Historia Zakładu Pogrzebowego Kraszewski

Zakład pogrzebowy KRASZEWSKI posiada bogate doświadczenie i wieloletnią tradycję. Firma rozpoczęła działalność ponad 100 lat temu. Od tego czasu działa nieprzerwanie świadcząc profesjonalne usługi funeralne mieszkańcom Pułtuska i całego powiatu pułtuskiego. Dzięki zaangażowaniu i codziennej ciężkiej pracy na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin zakład zdobył renomę i zaufanie Klientów. Misją firmy jest kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowych oraz zapewnienie Bliskim Osoby Zmarłej wsparcia i spokoju, tak aby mogli poświęcić się godnemu przeżywaniu żałoby.

 

karawan pogrzebowy

 

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Kraszewski

Zakład oferuje wszechstronną i fachową pomoc we wszystkich sprawach związanych z organizacją ceremonii pogrzebu. Wspiera Rodziny pogrążone w żałobie od samego początku, od momentu zgłoszenia się do firmy. Pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu informacji o śmierci i ustaleniu niezbędnych szczegółów udają się pod wskazany adres. Eksportacja zwłok odbywa się całodobowo, z każdego miejsca. Niezależnie od tego, czy Osoba Zmarła w dniu śmierci przebywała w domu, szpitalu, hospicjum czy innej instytucji. Dzięki wyposażeniu firmy w nowoczesne, spełniające najwyższe standardy techniczne karawany, możliwy jest zarówno transport na terenie kraju, jak i sprowadzenie ciała z zagranicy. Wszelkimi formalnościami, które należy wypełnić w przypadku transportu międzynarodowego, zajmuje się kompetentny personel. Na życzenie Rodziny dopełnia również wszystkich kwestii formalnych na miejscu, w urzędach, w kancelarii parafialnej, czy u zarządcy cmentarza. Po stosownym upoważnieniu może wystąpić o należne świadczenia oraz zasiłek pogrzebowy. Osoba Zmarła przewieziona do certyfikowanej chłodni, przygotowywana jest przez zespół specjalistów do ostatniego pożegnania z Rodziną. Pracownicy biegli w zakresie tanatokosmetyki wykonują szereg zabiegów związanych z toaletą i kosmetyką pośmiertną. Właściciel Zakładu Pogrzebowego KRASZEWSKI, Pan Daniel Grzegorczyk dba o  stały rozwój firmy pod każdym kątem. Szczególną uwagę przykłada do poszerzania kompetencji zatrudnionego personelu oraz rozbudowy zaplecza technicznego. Firma dysponuje bogatym asortymentem trumien, urn oraz wszelkich niezbędnych akcesoriów funeralnych i dewocjonaliów. Dzięki stałej współpracy z wiodącymi producentami mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dostępne w konkurencyjnych cenach. Można wybierać spośród trumien z różnych rodzajów drewna oraz urn w różnych kształtach, z motywami ozdobnymi. Szeroki asortyment produktów dostępny na miejscu pozwala zaoszczędzić Rodzinom niepotrzebnych zmartwień. Pracownicy zakładu pogrzebowego pomogą również w przygotowaniu klepsydr oraz nekrologów. Zadbają o nieodłączną część ceremonii, jaką jest oprawa kwiatowa. Doświadczeni floryści po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów, wykonają zarówno wiązanki, wieńce oraz bukiety ze sztucznych, jak i z żywych kwiatów. Niezależnie od rodzaju planowanego pochówku zakład Pana Daniela zadba o skrupulatną realizację pogrzebu. Firma przygotowuje pochówki tradycyjne, z wykorzystaniem klasycznej trumny, jak i urnowe, po wcześniejszym spopieleniu ciała. Specjalizuje się w organizacji ceremonii religijnych, zgodnie z tradycjami danego wyznania, oraz uroczystości świeckich. Dodatkowo do dyspozycji Rodziny pozostaje kaplica, w której można w ciszy i spokoju ostatni raz doświadczyć obecności Osoby Zmarłej oraz  pożegnać się z Nią.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Kraszewski

Główna siedziba firmy Zakład pogrzebowy KRASZEWSKI mieści się w Pułtusku przy ulicy Kościuszki 78. Dzięki całodobowej pracy zakładu wyrozumiali pracownicy bezzwłocznie zatroszczą się o Najbliższych Osoby Zmarłej oraz pomogą we wszystkich problematycznych kwestiach związanych z organizacją pogrzebu. Zakład otwarty jest dla wszystkich potrzebujących każdego dnia, również we wszystkie niedziele i święta. Firma dzięki niezwykłej skrupulatności i rzetelności w podejściu do bolesnych i trudnych spraw zdobyła uznanie i renomę wśród mieszkańców powiatu pułtuskiego.