O Zakładzie Pogrzebowym Exitus

Od 1991 roku Zakład Pogrzebowy EXITUS nieprzerwanie niesie pomoc Rodzinom przeżywającym bolesne chwile związane z odejściem ukochanej osoby. Zakład działa na terenie całego powiatu otwockiego w województwie mazowieckim, szczegóły można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe mazowieckie. W obliczu tragedii ważna jest kompleksowa pomoc, troska i zaangażowanie pozwalające Rodzinie na chwilę wytchnienia, odciążenie ich z przykrych obowiązków związanych z organizacją ceremonii pożegnalnej. Priorytetem dla zakładu i jego obsługi jest indywidualne podejście do osoby zgłaszającej się po pomoc, organizacja ceremonii pełnej szacunku i godności, niezależnie od sytuacji finansowej, światopoglądu czy wyznawanej wiary.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Exitus

Zakład Pogrzebowy EXITUS przygotował katalog świadczeń i usług pozwalających na kompleksową organizację i obsługę uroczystej ceremonii pożegnalnej bliskiej osoby. Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza z zakresu branży funeralnej wykorzystywane są na każdym etapie organizacji pochówku. Rodzina zgłaszająca się do zakładu może liczyć na zespół profesjonalistów i fachowe doradztwo w pełnym zakresie. Pomoc personelu rozpoczyna się od pierwszych chwil, na podstawie stosownego upoważnienia jest w stanie wypełnić w imieniu Rodziny wszelkie formalności w urzędach, kościele i u zarządcy cmentarza. Możliwe jest również skorzystanie z pomocy obsługi przy uzyskiwaniu zasiłku pogrzebowego z instytucji udzielających wsparcia finansowego w momencie straty – ZUS, KRUS i inne. Zakład pomaga również w kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu kremacji bądź wykonania ekshumacji. Pomoc obsługi to również doradztwo na najwyższym poziomie dotyczy ono wyboru odpowiedniej trumny, urny, akcesoriów funeralnych, oprawy florystycznej i muzycznej, każdego szczegółu związanego z pochówkiem. Zakład przygotował bogatą ofertę trumien wykonanych z wysokiej jakości, specjalne wyselekcjonowanych gatunków drewna takich jak dąb czy sosna. Produkty dostępne są w różnych przedziałach cenowych, kolorach, kształtach, stylach bardziej lub mniej tradycyjnych i nowoczesnych. Firma w ofercie ujęła również trumny kremacyjne wykonane z desek sosnowych i materiałów ekologicznych. Zakład posiada własne, nowoczesne krematorium co jest niewątpliwym atutem.

 

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Exitus

 

Oferta zakładu obejmuje także szeroki wybór urn ceramicznych, drewnianych, kompozytowych i kamiennych. Mając na względzie nienaganną estetykę ceremonii, doświadczeni floryści przygotowali wieńce, wiązanki, kosze, stroiki, bukiety i inne kompozycje kwiatowe. Floryści przy tworzeniu oprawy kwiatowej używają wyłącznie świeżych roślin wpasowanych w funeralny savoir-vivre – są to między innymi róże, lilie i chryzantemy. Dzięki ciężkiej pracy, pod czujnym okiem profesjonalistów, obsługa zakładu z najwyższą starannością dokonuje kosmetyki i toalety pośmiertnej, rekonstrukcji powypadkowej, doboru odzieży oraz innych czynności z zakresu tanatopraksji. Priorytetem zakładu jest przygotowanie godnego pożegnania osoby zmarłej i zapewnienie jej nienagannego wyglądu w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną, bliskimi i innymi uczestnikami ceremonii. Firma wyposażona jest w nowoczesne i spełniające wszelkie wymogi sanitarne i techniczne, pomieszczenia chłodnicze oraz prosektorium, fachowcy wykonują sekcje zwłok oraz pobierają materiały niezbędne do wykonania toksykologii, histopatologii bądź badań DNA. Firma nawiązała również współpracę z certyfikowanym laboratorium kryminalistycznym, czym zapewnia klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoki poziom zapewniają również specjalistyczne karawany, dzięki którym pracownicy przez całą dobę dokonują sprawnej i bezpiecznej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu. Oferta zakładu obejmuje także usługi transportu osoby zmarłej na terenie kraju i poza jego granicami. Doskonale dobrana oferta zawiera także oprawę muzyczną ceremonii, która dzięki profesjonalnym muzykom zapewni nastrój pełen wzruszeń i powagi. Zakład Pogrzebowy EXITUS realizuje pochówki tradycyjne, kremacyjne, ceremonie świeckie z udziałem Mistrza Ceremonii oraz pochówki różnych wyznań. Indywidualne podejście do Rodziny, zrozumienie i zrealizowanie jej potrzeb, najdrobniejszych uwag i dyspozycji to misja, którą od lat nieprzerwanie realizuje zaangażowany i starannie dobrany zespół pracowników.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Exitus

Zakład Pogrzebowy EXITUS chcąc zapewnić klientom jak najlepszy dostęp do oferowanych usług, otworzył siedziby w Otwocku, Siedlcach i Mińsku Mazowieckim – Zakład Pogrzebowy EXITUS Mińsk Mazowiecki. Personel pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zakład w Mińsku Mazowieckim mieści się przy ul. Kościelnej 4 i ul. 1-go PLM „Warszawa”, w Otwocku przy ul. Kościelnej 1a, a w Siedlcach przy ul. Poniatowskiego 3.