Cele Zakładu Pogrzebowego Kulpa

W obliczu nieuniknionej okoliczności, jaką jest śmierć bliskiej osoby, człowiek często pozostaje bezradny i nie wie gdzie szukać pomocy. Zakład Pogrzebowy KULPA oferuje wsparcie w pełnym tego słowa znaczeniu. Każdą osobę, która zwróci się do firmy, stara się maksymalnie odciążyć z przykrych formalności i dodatkowych obowiązków w tak trudnym czasie. Celem firmy jest otoczenie Rodziny opieką, troską, a także próba zrozumienia jej wszelkich potrzeb. Pracownicy od wielu lat, nieprzerwanie, każdego dnia dokładają wszelkich starań, by każda uroczystość pożegnalna reprezentowała klasę, godność i szacunek, zarówno do Osoby Zmarłej, jak i wszystkich gości. Codzienne starania, a także niebywałe zaangażowanie kadry w misję firmy, przyniosły jej miano godnej zaufania.

Wsparcie oferowane przez Zakład Pogrzebowy Kulpa

Firma reprezentowana przez Pana Bartłomieja Kulpę, posiada rozbudowaną i stale unowocześnianą ofertę, pozwalającą na kompleksową organizację każdej uroczystości pogrzebowej. Zakład Pogrzebowy KULPA niesie pomoc bez względu na charakter uroczystości oraz status finansowy Rodziny. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie. Wszyscy mogą liczyć na pomocną dłoń, fachowe doradztwo oraz zwyczajną, ludzką życzliwość. Zaangażowani pracownicy zajmują się wszystkimi aspektami dotyczącymi uroczystości, kwestiami organizacyjnymi i technicznymi. Opieka ze strony pracowników Zakładu Pogrzebowego Kulpa następuje niezwłocznie. Na podstawie pełnomocnictwa ze strony Rodziny, wypełniają w jej imieniu wszystkie formalności – w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, czy u zarządcy cmentarza. Występują także o przyznanie należnego zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS, a także KRUS. Firma realizuje uroczystości wszystkich wyznań i ceremonie świeckie, dbając o odzwierciedlenie uczuć Rodziny i spełnienie wszystkich jej oczekiwań.

Firma posiada doskonałe wyposażenie techniczne, a wszyscy pracownicy kwalifikacje do tego, by całodobowo dokonywać eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Dzięki specjalistycznym karawanom renomowanych marek pracownicy zajmują się transportem niezależnie od lokalizacji, w której nastąpił zgon. Dodatkowo firma świadczy usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju. W zakładzie znajduje się nowoczesna i sterylna chłodnia, dostosowana do surowych wymogów technicznych i sanitarnych, co gwarantuje Klientom sprawne i bezpieczne przeprowadzenie procedur.

W siedzibie firmy w Garwolinie (zakłady pogrzebowe Garwolin) znaleźć można szeroki wybór trumien, urn, a także niezbędnych utensyliów funeralnych. Wszystkie produkty ujęte w katalogu pochodzą od czołowych producentów, wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości. Akcesoria pogrzebowe dostępne w ofercie to między innymi klepsydry, znicze, krzyże, a także tabliczki nagrobne. By każda uroczystość pożegnalna była niepowtarzalna i pełna piękna, zakład zapewnia oprawę kwiatową w postaci wieńców, wiązanek, a także stroików oraz innych kompozycji. Dodatkowo dzięki doświadczonym florystom każda Rodzina może mieć pewność, że wszystko zostanie dostosowane pod jej indywidualne zamówienie. Właściciel zakładu zadbał również o komfort wszystkich uczestników ceremonii, zapewniając im transport autokarowy. Całość usług i świadczeń przygotowanych przez zakład, jest gwarantem ceremonii wykonanej z najwyższym majestatem i  z dbałością o detale.

Gdzie znaleźć Zakład Pogrzebowy Kulpa?

Zakład Pogrzebowy KULPA znajduje się w Garwolinie przy ulicy Wyszyńskiego 8. Firma prowadzi działalność na terenie powiatu garwolińskiego w województwie mazowieckim. Właściciel wraz z pracownikami pozostają w stałej gotowości do niesienia pomocy wszystkim Rodzinom dotkniętym bolesną stratą. Pomoc uzyskać można bez względu na porę dnia i nocy, codziennie – również w niedziele i wszystkie święta.