Historia Domu Pogrzebowego Nekropolis

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS to rodzinna firma, funkcjonująca na rynku funeralnym od 1990 roku, pomagając każdemu człowiekowi, który znajduje się w potrzebie. Zakład posiada bogatą wiedzę, wieloletnie doświadczenie, a ciężką i sumienną posługą na rzecz osób zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin, zyskał miano firmy godnej zaufania oraz wiele pozytywnych opinii. Tajniki branży pogrzebowej przekazywane są w Rodzinie z pokolenia na pokolenie. Właściciel i założyciel domu pogrzebowego – Pan Janusz Chmielewski – całą cenną wiedzę oraz tajniki branży pogrzebowej otrzymał od Ojca, który przez lata obejmował stanowisko kierownicze na oddziale patomorfologii w jednym z największych warszawskich szpitali. Dom pogrzebowy prowadzony przez Pana Janusza i jego dwóch synów, Pawła i Jarosława, kieruje się indywidualnym podejściem do klienta, bez względu na jego wiarę, status finansowy i światopogląd.

 

Karawany Zakład Pogrzebowy Nekropolis Wołomin

 

Oferta Domu Pogrzebowego Nekropolis 

Serwis usług i świadczeń, które oferuje Rodzinom Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS, został starannie wyselekcjonowany w oparciu o zdobyte doświadczenie i opinie klientów. Właściciel zakładu wraz z zaufanym i stałym zespołem pracowników, dokładają wszelkich starań, by każda Rodzina otoczona została należytą opieką, troską, zrozumieniem, a każdy pochówek zrealizowany został z godnością, szacunkiem i najwyższym majestatem. Wysoka jakość świadczonych usług jest znakiem rozpoznawczym firmy. Dom Pogrzebowy przygotował dla klientów ofertę mobilnego biura, dzięki czemu osoby niemogące opuścić domu, mające problemy z poruszaniem się, mogą liczyć na przyjazd profesjonalnego pracownika i uzgodnienie wszelkich szczegółów w domowym zaciszu. Personel zakładu na podstawie stosownego upoważnienia, wypełni w imieniu Rodziny wszystkie formalności urzędowe, kościelne, pomoże z wykupieniem miejsca na cmentarzu oraz dokona niezbędnych czynności w związku z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS/KRUS. Oferta domu pogrzebowego obejmuje bardzo duży wybór trumien i urn. Firma posiada trumny dębowe i sosnowe, wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna najwyższej jakości. Tak samo jest w przypadku urn – dostępne są urny ceramiczne, drewniane, kamienne, kompozytowe, metalowe i mosiężne. Firma specjalizuje się w pochówkach tradycyjnych, urnowych, ceremoniach świeckich i religijnych różnych wyznań. W uroczystościach świeckich zakład zapewnia udział Mistrza Ceremonii, wraz z wybraną przez Rodzinę oprawą muzyczną. Zakład oferuje także akcesoria pogrzebowe takie jak tablice, krzyże i nekrologi, od czołowych dostawców zarówno polskich jak i zagranicznych. Dom pogrzebowy posiada kaplice w kilku lokalizacjach, dostosowane do potrzeb klientów i charakteru uroczystości. Kaplice zapewniają Rodzinie maksymalny komfort i spokój ducha, umożliwiają pogrążenie się w żałobie i wspomnieniach o ukochanej osobie zmarłej.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej współpracy firmy z Grupą Pogotowie PogrzeboweZakład Pogrzebowy NEKROPOLIS Warszawa Bielany

 

Kaplica pożegnań Zakład Pogrzebowy Nekropolis Wołomin

 

Chłodnie należące do firmy są nowoczesne, spełniają wszelkie wymogi techniczne i sanitarne. Dzięki tym chłodniom, a także wyposażeniu zakładu w ekskluzywne samochody, obsługa dokonuje całodobowo eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu – niezależnie od lokalizacji. Tabor specjalistycznych aut i profesjonalni kierowcy oferują bezpieczny i sprawny przewóz osoby zmarłej na terenie kraju oraz poza jego granicami – zasięg firmy obejmuje wszystkie kraje. Ponadto, chcąc umożliwić Rodzinom eleganckie i piękne uszanowanie zmarłego, zakład przygotowuje piękne i okazałe kompozycje kwiatowe z najwyższej jakości świeżych kwiatów. Profesjonalny i staranny w każdym calu personel, przygotowuje wiązanki i kopułki na specjalne zamówienie klienta. Firma zapewnia przewóz oprawy kwiatowej na cmentarze, do kaplic i kościołów.

Kontakt do Domu Pogrzebowego Nekropolis 

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS świadczy całościowe i profesjonalne usługi funeralne na terenie powiatu wołomińskiego i wyszkowskiego w województwie mazowieckim. Zakład prowadzi działalność, pozostając do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, przez wszystkie dni tygodnia – także niedziele i święta. Firma zlokalizowana jest w Wołominie przy ulicy Gdyńskiej 1A – zakłady pogrzebowe Wołomin.

 

Siedziba Zakład Pogrzebowy Nekropolis Wołomin