Godny polecenia zakład pogrzebowy w Łosicach

Zakład Pogrzebowy HAJKO od wielu lat niesie pomoc Rodzinom Osób Zmarłych z powiatu łosickiego, w województwie mazowieckim. Sprawdź szczegóły działalności firmy na podstronie zakłady pogrzebowe Łosice. Właścicielem firmy jest Pan Marcin Hajko, który nie tylko dba o wysoką jakość świadczonych usług, ale przede wszystkim stara się podejść do każdego z Klientów ze zrozumieniem, empatią i najwyższym szacunkiem. Ofiarując przy tym takie rozwiązania i usługi, które będą odzwierciedlać Ich przekonania, preferencje i możliwości finansowe. Jeśli więc szukacie Państwo zaufanego, godnego i rzetelnie realizującego swe zadania domu pogrzebowego, który zapewni bliskiej Waszemu sercu osobie profesjonalną opiekę, szacunek oraz piękny i godny pochówek, zapraszamy do kontaktu z kadrą firmy Pana Hajko.

 

zakład pogrzebowy hajko budynek

 

Usługi pogrzebowe w Łosicach świadczone przez Zakład Pogrzebowy Hajko

Zakład Pogrzebowy HAJKO oferuje kompleksową organizację wyznaniowych oraz świeckich pochówków Osób Zmarłych, bez względu na to, czy mają one mieć charakter tradycyjny, czy urnowy. Firma przejmuje na siebie wszystkie obowiązki mające na celu przygotowanie godnego i pięknego pożegnania Państwa najbliższych. Począwszy od eksportacji Zmarłego z miejsca zgonu, aż do złożenia Jego ciała lub prochów na cmentarzu. Przez całą dobę doświadczeni kierowcy świadczą usługi przewozu Zmarłych nie tylko lokalnie, ale również na terenie całego kraju. Bez względu więc w jakim miejscu i czasie nastąpi śmierć, pozostają oni w gotowości do niesienia pomocy. Transport realizowany jest przez wszystkie dni tygodnia z adresów prywatnych, ośrodków opieki, hospicjów, szpitali i innych miejsc.

Personel ze swej strony zapewnia wsparcie podczas ustalania terminów ceremonii u księży, zarządców cmentarza czy w miejscowym krematorium. Pomaga dobrać oprawę kwiatową, muzyczną oraz fotograficzną (lub filmową) uroczystości do indywidualnych predyspozycji Klientów. Pogrzeby bezwyznaniowe przygotowywane przez zakład Pana Hajko prowadzone są przez doświadczonego i wykwalifikowanego mistrza ceremonii. Do jego zadań należy dobranie właściwych akcesoriów pogrzebowych oraz dostosowanie odpowiedniego utworu muzycznego. Dodatkowo przygotowuje i wygłasza mowę końcowej na temat życia Osoby Zmarłej oraz czuwa nad niezakłóconym przebiegiem świeckiego pożegnania. Utensylia funeralne w atrakcyjnych cenach oraz wielu różnorodnych wzorach i formach dostępne są w siedzibie firmy. Są to m.in.:

  • trumny wykonane z różnych gatunków drewna,
  • urny — mosiężne, porcelanowe, kompozytowe,  jak również kamienne,
  • krzyże,
  • tabliczki nagrobne,
  • a także relikwiarze.

Udając się tam, możecie Państwo również dokonać wyboru okolicznościowych wieńców, bukietów i wiązanek, które opatrzone szarfą z dedykacją pięknie oddadzą Waszą miłość, smutek i tęsknotę za bliskim Zmarłym. Firma Pana Marcina posiada profesjonalną chłodnię i nowoczesne karawany marki Mercedes Benz. Dysponuje również gustownie urządzoną salą przedpogrzebową, w której w ciszy, spokoju i dyskrecji mogą się Państwo pożegnać z Osobą Zmarłą.

 

kaplica domu pogrzebowego hajko

 

Jeżeli życzeniem Państwa będzie przeprowadzenie procesu ekshumacji lub chęć skorzystania z opieki nad grobem bliskiego, pracownicy zakładu również w tych aspektach służą pomocą.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Hajko

Zakład Pogrzebowy HAJKO swe fachowe wsparcie kieruje przede wszystkim do mieszkańców powiatu łosickiego. Na tym terenie posiada on dwa swoje biura, których pracownicy przez całą dobę pozostają do dyspozycji Klientów. Pierwsze z nich mieści się Sarnakach przy ulicy Kościelnej 1, drugie natomiast w Łosicach przy ulicy 1 Maja 22. Udając się pod te adresy, zgłoszą Państwo prośbę o eksportację Osoby Zmarłej oraz dopełnią wszystkich formalności związanych z przygotowywaną uroczystością. Na miejscu można także zapoznać się z bogatym asortymentem utensyliów pogrzebowych.