Historia Zakładu Pogrzebowego Exitus

W obliczu śmierci ważne jest, by Rodzina dotknięta bolesną stratą otrzymała natychmiastową pomoc, została otoczona należytą troską, opieką oraz profesjonalnym podejściem w tym trudnym czasie. Wszystkie te rzeczy gwarantuje Zakład Pogrzebowy EXITUS wykazujący się dyskrecją, delikatnością w kontakcie z członkami rodziny, pogrążonymi w bólu i cierpieniu. Firma od prawie 30 lat specjalizuje się w organizowaniu ceremonii pogrzebowych w najwyższym standardzie, przez wiele lat ciężkiej pracy na rzecz osób zmarłych i ich Rodzin zyskała bogate doświadczenie i ogromną wiedzę z zakresu branży funeralnej na terenie województwa mazowieckiego. Współpracę Pogotowia Pogrzebowego na tym terenie można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe mazowieckie.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Exitus

Stale podnoszone kwalifikacje zaufanych pracowników Zakładu Pogrzebowego EXITUSoraz w pełni profesjonalne podejście właścicieli dają Rodzinom pewność, że ostatnia droga pożegnania bliskiej osoby będzie pełna klasy, powagi i szacunku. Usługi oferowane przez zakład są starannie wyselekcjonowane, zapewniają najwyższą jakość i zadowolenie każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Wrażliwy na potrzeby człowieka personel na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny może wypełnić wszelkie formalności w urzędzie, u zarządcy cmentarza i w kancelarii parafialnej. Ponadto, pracownicy chętnie wykonają niezbędne czynności w zakresie uzyskania zasiłku pogrzebowego z instytucji oferujących wsparcie finansowe w momencie straty, między innymi ZUS i KRUS. Zakład jest synonimem wysokiej jakości, oferta firmy obejmuje szeroki wybór trumien i urn wykonanych z drewna sosnowego i dębowego, a także trumny przeznaczone do kremacji, stworzone z ekologicznych materiałów. Zaplecze firmy zostało dodatkowo wyposażone w duży wybór akcesoriów funeralnych w postaci tabliczek, krzyży, nekrologów i modlitewników. Firma we współpracy z profesjonalnymi florystkami wykonuje piękne i okazałe wiązanki, wieńce, bukiety i inne kompozycje kwiatowe na specjalne życzenie klienta. Zakład posiada specjalną chłodnię przeznaczoną do przechowywania żywych kwiatów, dzięki czemu każde zamówienie będzie prezentować się wzorowo. W kwestii oprawy muzycznej ceremonii firma również zadbała o współpracę z najlepszymi, doświadczonymi muzykami.

Odzież w Zakładzie Pogrzebowym Exitus

Obsługa zakładu gotowa do pomocy w każdej kwestii, pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę. Świadczy usługi eksportacji osób zmarłych z miejsca zgonu niezależnie od pory dnia i nocy. Przy użyciu specjalistycznych samochodów i zaplecza techniczno-sanitarnego cała procedura odbywa się w sposób sprawny i stuprocentowo bezpieczny dla osoby zmarłej. W przypadku śmierci bliskiej osoby poza granicami kraju zakład wykonuje usługę transportu międzynarodowego oraz przewozu na terenie Polski do miejsca planowanego pochówku. Ponadto, dzięki współpracy z certyfikowanym laboratorium kryminalistycznym personel zakładu przeprowadza sekcje zwłok, rekonstrukcję powypadkową osób zmarłych w wyniku ciężkich uszkodzeń ciała, pobiera i wysyła materiały do badań DNA, histopatologicznych i toksykologicznych. Fachowość i zaangażowanie wykazywane przez kadrę firmy pozwala na doskonałe przygotowanie zmarłego do dnia pożegnania z Rodziną i bliskimi. Pracownicy na swoje barki biorą również ubiór osoby zmarłej, w zakładzie znajduje się duże zaplecze garderoby w różnych wzorach i wariantach kolorystycznych. Właściciele Zakładu Pogrzebowego EXITUS otwarci są na pomoc każdemu, kto tej pomocy potrzebuje, dlatego realizują zarówno pochówki katolickie, innych wyznań, jak i ceremonie poprzedzone kremacją i świeckie, z udziałem Mistrza Ceremonii doświadczonego w prowadzeniu tego typu uroczystości. Oferta firmy obejmuje nie tylko kwestie organizacji i obsługi pochówku, lecz także usługi cmentarne. W imieniu klienta pracownicy mogą wykupić plac pod budowę nowego grobu oraz wykonać grób tradycyjny lub murowany. Groby przygotowywane przez zakład reprezentują najwyższą jakość.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Exitus

Z myślą o Rodzinach dotkniętych traumą, jaką jest odejście bliskiej osoby, Zakład Pogrzebowy EXITUS przygotował biura, w których gotowy jest pomagać w pełnym zakresie. Profesjonalne usługi funeralne świadczone są w Otwocku przy ulicy Kościelnej 1a, w Mińsku Mazowieckim pod dwoma adresami – przy ulicy Kościelnej 4 i ulicy 1-go PLM „Warszawa”, a także w Siedlcach – Zakład Pogrzebowy EXITUS Siedlce, przy ulicy Poniatowskiego 3. Zakład funkcjonuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.