Godny zaufania zakład pogrzebowy w Pułtusku

Zakład pogrzebowy KRASZEWSKI posiada bogate doświadczenie, a także wieloletnią tradycję. Dom pogrzebowy z Pułtuska rozpoczął działalność ponad 100 lat temu. Od tego czasu działa nieprzerwanie świadcząc profesjonalne usługi funeralne mieszkańcom Pułtuska i całego powiatu pułtuskiego. Dzięki zaangażowaniu i codziennej ciężkiej pracy na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin zakład zdobył renomę i zaufanie Klientów. Misją firmy jest kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowych oraz zapewnienie bliskim Osoby Zmarłej wsparcia i spokoju, tak aby mogli poświęcić się godnemu przeżywaniu żałoby.

 

karawan pogrzebowy

 

Profesjonalne usługi pogrzebowe w Pułtusku świadczy Dom Pogrzebowy Kraszewski

Zakład pogrzebowy z Pułtuska oferuje wszechstronną i fachową pomoc we wszystkich sprawach związanych z organizacją ceremonii pogrzebu. Wspiera Rodziny pogrążone w żałobie od samego początku, od momentu zgłoszenia się do firmy. Pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu informacji o śmierci i ustaleniu niezbędnych szczegółów udają się pod wskazany adres. Eksportacja zwłok odbywa się całodobowo, z każdego miejsca. Niezależnie od tego, czy Osoba Zmarła w dniu śmierci przebywała w domu, szpitalu, hospicjum czy innej instytucji. Dzięki wyposażeniu firmy w nowoczesne, spełniające najwyższe standardy techniczne karawany, możliwy jest zarówno transport na terenie kraju, jak i sprowadzenie ciała z zagranicy. Wszelkimi formalnościami, które należy wypełnić w przypadku transportu międzynarodowego, zajmuje się kompetentny personel. Na życzenie Rodziny dopełnia również wszystkich kwestii formalnych na miejscu, w urzędach, w kancelarii parafialnej, czy u zarządcy cmentarza. Po stosownym upoważnieniu może wystąpić o należne świadczenia oraz zasiłek pogrzebowy.

Osoba Zmarła przewieziona do certyfikowanej chłodni, przygotowywana jest przez zespół specjalistów do ostatniego pożegnania z Rodziną. Pracownicy biegli w zakresie tanatokosmetyki wykonują szereg zabiegów związanych z toaletą, a także kosmetyką pośmiertną. Właściciel Zakładu Pogrzebowego KRASZEWSKI, Pan Daniel Grzegorczyk dba o stały rozwój firmy pod każdym kątem. Szczególną uwagę przykłada do poszerzania kompetencji zatrudnionego personelu oraz rozbudowy zaplecza technicznego. Firma Pogrzebowa Kraszewski dysponuje bogatym asortymentem trumien, urn oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów funeralnych i dewocjonaliów. Dzięki stałej współpracy z wiodącymi producentami mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dostępne w konkurencyjnych cenach. Można wybierać spośród trumien z różnych rodzajów drewna, a także urn w różnych kształtach, z motywami ozdobnymi. Szeroki asortyment produktów dostępny na miejscu pozwala zaoszczędzić Rodzinom niepotrzebnych zmartwień.

Pracownicy zakładu pogrzebowego pomogą również w przygotowaniu klepsydr oraz nekrologów. Zadbają o nieodłączną część ceremonii, jaką jest oprawa kwiatowa. Doświadczeni floryści po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów, wykonają zarówno wiązanki, wieńce oraz bukiety ze sztucznych, jak i z żywych kwiatów. Niezależnie od rodzaju planowanego pochówku Zakład Pogrzebowy Pana Daniela Grzegorczyka zadba o skrupulatną realizację pogrzebu. Firma przygotowuje zarówno pochówki tradycyjne, z wykorzystaniem klasycznej trumny, jak i urnowe, po wcześniejszym spopieleniu ciała. Specjalizuje się w organizacji ceremonii religijnych, zgodnie z tradycjami danego wyznania, oraz uroczystości świeckich. Dodatkowo do dyspozycji Rodziny pozostaje kaplica, w której można w ciszy i spokoju ostatni raz doświadczyć obecności Osoby Zmarłej oraz  pożegnać się z Nią.

Kontakt do sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Pułtusku

Główna siedziba firmy Zakład Pogrzebowy Kraszewski mieści się w Pułtusku przy ulicy Kościuszki 78. Dzięki całodobowej pracy zakładu wyrozumiali pracownicy bezzwłocznie zatroszczą się o najbliższych Osoby Zmarłej oraz pomogą we wszystkich problematycznych kwestiach związanych z organizacją pogrzebu. Zakład otwarty jest dla wszystkich potrzebujących każdego dnia, również we wszystkie niedziele i święta. Firma dzięki niezwykłej skrupulatności i rzetelności w podejściu do bolesnych i trudnych spraw zdobyła uznanie i renomę.