiązanki i kopułki wykonane przez doświadczonych florystów, reprezentują najwyższą jakość i elegancję, możliwe jest wykonanie kompozycji na indywidualne zamówienie klienta. Zakład gwarantuje każdej Rodzinie przywiezienie oprawy florystycznej do kaplicy, kościoła, a także na cmentarz. Dom pogrzebowy to nie tylko biuro, ale również nowoczesne pomieszczenia chłodnicze i kaplice. Wszystkie pomieszczenia spełniają surowe wymogi techniczne i sanitarne, dostosowane są do przechowywania osób zmarłych w najwyższym standardzie. Kaplice znajdują się przy każdym z biur Domu Pogrzebowego NEKROPOLIS, oferując Rodzinom spokojną i cichą atmosferę pełną ciepła i zrozumienia.

Zakład współpracując z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy usługi również na terenie Wołomina – Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS Wołomin.

Kaplica pożegnań Zakład Pogrzebowy Nekropolis Wyszków

 

Właściciel wyposażył zakład zarówno w ekskluzywne busy, jak i limuzyny marki Mercedes-Benz. Dzięki specjalistycznym pojazdom i całodobowej działalności zakładu pracownicy dokonują eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od pory dnia i nocy i niezależnie od lokalizacji. Możliwy jest przewóz osoby zmarłej na terenie kraju i poza jego granicami. Misja, którą wiele lat temu obrała Rodzina Państwa Chmielewskich, prowadząca z powodzeniem dom pogrzebowy, realizowana jest każdego dnia z należytą starannością i ogromną wrażliwością na potrzeby Rodzin.

Siedziba Domu Pogrzebowego Nekropolis

Właściciele wraz z pracownikami, pozostają do dyspozycji Rodzin w siedzibie firmy, która mieści się w Wyszkowie przy ul. Stefana Okrzei 53. Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS prowadzi działalność codziennie, także w niedziele i święta, o każdej porze dnia i nocy. Zakład świadczy usługi na terenie powiatu wołomińskiego, wyszkowskiego oraz dwóch dzielnic Warszawy, zachęcamy do sprawdzenia – zakłady pogrzebowe Warszawa.

 

Karawany Zakład Pogrzebowy Nekropolis Wyszków