Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Kulpa

Zakład Pogrzebowy KULPA od wielu lat oferuje niezawodne wsparcie każdej Rodzinie dotkniętej bolesną stratą. Właściciel firmy, a także jego zaufani pracownicy posiadają bogate doświadczenie i cenną wiedzę z zakresu branży pogrzebowej. Pozwala to na kompleksową pomoc każdemu, nawet najbardziej wymagającemu Klientowi. W obliczu nieuniknionej okoliczności firma daje każdemu człowiekowi poczucie, że nie pozostaje sam. Pracownicy pomagają mu w wypełnieniu przykrych formalności, a także dodatkowych obowiązków, które spoczywają na jego barkach w tak ciężkich chwilach. Priorytetem dla całego zespołu jest zrozumienie wszelkich potrzeb Rodziny, otoczenie jej opieką i zwykłą, ludzką życzliwością. Niezależnie od tego, jaki jest status finansowy Rodziny oraz w jakim charakterze zaplanowana jest ceremonia, firma dokłada wszelkich starań, by każdy detal został wykonany z najwyższą starannością.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Kulpa

Zakład Pogrzebowy KULPA posiada rozbudowaną i stale unowocześnianą ofertę, pozwalającą na maksymalne odciążenie Rodziny w tak ciężkim dla niej czasie. Codzienne starania pracowników dają Klientom możliwość wytchnienia, poświęcenia czasu żałobie, a także modlitwom. Katalog usług, starannie skomponowanych przez właściciela zakładu, pozwala na ukojenie bólu, jaki towarzyszy Rodzinie w obliczu bolesnej straty. Pomocna dłoń pracowników wyciągnięta jest w stronę Klienta już od pierwszych chwil – na podstawie stosownego upoważnienia, obsługa wypełnia wszelkie formalności – w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej, a także u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek. Możliwe jest również zlecenie obsłudze wystąpienia o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Firma niesie pomoc każdemu, niezależnie od tego, czy uroczystość ma mieć charakter religijny, czy też świecki, czy będzie z wykorzystaniem trumny, czy też poprzedzona procesem kremacji.

Zakład został wyposażony w specjalistyczne karawany renomowanych marek, dzięki którym obsługa może dokonywać eksportacji Osób Zmarłych z miejsc zgonu. Niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w domu, szpitalu, czy innej lokalizacji, pracownicy całodobowo dokonują usługi wyprowadzenia, a także transportu ciała na terenie całego kraju. Dzięki spełnieniu surowych wymogów technicznych i sanitarnych wszystko odbywa się w sposób sprawny i stuprocentowo bezpieczny. W siedzibie firmy znajduje się nowoczesna chłodnia, w której wykwalifikowani pracownicy przygotowują Osobę Zmarłą do pochówku, zapewniając jej nienaganną prezencję oraz elegancką odzież.

Utensylia pogrzebowe oferowane przez Zakład Pogrzebowy Kulpa

Zaangażowana obsługa zakładu zdejmuje z barków Rodziny ciężar związany z organizacją i obsługą ceremonii. Zaplecze firmy zostało bogato wyposażone w trumny i urny najwyższej jakości, wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i pochodzące od czołowych dostawców. W ofercie ujęto także niezbędne akcesoria funeralne takie jak:

  • znicze,
  • modlitewniki i różańce,
  • klepsydry pogrzebowe,
  • tabliczki nagrobne,
  • a także krzyże w wielu rozmiarach.

By ostatnie pożegnanie bliskiej osoby miało wyjątkową oprawę i niezapomniany charakter, firma oferuje Klientom usługi doświadczonych florystów. Oferta zawiera okazałe wieńce, wiązanki, stroiki, jak również inne kompozycje kwiatowe, również na indywidualne zamówienie Klientów. Dodatkowo do dyspozycji gości ceremonii, właściciel przygotował wygodne autokary z możliwością przewozu z kościoła na cmentarz i z powrotem. Szereg usług i świadczeń przygotowanych przez firmę Pana Bartłomieja daje każdej Rodzinie pewność, że uzyska profesjonalną oraz kompleksową pomoc.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Kulpa

Siedziba Zakładu Pogrzebowego KULPA zlokalizowana jest w Garwolinie przy ulicy Wyszyńskiego 8 zakłady pogrzebowe Garwolin. Firma niesie wszechstronne wsparcie w obliczu straty wszystkim Rodzinom z terenu powiatu garwolińskiego w województwie mazowieckim. Obsługa zakładu pozostaje do dyspozycji Rodzin całodobowo i codziennie – również w niedziele i wszystkie święta.

 

czarny karawan pogrzebowy pod budynkiem firmy zakład pogrzebowy kulpa