O Zakładzie Pogrzebowym Kulpa

Zakład Pogrzebowy KULPA od wielu lat świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie powiatu garwolińskiego w województwie mazowieckim. Sprawdź zakłady pogrzebowe Garwolin. Firma każdego dnia dokłada wszelkich starań, by wszystkie Rodziny, które potrzebują wsparcia, uzyskały je niezwłocznie i na najwyższym poziomie. Zakład sygnowany nazwiskiem właściciela – Pana Bartłomieja, charakteryzuje się życzliwym podejściem do każdego człowieka, zrozumieniem oraz realizowaniem jego potrzeb na każdym etapie związanym z organizacją uroczystości. Dzięki codziennej, sumiennej posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich bliskich, firma zyskała miano godnej zaufania. Otrzymała także wiele pozytywnych opinii od Rodzin korzystających z jej niezawodnego wsparcia.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Kulpa

Bogata i stale unowocześniana oferta Zakładu Pogrzebowego KULPA pozwala na zrealizowanie wszelkich potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Wieloletnie doświadczenie i cenna wiedza z zakresu branży funeralnej pozwalają właścicielowi i jego zaufanym pracownikom, na otoczenie każdego Klienta troską, cierpliwością, a także opieką w najwyższym standardzie. Każdy człowiek pozostający w obliczu nieuniknionej okoliczności może być pewien, że wszystkie szczegóły ceremonii zostaną omówione w komfortowej i życzliwej atmosferze. Każdy detal zostanie dopracowany ze szczególną starannością i zaangażowaniem. Już od pierwszych chwil, personel zakładu wypełnia w imieniu Rodziny wszystkie formalności – w urzędach, kościele, a także na cmentarzu. Udziela pomocy także w zakresie przyznania należnego zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Na podstawie stosownego upoważnienia, obsługa zajmuje się każdą kwestią związaną z kompleksową obsługą pogrzebu.

Dzięki doskonałemu przygotowaniu technicznemu, a także wyposażeniu w specjalistyczne karawany zakład świadczy całodobowo usługę eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Firma realizuje usługę transportu ciała na terenie całego kraju, z zachowaniem wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych. W siedzibie zakładu znajduje się nowoczesna chłodnia, w której personel przygotowuje Zmarłego poprzez czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Dzięki wykwalifikowanej obsłudze, stale poszerzającej swoje umiejętności z zakresu branży funeralnej, Osoba Zmarła w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi prezentuje się naturalnie i schludnie. Firma posiada autokary dla gości ceremonii, zapewnia im bezpieczny i sprawny transport na miejsce pochówku.

W siedzibie firmy Klienci znajdą wszystkie niezbędne akcesoria, między innymi znicze, krzyże, tabliczki nagrobne, a także modlitewniki. Obsługa prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej trumny jak również urny. Dostępne są modele wykonane w różnych stylach – tradycyjnych, a także nowoczesnych oraz z różnych gatunków drewna i innych materiałów. Firma Pana Bartłomieja bierze na swoje barki kwestię oprawy kwiatowej uroczystości. Doświadczeni floryści przygotowują okazałe kompozycje kwiatowe, wieńce, wiązanki oraz inne projekty, również na indywidualne zamówienie Klientów.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Kulpa

Zakład Pogrzebowy KULPA zlokalizowany jest w Garwolinie przy ulicy Wyszyńskiego 8. Całość usług skomponowanych przez zakład Pana Bartłomieja Kulpy daje wszystkim Rodzinom gwarancję, że otrzymają profesjonalną pomoc. Mogą liczyć również na indywidualne podejście, a także poczucie, że nie pozostną same w tak ciężkich chwilach. Drzwi firmy otwarte są przez całą dobę dla każdego człowieka w potrzebie. Bez względu na jego sytuację finansową czy też wyznanie Osoby Zmarłej.