Informacje o Zakładzie Pogrzebowym JARPOL-KAM

Zakład Pogrzebowy JARPOL-KAM świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe od 1998 roku i dzięki długoletniemu doświadczeniu zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów. Właściciel zakładu, Pan Jarosław Pacek wraz z wykwalifikowaną kadrą pracowników dokłada wszelkich starań, aby ostatnia posługa była przygotowana i wykonana na najwyższym poziomie. Przywiązuje wagę do każdego szczegółu i stara się zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Pracownicy służą wszelką radą i pomocą na każdym etapie przygotowań do pogrzebu, starając się wyręczyć Rodzinę w tych trudnych obowiązków, aby mogła w pełni skupić się na przeżywaniu żałoby. Firma przygotowuje pochówki tradycyjne, religijne, jak również świeckie. Dokonuje spopielenia zwłok, jeśli takie było życzenie Zmarłego lub Rodziny. W terminie od jesieni do wiosny wykonuje też ekshumacje po wcześniejszym dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy JARPOL-KAM

Zakład Pogrzebowy JARPOL-KAM stale się rozwija i podnosi poziom swoich usług, aby sprostać ciągle zmieniającym się potrzebom rynku. Z upoważnienia Klienta pracownicy sprawnie i terminowo dopełniają wszelkich formalności w  urzędach (USC, ZUS, KRUS), administracji cmentarza, gdzie pomogą także wykupić miejsce na cmentarzu. Zakład na życzenie Klientów rozlicza płatności za usługi bezgotówkowo lub je kredytuje w ramach zasiłku pogrzebowego. Dzięki nowoczesnym specjalistycznym autom eksportacja ciała Zmarłego może się odbywać na terenie całego kraju i poza granicami. Zakład profesjonalnie obsługuje żałobników, oddaje do ich dyspozycji autobusy lub minibusy. W nowoczesnej chłodni wyspecjalizowani pracownicy (tanatokosmetyk i balsamista) profesjonalnie i z szacunkiem przygotowują ciało do pochówku poprzez odpowiednią kosmetykę, ubranie (garsonki, garnitury i dodatki) lub balsamowanie, jeśli jest takie życzenie Rodziny. Wychodząc naprzeciw potrzebom, zakład udostępnia kapsułę chłodzącą do domu osoby zmarłej. Rodzina może pożegnać się ze swoim Bliskim kameralnie w ciszy i spokoju w klimatycznej Sali Pożegnań. Osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu ze strony Rodziny może wybrać trumnę lub urnę na prochy spośród szerokiego asortymentu różnych wzorów, kolorów i materiałów. Nieodzownym dodatkiem do uroczystości pogrzebowej są kwiaty, Klienci mogą zamówić piękne kompozycje, wiązanki lub wieńce z kwiatów żywych lub sztucznych. Niepowtarzalnego charakteru ceremonii dodać może specjalna oprawa muzyczna w wykonaniu organisty lub trębacza. Zakład przygotowuje także stosowne klepsydry, nekrologi i tabliczki na trumnę, dysponuje wszystkimi niezbędnymi utensyliami pogrzebowymi. Jeśli Rodzina ma życzenie spotkać się w swoim gronie po ceremonii pogrzebowej, to firma zapewnia też pomoc w organizacji stypy. Zakład świadczy kompleksowe usługi kamieniarskie, począwszy od przygotowania grobu ziemnego bądź murowanego, rozmontowania i montażu nagrobka. Nowoczesne specjalistyczne maszyny i urządzenia pozwalają na wykonywanie nagrobków z wielu materiałów o najwyższych standardach technicznych i jakościowych. Zakład pomaga Klientowi w wyborze odpowiedniego pomnika i doradza na każdym etapie jego planowania i produkcji oraz po zakończeniu. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom i nowoczesnemu parkowi maszynowemu realizuje każde, najbardziej wyszukane zamówienie. Do pomników oferuje szereg elementów tak zwanej galanterii, czyli misy, dzbany, rzeźby księgi granitowe lub z innych kamieni oraz róże, krzyże, pasyjki, litery mosiężne i z brązu, zdjęcia nagrobne z różnych materiałów oraz w wielu kolorach (czarno-białe, sepia, kolorowe). Wiele z tych elementów można nabyć także oddzielnie. Zakład Pogrzebowy JARPOL-KAM każdego Klienta traktuje wyjątkowo i z najwyższą starannością realizuje wszelkie zlecenia, starając się pomóc Rodzinie pogrążonej w żałobie.

Adresy, pod którymi można znaleźć Zakład Pogrzebowy JARPOL-KAM

Siedziba, zakład i biuro mieści się w Dębówce nr 27, Dom Pogrzebowy w Korytnicy nr 39, dodatkowo w Garwolinie na ul. Stachowskiego 29 mieści się punkt wystawowy. Do dyspozycji Klientów codziennie jest czynny całodobowy telefon. Firma świadczy swoje usługi na terenie powiatu garwolińskiego w województwie mazowieckim – Zakłady Pogrzebowe Mazowieckie, dokładnie są to cztery gminy: Sobolew, Trojanów – Zakład Pogrzebowy JARPOL – KAM Trojanów, Łaskarzew i Maciejowice.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego JARPOL KAM