Historia Działalności Zakładu Pogrzebowego Jarpol – Kam Jarosław Pacek

Firma powstała w 1998 roku jej założycielem jest Pan Jarosław Pacek. Początkowo działalność opierała się wyłącznie na świadczeniu usług pogrzebowych, jednak z czasem, analizując rynek branży funeralnej, została podjęta decyzja o poszerzeniu oferty o usługi kamieniarskie. W ofercie związanej z tą branżą znajdą Państwo takie usługi jak wykonywanie nagrobków oraz elementów wystroju wnętrz budynków. Dodatkowo firma zajmuje się również tworzeniem kapliczek, czy elementów kościołów.

Karawany Zakładu Pogrzebowego JARPOL KAM

Jeżeli chodzi o usługi kamieniarskie, to od Państwa zależy zakres usługi, rozpoczynając od zakupu elementów kamiennych po kompleksową realizację zamówionego przez klienta projektu. Pracownicy zajmują się projektowaniem, pobraniem wymiarów, przygotowaniem odpowiednich materiałów oraz dostarczeniem zamówionych elementów na miejsce. Usługa proponowana przez Zakład Pogrzebowy Jarpol – Kam jest w pełni kompleksowa, ponieważ firma zajmie się również montażem a w późniejszym czasie konserwacją. Pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie prowadzonych prac. Profesjonalni, wykwalifikowani oraz doświadczeni w tej kwestii swoje obowiązki wykonują z największym zaangażowaniem. Właściciel firmy dba również o zaplecze techniczne, maszyny i urządzenia, które są niezbędne podczas pracy z tworzywem, jakim jest kamień. Ta wysoka jakość oferowanych wyrobów oraz ich wysokie standardy techniczne wpływają szczególnie na dobrą renomę firmy oraz zaufanie, jakim cieszy się ona wśród okolicznych mieszkańców.

Pan Jarosław, nie spoczywa na laurach, a stale podnosi swoje standardy, tak, aby w pełni sprostać potrzebom obecnego rynku. Nowoczesna flota karawanów, własna chłodnia, szeroki wybór asortymentu to wszystko ma wpływ na działanie firmy. Oferowane usługi świadczone są w pełni kompleksowo, pracownicy służą pomocą oraz wsparciem Rodzinom, które zwrócą się do nich o pomoc.

Oferta oraz zakres usług świadczonych przez Firmę Pogrzebową Jarpol – Kam

Decydując się na usługi Zakładu Pogrzebowego JARPOL-KAM możecie mieć Państwo pewność, że ceremonia pogrzebowa zostanie zorganizowana rzetelnie, a wszystkie usługi zostają wykonane w sposób profesjonalny z zachowaniem wszelkich standardów oraz wysokiej jakości. Zakład swoim zasięgiem obejmuje cztery gminy powiatu garwolińskiego w województwie mazowieckim – Zakłady Pogrzebowe Mazowieckie. Firma Pogrzebowa zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą ceremonii pogrzebowych zarówno tradycyjnych z wykorzystaniem trumny, jak i urnowych poprzedzonych kremacją. Organizowane są pochówki zarówno wyznaniowe, jak i świeckie z udziałem mistrza ceremonii.

Transport osób zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Firma dysponuje eleganckimi i nowoczesnymi karawanami. Pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa usługi dojadą pod wskazany adres oraz przetransportują osobę zmarłą do chłodni. Dodatkowo na życzenie klienta zakład udostępnia kapsułę chłodzącą (w domu osoby zmarłej). Co ważne transport możliwy jest zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Po przewiezieniu osoby zmarłej do chłodni przygotują ją do ostatniego pożegnania. W sposób profesjonalny zajmą się toaletą pośmiertną, kosmetyką, balsamacją czy ubiorem.

Pracownicy służą swoją wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. Pomogą Państwu w przygotowaniu odpowiednich dokumentów, które są niezbędne podczas organizacji pochówku. Dopełnią wszelkich formalności zarówno w urzędach (ZUS, KRUS itp.), kancelarii parafialnej oraz w administracji cmentarza. Jeśli zaistnieje taka konieczność, wykupią lub pomogą w wykupieniu miejsca na cmentarzu.

Firma stale dba o poszerzanie swojego asortymentu dlatego korzystając z usług pogrzebowych Zakładu Pogrzebowego JARPOL – KAM możecie mieć Państwo pewność, że na miejscu zakupicie wszystkie niezbędne akcesoria. Właściciele dbają o to, aby asortyment był na bieżąco uzupełniany i zgodny z obowiązującymi trendami. Ten sposób zadbania o klienta sprawia, że każdy może dokonać zadowalających wyborów zgodnych ze swoim poczuciem estetyki.

W ofercie znajdziecie Państwo:

– szeroki wybór trumien i urn wykonanych z różnych tworzyw,
wieńce, wiązanki pogrzebowe, bukiety oraz stroiki na trumny i urny,
– kompletną odzież żałobną zarówno garnitury, garsonki, jak i dodatki,
– przygotowanie oraz wydruk klepsydr i nekrologów,
oprawa muzyczna uroczystości z wykorzystaniem organów lub trąbki,
– możliwość zorganizowania przewozu busem bądź autokarem uczestników pogrzebu.

Poza czynnościami związanymi wyłącznie z organizacją ceremonii pogrzebowej firma świadczy również inne usługi związane z działaniami na cmentarzach. Pracownicy zajmują się przygotowywaniem grobów ziemnych, murowanych. Montują oraz demontują nagrobki. Zajmują się również przeprowadzaniem ekshumacji, przewiozą osobę zmarłą na nowy cmentarz oraz dokonają ponownego pochówku. Dodatkowo, jeśli zaistnieje taka konieczność, pomogą Państwu w dopełnieniu wszystkich formalności.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Jarpol – Kam Jarosław Pacek

Firmę możecie Państwo znaleźć aż pod trzema adresami. Główna siedziba oraz zakład pogrzebowy mieści się w miejscowości Dębówka 27. W Korytnicy – numer budynku 39 – znajduje się dom pogrzebowy. Natomiast punkt wystawowy firmy znajdziecie Państwo w Garwolinie przy ul. Stachowskiego 29. Pracownicy stale pozostają do Państwa dyspozycji, udzielą szczegółowych informacji oraz pomogą zarówno osobiście, jak i poprzez kontakt telefoniczny.
Zakład w ramach Grupy Pogotowie Pogrzebowe świadczy usługi na terenie gmin: Sobolew – Zakład Pogrzebowy JARPOL – KAM Sobolew, Trojanów, Łaskarzew oraz Maciejowice.