Zakład pogrzebowy w Winnicy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KRASZEWSKI nieprzerwanie od ponad stu lat świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją ceremonii pogrzebowych. Zasięgiem działania obejmuje Pułtusk oraz cały powiat pułtuski – zakłady pogrzebowe Pułtusk. Priorytetem firmy od początku jej istnienia na rynku funeralnym jest wykonanie każdego pochówku z godnością i szacunkiem zarówno do Osoby Zmarłej, jak i jej pogrążonej w żałobie Rodziny. Kadrę pracowników stanowią osoby życzliwe, empatyczne oraz dyskretne, które w profesjonalny sposób służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Dyspozycyjni są codziennie, przez całą dobę. Dokładają wszelkich starań, aby ostatnia posługa została wykonana z należytą czcią i godnością. Oprócz przejęcia wszelkich spraw organizacyjnych oraz formalnych stanowią także wielkie wsparcie emocjonalne dla bliskich Osoby Zmarłej. Ich misją jest zapewnienie Rodzinie poczucia bezpieczeństwa oraz możliwości spokojnego pożegnania się ze Zmarłym.

 

karawan

 

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Winnicy

Zakład Pogrzebowy KRASZEWSKI przygotowuje każdą ceremonię pogrzebową z uwzględnieniem ostatniej woli Osoby Zmarłej lub oczekiwań jej bliskich. Każda uroczystość stanowi wydarzenie wyjątkowe, pełne taktu i majestatu. Firma Kraszewski kompleksowo organizuje pochówki tradycyjne i urnowe wszystkich wyznań, a także ceremonie bezwyznaniowe. Pracownicy służą swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie organizacji pogrzebu. Zajmują się skompletowaniem wszystkich dokumentów koniecznych do dostarczenia w kancelarii parafialnej, czy też biurze cmentarza. Pomagają we wszystkich kwestiach urzędowych, a także po stosownym upoważnieniu ze strony Rodziny, mogą w jej imieniu wstąpić o należne świadczenia, w tym o zasiłek pogrzebowy z ZUS-u i KRUS-u. Doświadczeni kierowcy realizują usługę transportu zwłok przez całą dobę. Mogą odebrać ciało Osoby Zmarłej z każdego wskazanego miejsca, niezależnie czy jest to dom prywatny, szpital, dom opieki lub inna placówka, czy też miejsce wypadku. Dzięki wyposażeniu firmy w nowoczesne karawany usługa może być świadczona na terenie całej Polski.

Ciało do dnia pochówku przechowywane jest w certyfikowanej chłodni należącej do zakładu pogrzebowego. Pracownicy biorący udział w licznych szkoleniach profesjonalnie wykonują szereg zabiegów z zakresu tanatokosmetyki i tanatopraksji. W siedzibie domu pogrzebowego dostępnych jest wiele modeli trumien, urn i krzyży, a także niezbędne akcesoria funeralne, w tym odzież dla Osoby Zmarłej. Szeroki asortyment sprawia, że każdy Klient będzie mógł wybrać odpowiednie utensylia na miejscu, co zaoszczędzi mu czasu i niepotrzebnego stresu. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Pracownicy zakładu przygotowują klepsydry, a także mogą pomóc w ich rozwieszeniu. Zajmują się także przygotowaniem nekrologów rocznicowych. Zakład dba również o zapewnienie kompleksowej oprawy muzycznej oraz kwiatowej uroczystości. Wykwalifikowani floryści dostarczają bukiety, wiązanki, a także wieńce pogrzebowe przygotowane z ciętych, oraz sztucznych kwiatów, w zależności od preferencji Klientów. Do dyspozycji Rodziny pozostaje kaplica, gdzie w ciszy i spokoju można pożegnać bliską osobę. Właściciele dbają o stały rozwój firmy, poszerzając ofertę usług oraz łącząc bogatą tradycję z innowacyjnością. Zawsze starają się robić wszystko, aby ułatwić Państwu przejście przez ten bolesny i trudny czas.

Gdzie znajduje się Dom Pogrzebowy Kraszewski?

Główna siedziba firmy Zakład Pogrzebowy KRASZEWSKI mieści się przy ulicy Tadeusza Kościuszki 78 w Pułtusku. Zaangażowani pracownicy dyspozycyjni przez całą dobę oferują wszechstronną i fachową pomoc w tak trudnych dla każdego chwilach. Dzięki wieloletniej, profesjonalnej posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin zakład cieszy się renomą i jest najczęściej rekomendowaną firmą funeralną w powiecie pułtuskim.