Zakład Pogrzebowy Konstancin-Jeziorna – Usługi Pogrzebowe Gralewski

Zakład Pogrzebowy GRALEWSKI to firma funeralna z wieloletnim doświadczeniem, charakteryzująca się najwyższym profesjonalizmem. Świadczy usługi pogrzebowe w Warszawie i na terenie miejscowości Konstancin-Jeziorna, sprawdź zakłady pogrzebowe Konstancin-Jeziorna. Za cel stawia sobie pomoc Rodzinom dotkniętym stratą poprzez świadczenie usług najwyższej jakości, w korzystnych w cenach. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wszelkie oczekiwania i potrzeby bliskich Osoby Zmarłej zostały spełnione, tak, aby mogli w spokoju, bez dodatkowego stresu pożegnać krewnego.

Zakład Pogrzebowy Gralewski Konstancin-Jeziorna, Usługi Pogrzebowe Warszawa, karawan pogrzebowy

Całodobowe usługi pogrzebowe Konstancin-Jeziorna

Zakład Pogrzebowy Gralewski kompleksowo pomaga w organizacji pogrzebu. Wykonuje zarówno pogrzeby tradycyjne z konduktem, jak i kremacyjne z urną – świeckie oraz wyznaniowe. Do wszystkich ceremonii wykorzystuje eleganckie karawany marki mercedes. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy dopełniają wszystkich formalności, podczas których obecność Rodziny nie jest niezbędna. Po otrzymanym upoważnienia, kadra firmy pomoże w urzędach, szpitalu, administracji wybranego cmentarza czy też w kościele. Firma organizuje pogrzeby na wszystkich cmentarzach w Warszawie, a także w okolicach, sprawdź zakłady pogrzebowe Warszawa.

Mogą Państwo również liczyć na fachową pomoc personelu w zakresie zakupu akcesoriów pogrzebowych, kwiatów, wiązanek oraz dodatkowych ozdób nagrobnych. Firma zapewnia oprawę kwiatową w kościele i kaplicy oraz podczas ceremonii ostatniego pożegnania, a także zadba o odpowiednią oprawę muzyczną. Posiada szeroki asortyment trumien i urn, które można wybrać w siedzibie firmy, a także dysponuje podświetlanym namiotem pogrzebowym.

Zakład Pogrzebowy Gralewski - namiot pogrzebowy

Dzięki posiadaniu własnej chłodni i kaplicy zakład jest w stanie zaoferować usługi pogrzebowe w korzystnej cenie. Firma Usługi Pogrzebowe Gralewski dokłada wszelkich starań, aby każdy pogrzeb miał uroczysty charakter, a także, by przebiegł spokojnie i taktownie.

Transport zwłok Konstancin-Jeziorna

Zakład Pogrzebowy w Konstancinie-Jeziornie zapewnia możliwość wykonania transportu zwłok przez całą dobę, niezależnie od tego, czy zgon nastąpił w domu, szpitalu, czy w innym miejscu. Doświadczeni kierowcy pozostają do dyspozycji Rodzin i natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia dokonają eksportacji Osoby Zmarłej do nowoczesnej chłodni. Wszystkie karawany spełniają wymagane normy sanitarne oraz przepisy urzędowe. Jeśli chodzi międzynarodowy przewóz ciała, pracownicy przejmują na siebie wszelkie obowiązki oraz formalności niezbędne do wykonania jak najszybszego sprowadzenia zwłok z zagranicy.

Karawan pogrzebowy - Zakład pogrzebowy Konstancin-Jeziorna, Usługi Pogrzebowe Gralewski

Kremacja Konstancin-Jeziorna

Kremacja w ostatnim czasie jest coraz częściej wybieraną formą pochówku. W związku z tym Zakład Pogrzebowy Gralewski oferuje usługi kremacyjne najwyższej jakości oraz zapewnia szeroki wybór trumien kremacyjnych i urn. Pracownicy służą poradą i pomocą w wyborze niezbędnych utensyliów funeralnych.

Gdzie znajduje się siedziba firmy Zakład Pogrzebowy Gralewski Konstancin-Jeziorna?

Zakład Pogrzebowy Gralewski w Konstancinie-Jeziornie ma siedzibę przy ulicy Piaseczyńskiej 58. Wszyscy mieszkańcy gminy w momencie straty mogą liczyć na błyskawiczną i kompleksową pomoc ze strony firmy. Firma Usługi Pogrzebowe Gralewski ma swoje biura także w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 72 i Łukowskiej 27. We współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy pomoc w zakresie okołopogrzebowym w warszawskiej dzielnicy Wawer – zakłady pogrzebowe Warszawa Wawer. Dzięki wieloletniej, profesjonalnej działalności zakład zdobył renomę, która jest dowodem na to, że spełnia wszelkie oczekiwania i prośby Klientów, a pracownicy wykazują się zaangażowaniem w każdej sytuacji.

Biuro firmy Usługi Pogrzebowe Gralewski - Zakład Pogrzebowy Gralewski Konstancin-Jeziorna