Historia Zakładu Pogrzebowego Jarpol – Kam

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe JARPOL-KAM założył w 1998 roku Pan Jarosław Pacek. Od tego czasu firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Właściciel dokłada wszelkich starań, by zarówno pod względem poziomu, jak i różnorodności oferowanych usług sprostać potrzebom klientów. Profesjonalizm, dbałość o detale i sumienne wykonywanie obowiązków to główne filary prowadzonej działalności. Na wizerunek firmy wpływ ma także odpowiednia postawa pracowników, którzy odnoszą się do klientów z szacunkiem, współczuciem i gotowością do niesienia pomocy. Dzięki temu zakład zyskał renomę i pozytywne opinie wśród klientów. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług jest członkostwo w Polskiej Izbie Pogrzebowej, która zrzesza lokalnych liderów branży funeralnej.

Usługi świadczone przez Dom Pogrzebowy Jarpol – Kam

Dewizą, która przyświeca działalności Zakładu Pogrzebowego JARPOL-KAM są słowa: O jakości można mówić, gdy tym, co do nas wraca, są nasi Klienci, a nie produkty…”. Na jakość usług Przedsiębiorstwa JARPOL-KAM składa się zarówno profesjonalizm podejmowanych działań, jak i wysoce etyczna postawa wobec osób, które korzystają z oferty firmy. Zatrudniony personel odznacza się wysoką kulturą osobistą, empatią i zrozumieniem. Jest to szczególnie istotne, ponieważ klientami firmy są osoby, które przeżywają cierpienie i ból po stracie kogoś ukochanego. Dlatego świadczenie usług pogrzebowych nie ogranicza się tylko do działań organizacyjnych i formalnych, ale obejmuje także gotowość do niesienia pomocy w każdej trudnej sytuacji. Osoby zgłaszające się do zakładu od pierwszych chwil zostają otoczone opieką. Pracownicy cierpliwie prowadzą rozmowy, wsłuchują się w ludzkie historie, rozpoznają potrzeby i oczekiwania co do przebiegu uroczystości. Na każdym etapie organizacji oraz po zakończeniu pogrzebu służą radą i wsparciem. Pomagają w wypełnianiu dokumentów, informują co do obowiązujących procedur oraz kroków, które należy podjąć, by wypełnić wszystkie formalności. W przypadku, gdy ktoś nie jest w stanie sobie poradzić z tymi zadaniami, firma JARPOL-KAM proponuje przejęcie tych obowiązków. Wówczas pracownicy zakładu pogrzebowego zajmują się wypełnianiem i kompletowaniem dokumentów oraz reprezentują klienta w instytucjach takich jak parafie, urzędy czy biura administracji cmentarza. Z upoważnienia rodziny zmarłego zakład może postarać się o uzyskanie zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS lub innych instytucji ubezpieczeniowych.

Zakład Pogrzebowy JARPOL-KAM organizuje uroczystości pogrzebowe w zależności od oczekiwań rodziny oraz woli samego zmarłego. Zarówno w przypadku pochówku trumiennego, jak i poprzedzonego kremacją klienci mogą wybrać z bogatej oferty firmy urny, trumny oraz inne niezbędne akcesoria pogrzebowe. Dla każdej uroczystości przygotowywana jest inna oprawa, która ma za zadanie nadać majestatu całemu wydarzeniu. Firma JARPOL-KAM zatrudnia profesjonalnych muzyków, którzy z wykorzystaniem organów i instrumentów dętych wykonają żałobny repertuar. Do dyspozycji bliskich zmarłego dom pogrzebowy udostępnia kameralną kaplicę żałobną, w której organizowane są ceremonie pożegnania zarówno wyznaniowe, jak i świeckie. W przypadku tych ostatnich uroczystości przewodzi Mistrz Ceremonii. Stałym akcentem każdej uroczystości są kwiaty. Klienci mogą zamówić kompozycje florystyczne takie jak wieńce, wiązanki, bukiety, stroiki zdobiące trumny lub urny itp.

W ramach Przedsiębiorstwa Pogrzebowego JARPOL-KAM działa zakład kamieniarski produkujący nagrobki, oraz kamienne elementy dekoracyjne takie jak rzeźby, wazony, misy, serca i krzyże. W zakładzie można także zamówić wykonanie ławki, napisów lub zdjęć nagrobnych. Właściciel inwestuje w rozwój, decydując się na zakup nowoczesnych maszyn produkcyjnych oraz zatrudniając najlepiej wykwalifikowanych pracowników. Zakład działa na terenie powiatu garwolińskiego w województwie mazowieckim – Zakłady Pogrzebowe Mazowieckie.

Nagrobek wykonany przez Zakład Kamieniarski Jarpol Kam

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Jarpol – Kam

Zakład Pogrzebowy JARPOL – KAM znajdą Państwo pod trzema adresami. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Dębówka 27, dom pogrzebowy znajduje się w Korytnicy 39, natomiast punk wystawowy mieści się w Garwolinie przy ul. Stachowskiego 29. W biurze firmy mogą Państwo dopełnić wszelkich formalności związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Pracownicy stale pozostają do Państwa dyspozycji, służą pomocą i wsparciem w tym trudnym czasie. Firma działa na terenie gminy: Sobolew, Trojanów, Łaskarzew  – Zakład Pogrzebowy JARPOL – KAM Łaskarzew oraz Maciejowice.