Historia Zakładu Pogrzebowego EXITUS

Zakład Pogrzebowy EXITUS, rozpoczął swoją działalność w 1991 roku, powstał z myślą niesienia pomocy i wsparcia Bliskim Osoby Zmarłej, w tych ciężkich chwilach. Zdobyte ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwala na sprostanie wszelkich potrzeb i wymagań swoich Klientów. Zakład realizował pogrzeby wielu znanych publicznych osób, czy to ze świata polityki, czy sceny. Sukcesywnie w miarę zdobywania wiedzy, zaufania Klientów, a wraz z nim ugruntowanej pozycji na rynku, zakład poszerzał swój wachlarz usług funeralnych, podążając za trendami w branży pogrzebowej. Doskonaląc i unowocześniając swoje umiejętności w wykonywaniu usług, aby sprostać tym nawet najbardziej wymagającym i nietypowym zleceniom. Firma cechuje się dużą empatią, a usługi świadczone są kompleksowo, profesjonalnie oraz z zachowaniem dyskrecji.

 

Siedziba Zakładu Pogrzebowe EXITUS

Usługi Domu Pogrzebowego EXITUS

Dom Pogrzebowy EXITUS świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji pogrzebu na terenie województwa mazowieckiego – zakłady pogrzebowe mazowieckie. Zapewnia doradztwo i pomoc na każdym etapie. Ceremonie odbywają się w obrządkach świeckich przeprowadzanych przez mistrza ceremonii lub w obrządkach religijnych i innych wyznań. Zakład wykonuje pochówki tradycyjne mocno związane z polską tradycją, oraz pochówki z usługą kremacji, która w ostatnich latach zyskała na popularności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku i Klientów w 2015 powstało krematoriumEXITUS. Przy pochówku tradycyjnym zakład oferuje szeroki wachlarz trumien oraz sarkofagów, od sosnowych, po dębowe. W przypadku kremacji – oferują olbrzymi wybór urn od kamiennych po drewniane i metalowe. Dom pogrzebowy posiada własne kaplice, gdzie przed uroczystością pogrzebu lub kremacją mogą Państwo z należytym szacunkiem pożegnać osobę Zmarłą. Firma Pana Mocha świadczy całodobowe eksportacje ciała z domów, szpitali czy innych miejsc zgonu do profesjonalnej, własnej chłodni. Zajmuje się również transportem Zmarłego z terenu całej Polski czy z zagranicy, do wskazanego przez Rodzinę miejsca, gdzie będzie odbywała się uroczystość pogrzebowa. Transport odbywa się nowoczesnymi karawanami przystosowanymi do tego typu przewozów. Każde z aut spełnia określone normy zgodne z obowiązującymi przepisami sanitarno-technicznymi. Priorytetem pracowników jest, aby każdy transport odbył się z zachowaniem należytego szacunku dla Zmarłego, tak aby z godnością mógł przebyć swą ostatnią drogę. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza, pomoże Państwu i doradzi w trakcie przygotowań pochówku. Pracownicy zadbają o indywidualny charakter, wybierając odpowiednią oprawę muzyczną, pomogą w doborze trumny bądź urny, jak również stosownej garderoby dla osoby Zmarłej. Ważne są także inne akcesoria pogrzebowe takie jak: klepsydry, krzyże, tabliczki czy karty pamiątkowe. Dodatkowo mogą Państwo zamówić wieńce, stroiki czy wiązanki, gdyż kwiaty są nieodzownym elementem ostatniego pożegnania. W ofercie zakładu pogrzebowego znajdą Państwo również Diament Pamięci, który wykonywany jest z włosów lub szczątków zmarłego i stanowi swoistą wyjątkową pamiątkę po najbliższym, która jest symbolem pamięci i miłości.

 

Flota Zakładu Pogrzebowego EXITUS

 

Kontakt z Domem Pogrzebowych EXITUS

Siedziba i główne biuro Domu PogrzebowegoEXITUS znajduje się w Siedlcach, przy ul. Poniatowskiego 3. Zakład posiada także swoje oddziały w Warszawie, Otwocku, Józefowie, a także w Mińsku Mazowieckim – Zakład Pogrzebowy EXITUS Mińsk Mazowiecki. Firma świadczy swoje usługi głównie w województwie mazowieckim m.in.: w powiecie siedleckim, mińskim, oraz na terenie Warszawy. Kadra „EXITUS-a”, pozostaje w gotowości do wykonania usług funeralnych na terenie całego kraju. Usługi świadczone przez zakład dostępne są przez całą dobę – 7 dni w tygodniu. Mogą również Państwo skontaktować się z zakładem telefonicznie, pod numerem telefonu, który dostępny jest całodobowo. Pracownicy udzielą wszelkich informacji oraz pomogą.

Siedziba i flota Zakładu Pogrzebowego Exitus