Sprawdzony zakład pogrzebowy Glinojeck

Zakład Pogrzebowy HADES to najstarszy prywatny zakład pogrzebowy na ciechanowskim rynku funeralnym. Od lat wspiera Rodziny Osób Zmarłych w kompleksowej organizacji uroczystości pochówku ich bliskich. Właścicielem zakładu jest Pan Rafał Żurawski, który dba o ciągły rozwój firmy i jej innowacyjność. Ponadto do każdego Klienta podchodzi w sposób indywidualny, oferując mu taką pomoc i wsparcie, jakich najbardziej potrzebuje. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze pogrzebów wyznaniowych oraz świeckich. Natomiast empatyczne podejście kadry do osób w potrzebie, pozwoliło zakładowi zyskać renomę oraz wyróżnić się wśród konkurencji. Jeżeli więc pragniecie Państwo zagwarantować sobie spokój, poczucie bezpieczeństwa i wysoką jakość otrzymanej pomocy, zapraszamy do kontaktu z personelem Domu Pogrzebowego Pana Żurawskiego.

Oferta usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Hades w Glinojecku

Oferta usług Zakładu Pogrzebowego HADES obejmuje całokształt działań związanych z zaplanowaniem, organizacją i rzetelną obsługą ceremonii ostatniego pożegnania Osób Zmarłych. Firma przygotowuje pochówki wyznaniowe, według zasad wiary, której wyznawcą był Zmarły, a także realizuje uroczystości świeckie. Firma dysonuje nowoczesną, spełniającą wszelkie wymogi prawne i sanitarne chłodnią, kaplicą przedpogrzebową, a także licencjonowanymi karawanami marki Mercedes-Benz i Volkswagen Transporter.

srebrny karawan pogrzebowy z logo zakładu pogrzebowego hades żurawski z ciechanowa

Najważniejsza jest jednak wiedza i doświadczenie zaufanej kadry, która całą swoją pomoc i wsparcie dostosowuje do potrzeb danego Klienta. Tak, aby zapewnić mu profesjonalne, opowiadające oczekiwaniom oraz atrakcyjne cenowo rozwiązania. Pracownicy zakładu Pana Rafała realizują pogrzeby tradycyjne oraz pochówki poprzedzone kremacją. Jeśli mowa o przygotowaniu uroczystości bezwyznaniowych, zajmuje się tym wykwalifikowany mistrz ceremonii. Do jego zadań należy dobór utensyliów pogrzebowych oraz przygotowanie i wygłoszenie mowy końcowej o życiu Osoby Zmarłej. Różnorodne akcesoria funeralne, trumny, tabliczki, krzyże, urny, znicze czy też odzież dla Zmarłych znajdują się w siedzibie firmy w Ciechanowie. Tam też Klienci mogą zamówić okolicznościowe wieńce i bukiety oraz wybrać wzór klepsydr i nekrologów informujących o śmierci członka Ich Rodziny.

wieniec pogrzebowy zakładu pogrzebowego hades z ciechanowa

Nie musicie się Państwo martwić o profesjonalną oprawę muzyczną, fotograficzną czy filmowanie ceremonii. Zakład bowiem posiada w tym zakresie specjalistów, którzy zadbają, aby wydarzeniu nadać wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Zakład Pogrzebowy HADES oferuje również kompleksową pomoc w przewozie Osób Zmarłych z miejsca zgonu, do planowanego miejsca pochówku na terenie całej Polski. Pomaga także w sprawnym przeprowadzeniu procedury ekshumacji. Gromadzi wymagane w tym zakresie dokumenty oraz dostarcza je do właściwych instytucji państwowych. Eksportację Osób Zmarłych pracownicy realizują przez całą dobę z adresów prywatnych, jednostek opiekuńczych, szpitali czy hospicjów. Udając się do biura firmy, będą Państwo mogli również zlecić budowę grobowca, wynająć autobus dla żałobników czy uzyskać informacje na temat możliwości zorganizowania uroczystej konsolacji.

Adres Domu Pogrzebowego Hades

Siedziba Domu Pogrzebowego HADES mieści się w Ciechanowie przy ulicy Gostkowskiej 39Bzakłady pogrzebowe Ciechanów. Kadra pracowników przez całą dobę czuwa pod numerem telefonu, aby po otrzymaniu zgłoszenia zapewnić Osobie Zmarłej fachową opiekę, a Jej Rodzinie pomóc we wszelkich sprawach organizacyjnych związanych z ostatnim pożegnaniem. Dodatkowo pomogą oni Państwu uzyskać należny zasiłek pogrzebowy, rozliczą w jego ramach należność za wykonane usługi. W razie braku możliwości ustalenia szczegółów pogrzebu w biurze zakładu oddelegują we wskazane przez Państwa miejsce swego przedstawiciela w ramach świadczonych usług mobilnego biura.