Zakład Pogrzebowy Kulpa – misja firmy

Wieloletnie doświadczenie, a także cenna wiedza z zakresu branży funeralnej to wizytówka firmy. Zakład Pogrzebowy KULPA, którego właścicielem jest Pan Bartłomiej, od lat świadczy sumienną posługę na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin. Niesie im ukojenie i poczucie, że nie pozostają same w tak ciężkich chwilach. Misją zakładu jest indywidualne podejście do każdego Klienta, uważne wysłuchanie, zrozumienie, a następnie zrealizowanie wszelkich jego potrzeb z dbałością o detale. Zorganizowanie godnej i pełnej szacunku uroczystości pożegnalnej jest priorytetem, realizowanym każdego dnia zarówno przez właściciela, jak i jego zaufanych pracowników. Kadra firmy do każdego zleconego zadania podchodzi z niebywałym zaangażowaniem i niegasnącą pasją. Wieloletnia działalność, profesjonalizm, a także zwyczajna, ludzka życzliwość przyniosły firmie miano godnej zaufania.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Kulpa

Zakład Pogrzebowy KULPA od wielu lat świadczy profesjonalne usługi funeralne, obejmujące każdy etap związany z organizacją i obsługą ceremonii pożegnalnej. Każda Rodzina, niezależnie od tego, jaka jest jej sytuacja finansowa oraz jakiego wyznania była Osoba Zmarła, może liczyć na wsparcie i opiekę na najwyższym poziomie. Zespół wykwalifikowanych pracowników każdego dnia dba o to, by wszelkie oczekiwania ze strony Klientów zostały spełnione w sposób sumienny, terminowy, z poszanowaniem wszelkich uczuć towarzyszących im w tak ciężkich chwilach. W obliczu nieuniknionej okoliczności ważny jest czas reakcji – firma prowadzi działalność całodobowo, a personel pozostaje w stałej gotowości do niesienia pomocy. Na podstawie pełnomocnictwa ze strony Rodziny, obsługa wypełnia w jej imieniu wszelkie formalności urzędowe, kościelne, a także cmentarne. Na jej życzenie zajmuje się także kwestiami związanymi z uzyskaniem należnego zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS.

Właściciel zadbał o doskonałe wyposażenie firmy, między innymi w specjalistyczne karawany renomowanych marek, pozwalające na wykonywanie całodobowej eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu. Firma niezwłocznie wyciąga pomocną dłoń, do każdego człowieka w potrzebie. Klienci mogą zamówić usługę transportu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju, w sposób bezpieczny, zrealizowany w możliwie najkrótszym czasie.

 

czarny karawan pogrzebowy firmy Zakład Pogrzebowy Kulpa

 

Doświadczona kadra zakładu Pana Bartłomieja prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru niezbędnych akcesoriów funeralnych. Dodatkowo obejmuje ono także każdy etap związany z organizacją i obsługą pochówku. Utensylia pogrzebowe ujęte w ofercie to między innymi:

  • znicze,
  • klepsydry pogrzebowe,
  • modlitewniki i różańce,
  • krzyże w wielu rozmiarach,
  • a także tabliczki nagrobne.

W firmie znajduje się wiele trumien, a także urn, wykonanych z  materiałów najwyższej jakości, które pochodzą od producentów z Polski. Każda uroczystość organizowana przez zakład Pana Bartłomieja jest wyjątkowa. Firma bierze na swoje barki oprawę kwiatową, proponuje Klientom okazałe wieńce, wiązanki,a także stroiki przygotowywane przez doświadczonych florystów. Dodatkowo goście uroczystości mogą liczyć na komfortowy transport autokarowy, ze wskazanego miejsca do kościoła czy na cmentarz. Każda Rodzina pragnąca pożegnać bliską osobę w sposób wyjątkowy i pełen wzruszeń może liczyć na niezawodność Pana Bartłomieja i jego empatycznej, życzliwej kadry.

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Kulpa

Kompleksowe usługi funeralne świadczone są przez zakład pogrzebowy na terenie powiatu garwolińskiego w województwie mazowieckim. Siedziba znajduje się w Garwolinie przy ulicy Wyszyńskiego 8. Zachęcamy także do odwiedzenia podstrony zakłady pogrzebowe Garwolin. Pracownicy zakładu pozostają do dyspozycji Rodzin niezależnie od pory dnia i nocy, we wszystkie dni tygodnia – także niedziele i święta.

 

Karawan pogrzebowy pod siedzibą firmy zakład pogrzebowy kulpa