Historia Zakładu Pogrzebowego Nekropolis

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS to firma rodzinna, która swoje usługi świadczy na warszawskim rynku funeralnym od 30. lat. Posiada ona na terenie Warszawy i okolic szeroką, bogatą infrastrukturę, która pomaga w dotarciu do osób w potrzebie i zapewnieniu im natychmiastowej pomocy w momencie zgonu ich Bliskich – zakres współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Warszawa. Bogate doświadczenie personelu firmy w zakresie przygotowania godnej i pięknej uroczystości pochówku sprawia, że cieszy się ona w okolicy nieposzlakowaną opinią, a zarazem często rekomendowana jest kolejnym osobom znajdującym się w trudnym czasie żałoby. Rzetelność, empatia oraz indywidualizm w podejściu do oczekiwań Rodzin zlecających pogrzeb to jedne z najważniejszych wartości, jakimi w swojej pracy kierują się właściciele oraz kadra zakładu.

https://pogotowiepogrzebowe.eu/zaklady-pogrzebowe/warszawa-bielany/

Oferta Domu Pogrzebowego Nekropolis

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS świadczy całokształt usług funeralnych. Najważniejszą kategorię wśród nich stanowią pochówki osób zmarłych. Doświadczony, wykwalifikowany personel zaplanuje, zorganizuje i przeprowadzi pogrzeb każdej osoby, której Rodzina będzie miała takie życzenie, bez względu na pochodzenie osoby zmarłej, jej przynależność religijną (lub jej brak) czy stan majątku. Dostosuje się do preferencji osób zlecających, w każdym aspekcie uroczystości. Niezdecydowanym pomoże dokonać najlepszych (z punktu widzenia logistycznego, organizacyjnego oraz finansowego) decyzji, natomiast osobom mającym dokładną wizję tego jak pochówek ich Bliskich Zmarłych ma wyglądać, pozwoli je urzeczywistnić. Firma, której właścicielem są Państwo Chmielewscy, zajmuje się ceremoniami o charakterze tradycyjnym – trumnowym oraz tymi związanymi z procedurą kremacji. Pełni empatii i zrozumienia pracownicy zajmą się wszystkimi niezbędnymi do wykonania czynnościami, ustalą terminy w kościołach, u zarządców cmentarzy, a jeśli pochówek będzie miał charakter kremacji, załatwią konieczną dokumentację i przetransportują Osobę Zmarłą do pobliskiego krematorium. Wszystko, po to, aby odciążyć Państwa i mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez komplikacji, przy zachowaniu należnych norm i szacunku dla Zmarłego. Wieloletnia praktyka na rynku funeralnym, pozwoliła kadrze domu pogrzebowego nabyć umiejętności zaplanowania i realizacji pochówków różnych wyznań i religii, jak również uroczystości świeckich z udziałem profesjonalnego Mistrza Ceremonii. Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS dysponuje szeroką ofertą utensylii pogrzebowych w klasycznych i nowoczesnych wzorach, różnorodnej kolorystyce oraz wykonanych z odmiennych materiałów. W zależności od Państwa gustu bądź preferencji będziecie mogli dokonać wyboru wśród urn wykonanych z metalu, kamienia, kompozytu, mosiądzu, drewna czy ceramiki oraz trumien dębowych bądź sosnowych. Warto zaznaczyć, że pracownicy firmy pozostają otwarci na Wasze prośby, w związku z tym mogą sprowadzić niestandardowe artykuły pogrzebowe, na indywidualne zamówienie, tak abyście byli Państwo usatysfakcjonowani. Warto zaznaczyć, że zakład ten dysponuje własną szeroką bazą funeralną. Duże ułatwienie stanowi fakt posiadania własnej, profesjonalnej chłodni, gdzie Osoby Zmarłe w godnych warunkach czekają na termin pochowku oraz nowoczesnej kaplicy przedpogrzebowej, stanowiącej miejsce pożegnania z nimi przyjaciół i Rodziny.

Kaplica Pożegnalna Zakład Pogrzebowy Nekropolis Warszawa

 

Właściciele zakładu ciągle inwestują i poszerzają ofertę swojej firmy. Jedną z dziedzin, którą personel świadczy do 2010 roku, jest międzynarodowy transport zmarłych. Wykonywany on jest specjalnymi karawanami marki Mercedes, przy pomocy doświadczonych kierowców oraz osób zaznajomionych z formalnościami natury prawnej.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Nekropolis

Firma Pogrzebowa NEKROPOLIS funkcjonuje na terenie województwa mazowieckiego. W Warszawie swoją siedzibę ma na terenie parafii św. Rafała i Brata Alberta przy ul. Gwiaździstej 17. W ramach współpracy z zasięgiem obejmuje m.in. dzielnicę Białołęka oraz Bielany – zachęcamy do sprawdzenia szczegółów – zakłady pogrzebowe Warszawa Bielany. Jej pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, także w weekendy i święta, zawsze gotowi służyć pomocą oraz natychmiastowo zająć się eksportacją Osoby Zmarłej. Co ważne, Zakład posiada również usługę mobilnego biura, więc jeżeli z jakiejkolwiek przyczyny dotarcie do jego siedziby będzie stanowiło dla Państwa trudność, przedstawiciel firmy może pojechać na wskazane przez Was miejsce i tam dopełnić należnych ustaleń i formalności.

Siedziba Zakład Pogrzebowy Nekropolis Warszawa