Historia Zakładu Pogrzebowego Lethe Warszawa

Śmierć Bliskiej Osoby to bardzo trudny moment w życiu każdego człowieka, bardzo ważne w tym czasie jest wsparcie oraz pomoc doświadczonych pracowników zakładu pogrzebowego. Indywidualne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie organizacji ceremonii, cierpliwość oraz wyrozumiałość to główne wartości, jakimi kieruje się właściciel, oraz jego pracownicy. Zakład Pogrzebowy LETHE zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych zarówno wyznaniowych, jak i świeckich na terenie Warszawy. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zgromadzona na przestrzeni lat sprawia, że firma świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Sumienne podejście do obowiązków oraz zaangażowanie w sytuację każdej Rodziny sprawiły, że firma cieszy się bardzo dobrą opinią i zaufaniem mieszkańców stolicy, czy okolic. Zachęcamy do sprawdzenia współpracy firmy pogrzebowej LETHE z Pogotowiem Pogrzebowymzakłady pogrzebowe Warszawa.

Karawany Zakładu Pogrzebowego Lethe Warszawa

Oferta Zakładu Pogrzebowego Lethe Warszawa

Zakład świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, w których skład wchodzi pełna i profesjonalna obsługa podczas organizacji ceremonii ostatniego pożegnania. Właściciel stale dba o zaplecze techniczne oraz asortyment zakładu tak, by móc poszerzać zarówno jakość, jak i ilość świadczonych usług. Pierwszym etapem współpracy z firmą pogrzebową jest transport Osoby Zmarłej do chłodni. Zakład Pogrzebowy LETHE zajmie się transportem zarówno z domu rodzinnego, jak i hospicjum, szpitala, czy domu opieki. Po wstępnym najczęściej telefonicznym ustaleniu szczegółów pracownicy dojadą pod wskazany adres i przewiozą Osobę Zmarłą do specjalistycznej chłodni, gdzie następuje przygotowanie do ceremonii pogrzebowej. Flota profesjonalnych oraz spełniających wszystkie wymogi sanepidu, karawanów pozwala równie na transport poza granicami kraju. Podczas ceremonii możliwy jest również transport żałobników z kościoła na cmentarz, po zakończonej ceremonii goście przewożeni są ponownie pod kościół albo pod inny wskazany przez Rodzinę adres. Pracownicy zajmą się także kwestiami formalnymi, skompletują niezbędne dokumenty do otrzymania zasiłku pogrzebowego, ustalą szczegóły zarówno w kancelarii parafialnej, jak i w administracji cmentarza. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, właściciel umożliwił kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach kwoty zasiłku pogrzebowego. Zakład Pogrzebowy LETHE zajmie się wykonaniem zarówno pochówku tradycyjnego, jak i urnowego, poprzedzonego kremacją. Pracownicy zapoznają Państwa z obowiązującymi procedurami oraz przeprowadzą przez każdy etap organizacji tego rodzaju pochówku.

W ofercie zakładu, na którą składają się akcesoria pogrzebowe, znaleźć można:

– szeroki wybór trumien i urn, zarówno drewnianych, jak i metalowych, różnorodność produktów sprawia, że każdy może dokonać satysfakcjonującego wyboru.

– oprawę florystyczną tj. wieńce, wiązanki pogrzebowe, bukiety okolicznościowe oraz stroiki na trumny i urny.

– oprawę muzyczną z udziałem profesjonalnych muzyków.

pomoc przy zorganizowaniu konsolacji, która jest dobrą okazją, aby spotkać się z najbliższą rodziną i wspólnie, we własnym gronie powspominać Osobę Zmarłą.

–  przygotowanie oraz dystrybucja klepsydr zawierających najważniejsze informacje związane z pogrzebem.

– transport żałobników z kościoła na cmentarz.

 

Karawany Zakładu Pogrzebowego Lethe Warszawa

 

Zakład Pogrzebowy LETHE z Warszawy posiada wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej, które przekłada się na jakość świadczonych usług. Właściciel dba również o odpowiednią kadrę pracowniczą, są to osoby empatyczne, profesjonalne, które powierzone obowiązki wykonują z największą starannością i zaangażowaniem.

Kontakt z Domem Pogrzebowym Lethe Warszawa

Główne biuro firmy, w którym mogą Państwo dopełnić wszelkich formalności związanych z pochówkiem, znajduje się przy ul. Floriańskiej 6 lok. U1, a drugi oddział przy ul. Rechniewskiego 14 (kościół św. Patryka). Pracownicy Zakładu Pogrzebowego LETHE pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, niezależnie, czy jest to dzień roboczy, czy wolny od pracy. Chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem pomagając w podejmowaniu kluczowych decyzji związanych z organizacją ceremonii. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma świadczy usługi na terenie dzielnicy Praga Północ – zakłady pogrzebowe Warszawa Praga Północ.