Dom Pogrzebowy Jankowscy – Usługi pogrzebowe Warszawa Wesoła

Zakład Pogrzebowy Jankowscy to rodzinna firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych i wspieraniu Rodzin, które znalazły się w tak trudnej sytuacji. Ogromna wiedza, doświadczenie i starannie dobrany zespół pracowników są gwarancją, że każda uroczystość pogrzebowa będzie przygotowana i przeprowadzona niezwykle dokładnie oraz z szacunkiem dla Zmarłego i jego pozostającej w żałobie Rodziny. Odpowiedzialni i kompetentni pracownicy przygotowują ceremonie wyznaniowe oraz świeckie z udziałem profesjonalnego mistrza ceremonii. Starają się wspomóc Rodzinę w każdej sprawie formalnej i organizacyjnej związanej z pochówkiem. Pomoc jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i życzeń, a także sytuacji finansowej Rodziny. Zachęcamy do sprawdzenia współpracy zakładu z Pogotowiem Pogrzebowym – zakłady pogrzebowe Warszawa.

Karawany zakład pogrzebowy jankowscy warszawa

Usługi pogrzebowe świadczone przez Dom Pogrzebowy Jankowscy

Zakład Pogrzebowy Jankowscy, rozumiejąc trudną sytuację, z którą Rodzinie przychodzi się mierzyć po śmierci bliskiej osoby, służy pomocą, a także rada i wsparciem. Na upoważnienie Rodziny pracownicy mogą zająć się wieloma sprawami w urzędach i innych instytucjach. Dla wygody rozliczenie płatności za pogrzeb może się odbyć w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSW, WBE. Szczegółowe zaplanowanie przebiegu uroczystości  i doboru utensyliów pogrzebowych może się odbyć w komfortowych warunkach zarówno w biurze firmy, jak i w domu zamawiającego, co umożliwia mobilne biuro.

Stosowne klepsydry, nekrologi i obrazki pamiątkowe dla uczestników pogrzebu starannie przygotowują pracownicy biura obsługi. Eksportacja ciała odbywa się całodobowo, każdego dnia tygodnia na terenie całego kraju z domu, szpitala, hospicjum, czy każdej innej lokalizacji. Wykonują ją specjalnie do tego przygotowani pracownicy dzięki flocie specjalistycznych, eleganckich karawanów. Następnie ciało jest przechowywane w godnych warunkach w nowoczesnej chłodni i przygotowywane do pochówku poprzez wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej. W siedzibie zakładu można wybrać także eleganckie komplety odzieży damskiej i męskiej wraz z dodatkami oraz dewocjonaliami. Osoba odpowiedzialna za organizację ceremonii może również wybrać trumnę z bogatej ekspozycji lub katalogu. Coraz częściej Rodziny Osób Zmarłych decydują się na kremację, do której przygotowano specjalne skromne, ale eleganckie trumny kremacyjne oraz duży wybór różnorodnych urn na prochy. Rodzina, znajomi i przyjaciele mogą pożegnać Zmarłego w ciszy i skupieniu w kameralnej i eleganckiej sali pożegnań.

Kaplica Pożegnań Zakład Pogrzebowy Jankowscy

Uczestnicy pogrzebu mają do dyspozycji komfortowe autokary lub minibusy, aby dojechać do kościoła, na cmentarz lub w inne wskazane miejsce. Zarówno najbliższa Rodzina, jak i inni uczestnicy mogą zamówić wiązanki, wieńce, bukiety czy też inne kompozycje kwiatowe. Aby uroczystości nadać indywidualnego i bardziej uroczystego charakteru Zakład Pogrzebowy Warszawa Wesoła zapewnia oryginalną oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Dzięki ogromnemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu i sercu wkładanemu w swoją niełatwą pracę Dom Pogrzebowy JANKOWSCY zyskał renomę i zaufanie Klientów. Każdy, kto powierzy przygotowanie ostatniego pożegnania zakładowi pogotowia pogrzebowego, może liczyć na starannie i pięknie przygotowaną uroczystość. Zakład rozwija się i dostosowuje do wymagań zmieniającego się rynku usług funeralnych oraz potrzeb i oczekiwań Klientów.

Gdzie znajduje się siedziba Domu Pogrzebowego Jankowscy?

Zakład Pogrzebowy JANKOWSCY ma swoją siedzibę w Warszawie przy ul. Gościniec 10 i we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe świadczy usługi pogrzebowe na terenie dzielnicy Wesoła – zakłady pogrzebowe Warszawa Wesoła. Pracownicy zakładu są dyspozycyjni i pomagają całodobowo każdego dnia tygodnia.

Zakład Pogrzebowy Jankowscy Warszawa Wesoła