Historia Zakładu Pogrzebowego EXITUS

Dom Pogrzebowy EXITUS, swoją działalność prowadzi od 1995 roku, powstał z myślą niesienia pomocy i wsparcia Bliskim Zmarłego, w tych ciężkich chwilach. Zdobyte ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwala na sprostanie wszelkich potrzeb i wymagań Klientów. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma świadczy usługi na terenie trzech powiatów województwa mazowieckiego, szczegóły można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe mazowieckie. Zakład realizował pogrzeby wielu znanych publicznych osób, czy to ze świata polityki, czy sceny. Sukcesywnie w miarę zdobywania doświadczenia, wiedzy, zaufania Klientów, a wraz z nim ugruntowanej pozycji na rynku zakład poszerzał swój wachlarz usług funeralnych, podążając za trendami w branży pogrzebowej, doskonaląc i unowocześniając swoje umiejętności, aby sprostać tym nawet najbardziej wymagających i nietypowych zleceń. Zakład cechuje się dużą empatią, a usługi świadczone są kompleksowo, solidnie z profesjonalizmem oraz z zachowaniem dyskrecji.

Usługi Domu Pogrzebowego EXITUS

Zakład Pogrzebowy EXITUS świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji pogrzebu oraz usług z nim związanych, zapewniając doradztwo i pomoc przy organizacji pogrzebu w obrządkach świeckich z przeprowadzanych przez mistrza ceremonii lub w obrządkach religijnych różnych wyznań przeprowadzane przez kapłana. Zakład wykonuje pochówki tradycyjne, które są mocno związane z polską tradycją, oraz pochówki z usługą kremacji, która zyskała w ostatnich latach na dużej popularności, dlatego wychodząc na potrzeby rynku i Klientów w 2015 powstało krematorium. Przy pochówku tradycyjnym zakład oferuje szeroki wachlarz trumien oraz sarkofagów, od sosnowych, po dębowe i innych rodzajów drzew, a w przypadku kremacji – olbrzymi wybór urn od kamiennych po kompozytowe, drewniane i metalowe. Dom pogrzebowy posiada własne kaplice, gdzie przed uroczystością pogrzebu lub kremacji mogą Państwo z należytym szacunkiem pożegnać osobę Zmarłą.

 

Zaklad Pogrzebowy Exitus

 

Firma świadczy całodobowe eksportacje ciała z domów, szpitali czy innych miejsc zgonu do profesjonalnej własnej chłodni oraz transportu Zmarłego z całego terenu Polski, czy zagranicy do wskazanego przez Rodzinę miejsca, gdzie będzie odbywała się uroczystość pożegnania Zmarłego. Transport odbywa się nowoczesnymi karawanami przystosowanymi do transportu ciała Zmarłego, zgodne z obowiązującymi przepisami sanitarno-technicznymi, z zachowaniem należytego szacunku dla Zmarłego, aby z godnością mógł przebyć swą ostatnią drogę, co jest dla nich najwyższym priorytetem. Młoda, ale doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza, pomoże Państwu i doradzi szczegółowo w trakcie przygotowań w kwestii wyboru rodzaju i przebiegu ceremonii, zadba o nadanie jej indywidualnego charakteru, wybierając odpowiednią oprawę muzyczną, pomoże w doborze odpowiedniej trumny bądź urny, jak również stosownej garderoby dla osoby Zmarłej czy innych akcesoriów pogrzebowych takich jak: klepsydry, krzyże, tabliczki, karty pamiątkowe i wiele innych. Chcąc dopełnić uroczystość i nadać jej wzniosły charakter, mogą Państwa zamówić wieńce, stroiki czy wiązanki, gdyż kwiaty są nieodzownym elementem pożegnania. Mogą Państwo zamówić Diament Pamięci, który wykonywany jest z włosów lub szczątków zmarłego i stanowi swoistą wyjątkową pamiątkę po najbliższym, która jest symbolem pamięci i miłości.

Kontakt z Domem Pogrzebowych EXITUS

Siedziba Zakładu Pogrzebowego EXITUS znajduje się przy ul. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa oraz ul. Kościelnej 4 w Mińsku Mazowieckim. Dodatkowo zakład posiada także swoje oddziały w Warszawie i Otwocku. Zakład świadczy swoje usługi głównie w województwie mazowieckim m.in.: w powiecie otwockim, oraz na terenie Warszawy, jednak kadra firmy pozostaje w gotowości do wykonania usług funeralnych na terenie całego kraju. Usługi świadczone przez zakład dostępne są przez całą dobę – 7 dni w tygodniu. Mogą również Państwo skontaktować się z zakładem telefonicznie, pod który numerem dostępny jest całodobowo, gdzie pracownicy udzielą wszelkich informacji oraz pomocy.