Historia Domu Pogrzebowego Gójscy

Dom Pogrzebowy GÓJSCY świadczy kompleksowe usługi funeralne od 1987 roku. Rodzinna firma, założona przez Pana Marka Gójskiego i jego mamę Genowefę Gójską, stawia za cel niesienie całościowej pomocy każdej Rodzinie dotkniętej bolesną stratą, spełniając wszelkie życzenia i dyspozycje zarówno osoby zmarłej jak i bliskich. Bogata wiedza, zdobywana latami sumiennej posługi na rzecz Rodzin pogrążonych w żałobie, w połączeniu z troską i wrażliwością zaufanego, stałego personelu, dają gwarancję pochówku wykonanego w najwyższym majestacie, pełnego godności i klasy. Zaangażowanie oraz fachowość właścicieli i pracowników zakładu, zlokalizowanego w historycznym budynku stacji PKP Wawer, regularnie owocuje pozytywnymi opiniami od Rodzin z terenu Warszawy i okolic. Zakres współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym mogą Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Warszawa. Terminowość, sumienność i skrupulatność to słowa charakteryzujące firmę i jej podejście do wszystkich powierzonych usług.

Karawan zakładu pogrzebowego gójscy

Usługi oferowane przez Dom Pogrzebowy Gójscy

Właściciele Domu Pogrzebowego GÓJSCY nauczeni ponad 30-letnim doświadczeniem w branży funeralnej, starannie wyselekcjonowali szereg usług pozwalających na całościową i profesjonalną obsługę klienta, zapewniając mu odciążenie z wszelkich obowiązków związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Pomoc empatycznej kadry rozpoczyna się już od pierwszych chwil, obejmuje ona wypełnienie formalności w urzędach, w kościele, u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek, a także dokonanie niezbędnych czynności przy uzyskiwaniu zasiłku pogrzebowego w instytucjach udzielających wsparcia finansowego, takich jak ZUS czy KRUS. Wsparcie obsługi dotyczy organizacji ceremonii w każdym rytuale wyznaniowym, drzwi domu pogrzebowego otwarte są dla każdego, bez względu na status finansowy, światopogląd czy wyznawaną religię. Zakład specjalizuje się nie tylko w pochówkach tradycyjnych z użyciem trumny, ale też kremacyjnych z wykorzystaniem urny. Możliwe jest również wykonanie ceremonii świeckiej, przeprowadzanej przez certyfikowanego Mistrza Ceremonii posiadającego wieloletnie doświadczenie. Firma kompletuje dokumentację niezbędną do przeprowadzenia procesu spopielenia, świadczy także usługi ekshumacji zwłok i szczątków ludzkich. Chcąc zapewnić wyjątkowy, podniosły charakter uroczystości, przygotowano bogaty wybór trumien i urn wykonanych z materiałów najwyższej jakości, a także rozmaite akcesoria funeralne, wieńce, wiązanki i inne okazałe dekoracje florystyczne. Zakład posiada własną pracownię bukieciarską, w której wykonywane są trwałe i piękne kompozycje kwiatowe ze świeżych kwiatów takich jak chryzantemy, róże i goździki. Dostępne są różne formy i wzory wiązanek, wieńców, stroików urnowych oraz bukietów okolicznościowych. Ceremonii pełnej dostojeństwa, wzruszeń i najpiękniejszych wspomnień dopełni oprawa muzyczna w wykonaniu profesjonalistów. Zakład przygotował klasyczny i sprawdzony repertuar z udziałem zarówno utalentowanych wokalistów jak i trębaczy. Priorytetem zakładu jest organizacja ceremonii dopracowanej w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe, dlatego też oferta firmy została wzbogacona o różne rodzaje tablic, krzyży, modlitewników, różańców, nekrologów oraz podziękowań dla gości i członków rodziny. Oferta Domu Pogrzebowego GÓJSCY obejmuje całodobową eksportację osoby zmarłej z miejsca zgonu, z domu, hospicjum, ośrodka opiekuńczego, szpitala czy też innej, dowolnej lokalizacji wskazanej przez Rodzinę. Zakład w rozbudowanej i stale unowocześnianej ofercie ujął przewóz zwłok na terenie całego kraju, dysponuje flotą specjalistycznych karawanów spełniających wszelkie wymogi techniczne i sanitarne, dzięki czemu przewóz osoby zmarłej do zakładowej chłodni odbywa się w sposób sprawny i w stu procentach bezpieczny.

Karwany Zakładu Pogrzebowego Gójscy

Pojazdy wyposażone zostały w noktowizory, podnośniki oraz specjalny sprzęt zapewniający wzorowe wykonanie usługi niezależnie od panujących warunków. Szerokie zaplecze firmy oraz duże możliwości sprawiają, że osoby, które skontaktują się z Pogotowiem Pogrzebowym, mogą mieć pewność, że zaopiekuje się nimi zaufana firma, świadcząca usługi na wysokim poziomie. Dodatkowo, mając na względzie nienaganną prezencję osoby zmarłej w dniu pożegnania z Rodziną i bliskimi, czynności z zakresu tanatopraksji w zakładzie wykonują absolwenci renomowanej szkoły Hygeco. Bogata i niezbędna wiedza, zdobywana latami i wielokrotne szkolenia prowadzone przez profesjonalistów, pozwalają na poprawę wyglądu zmarłego w sposób subtelny i naturalny, zamaskowanie zmian pośmiertnych oraz wykonanie rekonstrukcji w przypadku cięższych uszkodzeń ciała. Zakład poza własną nowoczesną chłodnią posiada kaplicę, elegancką salę ceremonialną oraz pomieszczenia restauracyjne do organizacji uroczystej konsolacji dla uczestników ceremonii.

Kaplica Pożegnań Zakład Pogrzebowy Gójscy

Niewątpliwym atutem zakładu są komfortowe apartamenty dla przyjezdnych gości pochówku. Ponadto, firma współpracuje z zarządcami cmentarzy komunalnych, na terenie całej Warszawy co usprawnia organizację pochówku i dopełnienie wszelkich formalności w kancelariach. Współpraca zakładu dotyczy także wielu cmentarzy wyznaniowych zlokalizowanych na terenie miasta. Serwis usług i świadczeń przygotowanych przez właścicieli firmy i ich wrażliwy na potrzeby klienta personel, gwarantują satysfakcję Rodziny i wszystkich uczestników ceremonii, wykonanej z dbałością o każdy szczegół, z należytym szacunkiem i godnością.

Siedziba Domu Pogrzebowego Gójscy

Dom Pogrzebowy GÓJSCY zlokalizowany jest w Warszawie przy ulicy Grenadierów 34. Zakład świadczy usługi funeralne na najwyższym poziomie przez całą dobę, dzięki czemu każda Rodzina może być pewna faktu, że uzyska pomoc natychmiastowo, bez względu na porę dnia i nocy. Zaangażowany w misję zakładu personel pozostaje do dyspozycji klientów przez 7 dni w tygodniu. W dni robocze biuro czynne jest od godziny 8:00 do 16:00, natomiast Pogotowie Pogrzebowe czynne jest 24/7 również niedziele i wszystkie święta. W ramach współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zakład swoim zasięgiem obejmuje całą dzielnicę Praga Południe – zakłady pogrzebowe Warszawa Praga Południe.