Zakład pogrzebowy w Sarnakach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Każda Rodzina dotknięta bolesną stratą bliskiej osoby może zwrócić się o pomoc do rodzinnej firmy, jaką jest Zakład Pogrzebowy HAJKO. Zakład ten każdego dnia pochyla się nad ludźmi pogrążonymi w żałobie, udzielając im wsparcia na najwyższym poziomie. Wyciąga do nich pomocną dłoń i oferuje zwyczajną ludzką życzliwość i zrozumienie. Właściciel zakładu wraz z wykwalifikowanymi, zaufanymi pracownikami każdego dnia dokładają wszelkich starań, by każdy, kto zgłasza się po pomoc, otrzymał ją niezwłocznie i w sposób kompleksowy, czyli obejmujący każdy możliwy aspekt. Bogata wiedza z zakresu branży funeralnej oraz wieloletnie doświadczenie sprawiły, że firma zyskała miano godnej zaufania. Otrzymała także wiele pozytywnych opinii od mieszkańców powiatu łosickiego. Misją zakładu jest towarzyszenie i pomoc Klientom w tak ciężkich chwilach.

 

dom pogrzebowy hajko

 

Usługi pogrzebowe oferowane przez Zakład Pogrzebowy Hajko

Zakład Pogrzebowy HAJKO posiada różnorodną i stale unowocześnianą ofertę, pozwalającą na zaspokojenie wszelkich potrzeb, nawet najbardziej wymagających Klientów. Priorytetem dla pomocnych pracowników zakładu jest indywidualne podejście do każdej Rodziny, zrozumienie i zrealizowanie jej potrzeb. Odciążenie Klienta z przykrych formalności i obowiązków odbywa się na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą pogrzebu. Każda osoba zwracająca się o pomoc do zakładu może liczyć na to, że wszelkie szczegóły i procedury zostaną wypełnione terminowo i w pełni profesjonalnie. Już od pierwszych chwil, na podstawie stosownego upoważnienia, pracownicy dokonują niezbędnych czynności w urzędzie stanu cywilnego, kościele, u zarządcy cmentarza, a także instytucjach odpowiedzialnych za przyznanie zasiłku pogrzebowego – ZUS i KRUS.

Wiedząc, jak ważny jest czas reakcji i bezzwłoczne udzielenie pomocy w momencie straty, właściciel zakładu zadbał o doskonałe zaplecze techniczne. Dzięki specjalistycznym karawanom renomowanych marek pracownicy dokonują całodobowo eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w domu, czy też w innej lokalizacji.

 

auta zaklad pogrzebowy hajko

 

Obsługa zakładu przygotowuje Osobę Zmarłą do dnia ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi, dobierając stosowną odzież, a także wykonując czynności z zakresu tanatokosmetyki. Bogata i różnorodna oferta pozwoli na kompleksowe spełnienie wszelkich oczekiwań Klientów, a także organizację uroczystości z najwyższym majestatem. Wszyscy pracownicy zakładu aktywnie uczestniczą w szkoleniach i stale pogłębiają swoją wiedzę. Dzięki niej prowadzą fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej trumny, urny bądź akcesoriów funeralnych.

W siedzibie firmy znaleźć można zarówno trumny, jak i urny wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, pochodzące od czołowych producentów. Na miejscu znajdują się również utensylia funeralne takie jak znicze, tabliczki, krzyże, modlitewniki i różańce, a także wiele wzorów klepsydr. Nieważne, czy charakter uroczystości będzie świecki, czy religijny, z użyciem trumny czy poprzedzony kremacją, każdy uzyska pomoc w pełnym tego słowa znaczeniu. Firma bierze na swoje barki organizację oprawy kwiatowej i muzycznej ceremonii. Za piękne kompozycje kwiatowe, wieńce i wiązanki odpowiadają doświadczeni floryści funeralni posiadający wprawę i doświadczanie w tego typu dekoracjach. Wzruszająca oprawa muzyczna także pozostaje po stronie profesjonalnych muzyków od lat przygotowujących utwory żałobne.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Hajko?

Zakład Pogrzebowy HAJKO zlokalizowany jest w Łosicach przy ulicy 1 Maja 22 – zakłady pogrzebowe Łosice. Natomiast drugi oddział firmy mieści się w Sarnakach przy ulicy Kościelnej 1. Firma prowadzi działalność we wszystkie dni tygodnia, także niedziele i święta, a jej pracownicy pozostają do dyspozycji wszystkich Rodzin całodobowo. Zakład świadczy kompleksowe usługi funeralne najwyższej jakości na terenie całego powiatu łosickiego w województwie mazowieckim.