Jaki jest godny zaufania zakład pogrzebowy w Ciechanowie?

Zakład pogrzebowy prowadzony przez Pana Rafała Żurawskiego to najstarszy prywatny zakład pogrzebowy w Ciechanowie. Może się poszczycić tradycjami rodzinnymi i wieloletnim doświadczeniem. Zarówno właściciel, jak i starannie dobrany zespół kompetentnych i empatycznych pracowników dokładają wszelkich starań, aby wspierać Rodziny, które muszą się zmierzyć z organizacją pogrzebu bliskiej osoby. Zakład Pogrzebowy HADES niezwykle starannie i profesjonalnie przygotowuje uroczystości pogrzebowe wszystkich wyznań oraz świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Każdy pogrzeb realizowany przez zakład ma niepowtarzalny charakter. Jest przygotowany zgodnie z oczekiwaniami i życzeniami Rodziny oraz z ogromnym szacunkiem dla Zmarłego i jego pogrążonych w żałobie bliskich. Starania kadry zakładu pogrzebowego przełożyły się na zaufanie i słowa uznania ze strony Klientów.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Hades w Ciechanowie

Ogromna wiedza i doświadczenie w branży funeralnej pozwoliły na przygotowanie dla Klientów szerokiej i elastycznej oferty usług. Wszystkie z nich dostosowane są do potrzeb i możliwości finansowych każdej Rodziny, która zwraca się do zakładu po pomoc w tym trudnym momencie, jakim jest śmierć kogoś bliskiego. Pracownicy Zakładu Usług Pogrzebowych HADES w Ciechanowie pomagają we wszystkich sprawach formalnych w urzędach i innych instytucjach publicznych. Mogą za odpowiednim upoważnieniem całkowicie wyręczyć Klienta w tych często skomplikowanych sprawach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zakład w niektórych sytuacjach może oddelegować odpowiedzialnego pracownika, aby pod wskazanym adresem, w domu Klienta dopełnił wszelkich niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Płatności za wykonane usługi mogą zostać skredytowane, a następnie rozliczone bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego otrzymanego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Odpowiednio przygotowani pracownicy oraz flota specjalistycznych karawanów pozwalają na całodobową, sprawną eksportację ciała Osoby Zmarłej. Transport zwłok odbywa się z domu, szpitala, hospicjum czy każdego innego wskazanego miejsca.

czarny karawan zakładu pogrzebowego hades z ciechanowa stojący na cmentarzu

Ciało Zmarłego oczekuje na pogrzeb w godnych warunkach w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni, gdzie specjaliści przygotowują je do pochówku poprzez wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej. Zwyczajowo pracownicy zajmują się też ubieraniem Zmarłego w ubrania dostarczone przez Rodzinę lub wykorzystując odzież dostępną w stałej sprzedaży firmy. Personel biura obsługi redaguje i drukuje stosowne klepsydry zawiadamiające o terminie i miejscu pogrzebu. Zakład pogrzebowy przygotował szeroką ofertę różnorodnych trumien (w tym trumny kremacyjne), a także urn, które są dostępne w siedzibie firmy. W naszej tradycji nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej są kwiaty. Uczestnicy pogrzebu mogą je zamówić w siedzibie firmy w postaci wieńców, wiązanek, a także bukietów. Zostaną one zgodnie ze wszystkimi sugestiami, starannie wykonane przez florystów, z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych.

stojący wieniec pogrzebowy z białych i żółtych kwiatów przygotowany przez zakład pogrzebowy hades z ciechanowa

Aby ceremonii nadać indywidualnego i bardziej uroczystego charakteru firma oferuje również oryginalną oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków. Rodzina oraz znajomi i przyjaciele mają możliwość pożegnania Zmarłego w kaplicy przedpogrzebowej. Smutną, ale niezwykle cenną pamiątką z ceremonii mogą być zdjęcia lub film. Ważne jest to również w sytuacji, gdy ktoś nie może być obecny na pogrzebie. Pracownicy oferują również pomoc w zorganizowaniu konsolacji po pogrzebie, jeśli Rodzina pragnie się spotkać w swoim gronie i powspominać Zmarłego. Zakład pogrzebowy Pana Żurawskiego wykonuje ponadto usługi cmentarne takie jak ekshumacje czy budowa grobowców.

Jak dotrzeć do siedziby Zakładu Pogrzebowego Hades w Ciechanowie?

Zakład Pogrzebowy HADES ma swoją siedzibę w Ciechanowie przy ul. Gostkowskiej 39 Bzakłady pogrzebowe Ciechanów. Można tam uzyskać natychmiastową pomoc, złożyć zamówienie, a także dobrać odpowiednie utensylia pogrzebowe. Dzięki niezwykle odpowiedzialnemu podejściu do swojej pracy zakład Pana Żurawskiego zyskał renomę i zaufanie Klientów.