Zakład Pogrzebowy Warszawa Wawer rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy GRALEWSKI świadczy usługi pogrzebowe na warszawskim rynku funeralnym od pięciu lat. Jednak doświadczenie jego pracowników oraz właściciela Pana Roberta Gralewskiego w branży pogrzebowej sięga roku 2003. Od tego czasu bowiem Pan Robert intensywnie szkolił się w zagadnieniach funeralnych oraz pracował w usługach związanych z pochówkiem Osób Zmarłych. Dlatego też obecnie firma Usługi Pogrzebowe Gralewski na pierwszym miejscu, w swojej hierarchii wartości, nie stawia zysku czy chęci pokonania licznej konkurencji, ale przede wszystkim liczy się dla nich dobro Klienta. Mając świadomość, że moment śmierci bliskiej osoby, to bardzo trudny czas w życiu każdego człowieka, pragnie otoczyć Rodzinę Zmarłego należną troską oraz zrozumieniem. Zarówno właściciel, jak i cały personel firmy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy oraz wysokiej empatii, potrafi doskonale wczuć się w sytuację osób zlecających pogrzeb. Warto zauważyć, że kadra zakładu do każdej osoby potrzebującej pomocy podchodzi indywidualnie, starając się spełnić ich prośby i życzenia.

karawany zakład pogrzebowy gralewski warszawa

Usługi Pogrzebowe Gralewski – pomoc w organizacji pogrzebu

Zakład Pogrzebowy Gralewski od początku istnienia kładzie nacisk na świadczenie usług pogrzebowych o charakterze kompleksowym. Firma zajmuje się całościową obsługą pochówków na terenie stolicy, jej okolic oraz w innych, wskazanych przez Rodzinę Zmarłego miejscach. Pracownicy posiadają niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, wobec czego mogą skutecznie pomóc w zakresie organizacji ceremonii wyznaniowej lub świeckiej. Nie ma znaczenia także fakt, czy pragną Państwo zorganizować pochówek tradycyjny-ten związany obecnością trumny, czy kremację, bowiem dla pracowników nie stanowi to żadnego problemu. Podczas usługi kremacji zakład korzysta z krematorium Cmentarza Północnego w Warszawie, zlokalizowanego na Wólce Węglowej. Wysoka jakość usługi oraz krótkie terminy oczekiwania, sprawiają, że nie powoduje to naliczenia wysokich, dodatkowych kosztów dla Rodziny Zmarłego.

Kadra Zakładu Pogrzebowego Gralewski świadczy także pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności w urzędach, szpitalach, kościołach i na cmentarzach. Tam, gdzie Państwa obecność nie jest obowiązkowa, pracownicy po uprzednim upoważnieniu postarają się uzgodnić niezbędne kwestie. Wszystko po to, aby Państwo w tym trudnym czasie mogli skupić się na spokojnym przeżywaniu żałoby oraz modlitwie. Na miejscu, w siedzibie firmy zapoznać się można z bogatą ofertą trumien, urn, krzyży czy wieńców.

stroik na trumnę zakład pogrzebowy gralewski warszawa

Zakład Pana Roberta dysponuje własną, zlokalizowaną na terenie firmy, chłodnią oraz kaplicą, w której odbywają się pożegnania Osób Zmarłych. Jeżeli taka będzie Państwa decyzja, pracownicy mogą zająć się przygotowaniem i rozwieszaniem klepsydr, zamówieniem nekrologu w miejscowej prasie, dopełnieniem spraw u zarządców cmentarzy bądź formalności w ZUS-ie lub KRUS-ie. Ich pomoc okaże się również nieoceniona, jeżeli chodzi o dobór oprawy muzycznej, florystycznej czy fotograficznej całej uroczystości.

Lokalny, krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych

Zakład Pogrzebowy Gralewski posiada w swej ofercie także usługi logistyczne. Zajmuje się lokalnym transportem Osób Zmarłych (Warszawa i jej okolice, w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym zakład działa na terenie dzielnicy Wawer – zakłady pogrzebowe Warszawa Wawer), a także krajowym oraz międzynarodowym.  Posiada to tego celu niezbędną wiedzę, praktykę oraz wyposażenie techniczne i personalne.

Wnętrze karawanu zakład pogrzebowy gralewski warszawa

Wszystko po to, aby móc w sposób bezpieczny, z zachowaniem należnego poszanowania przewieźć Osobę Zmarłą na wskazane miejsce wiecznego spoczynku. Firma posiada niezawodne, nowoczesne i spełniające konieczne wymogi sanitarne karawany oraz busy marki Mercedes. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, dowiezie uczestników ceremonii na miejsce pochówku, a nawet w miejsce, gdzie odbywać się będzie konsolacja. Kompleksowość Usług Pogrzebowych Gralewski oznacza, że otrzymacie tutaj Państwo pomoc także w pracach grabarskich i kamieniarskich.

Siedziba Domu Pogrzebowego Gralewski

Zakład Pogrzebowy Gralewski świadczy usługi funeralne w systemie całodobowym, przez 7 dni w tygodniu, a także w święta. Zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba, mogą Państwo liczyć na jego pomoc. Bez względu na porę dnia lub nocy, pracownicy firmy zajmą się eksportacją Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do zakładowej chłodni. Zakład Pogrzebowy Gralewski na terenie Warszawy posiada dwa biura. Pierwsze z nich mieści się przy ulicy Ostrobramskiej 72, kolejne natomiast znajduje się ulicy Łukowskiej 27. Firma Gralewski jest reprezentantem Pogotowia Pogrzebowego na terenie warszawskiej dzielnicy Wawer, więcej szczegółów mogą Państwo sprawdzić na podstronie Zakłady Pogrzebowe Warszawa.

Zakład Pogrzebowy Gralewski - kaplica pożegnań