Misja Firmy Pogrzebowej Nekropolis

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS usługi funeralne na terenie województwa mazowieckiego świadczy od 1990 roku. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym swoim zasięgiem obejmuje dwie warszawskie dzielnice, zachęcamy do sprawdzenia – zakłady pogrzebowe Warszawa. To firma rodzinna, której początki sięgają roku 1967, kiedy to pracę w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie rozpoczął Pan Lech Chmielewski, ojciec obecnego właściciela Nekropolisu. Miał on wtedy okazję zapoznać się ze specyfiką rynku usług pogrzebowych, bardzo mu to przypadło do gustu i wkrótce został kierownikiem wydziału patomorfologii warszawskiego szpitala przy ul. Szaserów. W roku 1986 postanowił zapoznać z  zawodem, syna – Janusza Chmielewskiego, który do dnia dzisiejszego zarządza firmą, wraz z dwoma swoimi synami, Pawłem i Jarosławem. Dzisiejsza nazwa Zakładu, została wprowadzona w roku 2000 (celem wzmocnienia prestiżu) z greckiego oznacza ona miasto umarłych.

Karawan Zakładu Pogrzebowego Nekropolis Warszawa

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Nekropolis

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS świadczy kompleksowe, profesjonalne usługi pogrzebowe, dla osób, które znalazły się w ciężkim czasie straty członka Rodziny, przyjaciela bądź znajomego. Stoi na straży godnego pochówku, przy zachowaniu należnych procedur, wysokiej jakości obsługi oraz wartości takich, jak szacunek, zrozumienie i dyskrecja. Firma Państwa Chmielewskich specjalizuje się zarówno w przygotowaniu i organizacji ceremonii tradycyjnych, jak i tych połączonych z kremacją, a także pogrzebów religijnych i świeckich. Gwarantuje bezpieczne i najwyższej jakości kremacje na terenie Bielan. Jeżeli Osoba Zmarła była pracownikiem służb mundurowych, na prośbę Rodziny Zakład Nekropolis przeprowadzi uroczystość pogrzebową z udziałem asysty honorowej. Zlecając usługę pochówku temu zakładowi, mogą być Państwo spokojni o to, czy coś nie zostanie pominięte lub nie prawidłowo wykonane. Szczegółowe uzgodnienia z kadrą, co do Waszych oczekiwań oraz samego przebiegu całej uroczystości, sprawią, że każdy element tej podniosłej chwili będzie warty i godny zapamiętania, a wszystko zrealizowane będzie na najwyższym poziomie. Co istotne Firma ta posiada bogate zaplecze lokalowe (własna chłodnia, kaplica przedpogrzebowa), transportowe (nowoczesne, spełniające wymogi sanitarne karawany marki Mercedes) oraz szeroki wachlarz dostępnych na miejscu bądź na indywidualne zamówienie utensyliów funeralnych.

 

Kaplica pożegnań zakład pogrzebowy nekropolis warszawa

 

Z pewnością każdy z Państwa znajdzie tutaj odpowiednie akcesoria dla swojego Bliskiego, tak, aby odzwierciedlały jego przekonania oraz odpowiadały Waszym gustom. Pracownicy zakładu to osoby doświadczone, które zadbają o należny strój Osoby Zmarłej, jej charakterystyczną fryzurę, jak również kosmetykę pośmiertną, która zatrze ślady czasu bądź choroby i sprawi, że Państwa Bliski będzie wyglądał naturalnie i promiennie. Cała oprawa muzyczna, florystyczna oraz konieczne do pochówku usługi grabarskie, oraz kamieniarskie, pozostają w gestii firmy. Ponadto pracownicy Państwa Chmielewskich biorą na siebie załatwienie wszelkich formalności administracyjnych, w parafiach, urzędach czy na cmentarzach. Wypełnią także za Państwa konieczne do uzyskania zasiłku w KRUS, ZUS, WBE czy MSWiA wnioski. Zakład Pogrzebowy Nekropolis pomoże Wam również zadbać o bezpieczny transport Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, na miejsce docelowego spoczynku. Firma zajmuje się zarówno eksportacją lokalną, jak i przewozem krajowym oraz międzynarodowym. Jej pracujący w tej sekcji personel, doskonale zna się na wymaganych do transportu zezwoleniach, koniecznych do zastosowania środkach bezpieczeństwa oraz wymogach prawnych w różnych krajach Europy i świata.

Lokalizacja biura Firmy Pogrzebowej Nekropolis

Biorąc pod uwagę usytuowanie geograficzne Firmy Pogrzebowej Nekropolis, można przyjąć, iż teren jej działania wyznaczają granice województwa mazowieckiego. Jednak wiedząc, że pracownicy to osoby gotowe dostosować się do preferencji i oczekiwań zleceniodawców, można przyjąć, że przeprowadzą i obsłużą oni pochówek, tam, gdzie będzie to życzeniem Rodziny Zmarłego. Biuro firmy, w którym uzgodnić można wszystkie szczegóły planowanej uroczystości, znajduje się w Warszawie, przy ul. Gwieździstej 17. Gotów udzielić pomocy personel, dostępny jest pod całodobowym numerem telefonu, w dni powszednie, weekendy oraz święta. Pracownicy świadczą również usługi mobilnego biura, które dojedzie pod wskazany przez Państwa adres. W ramach współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe firma świadczy usługi na terenie dzielnicy Bielany oraz Białołęka – zakłady pogrzebowe Warszawa Białołęka.

 

Biuro Zakładu Pogrzebowego Neropolis Warszawa