Motto Zakładu Pogrzebowego Exitus

Moment utraty bliskiej osoby jest niewątpliwie bolesny i pełen łez. W obliczu śmierci wiele Rodzin pozostaje bezradnych, na ich głowy spada ogrom obowiązków i przykrych formalności. Z pomocą w tych ciężkich chwilach przychodzi Zakład Pogrzebowy EXITUS oferujący kompleksowe usługi funeralne najwyższej jakości na terenie województwa mazowieckiego, w powiecie otwockim – Zakład Pogrzebowy EXITUS Otwock, siedleckim i mińskim. Opieka i troska, jaką zakład otacza każdego, kto zwraca się o pomoc, jest nieoceniona. O zaangażowaniu pracowników zakładu w posługę na rzecz osób zmarłych i ich Rodzin świadczą setki pozytywnych opinii mieszkańców nie tylko województwa mazowieckiego, ale i całej Polski.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Exitus

Zakład Pogrzebowy EXITUSz myślą o całościowej obsłudze ceremonii pogrzebowej starannie wyselekcjonował usługi najwyższej jakości. Pomoc, jaką oferuje firma, dotyczy każdego etapu organizowania pochówku, bez konieczności obciążania Rodziny formalnościami bądź wielokrotnymi dojazdami w celu ustalenia szczegółów. Zaangażowany personel na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny zajmie się kompletowaniem dokumentacji i wypełnianiem formalności w urzędach, kościołach bądź u zarządcy cmentarza. Pomoc obejmuje również wykonywanie wszelkich czynności niezbędnych do przeprowadzenia procesu kremacji osoby zmarłej bądź dokonania ekshumacji zwłok i szczątków. Zlecić pracownikom można także wypełnianie formalności związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS/KRUS. Zakład z największą starannością i oddaniem realizuje pochówki katolickie, innych wyznań oraz ceremonie świeckie z udziałem profesjonalnego Mistrza Ceremonii. Obsługa prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru trumien, urn i akcesoriów funeralnych takich jak znicze, krzyże, tabliczki czy modlitewniki. Trumny, które zakład wprowadził do oferty, wykonane są z najwyższej jakości drewna sosnowego i dębowego. Oferta została poszerzona o nową kolorystykę i nowoczesne formy. Dostępne są także trumny kremacyjne z drewna sosnowego lub ekologicznych łatwopalnych materiałów. W siedzibie zakładu znaleźć można szeroki wybór urn drewnianych, ceramicznych, kompozytowych i kamiennych. Różnorodne wzornictwo, rozmiary i kolorystyka gwarantują każdemu klientowi trafny i satysfakcjonujący wybór. Mając na uwadze każdy etap organizacji pochówku i jego estetykę, firma nawiązała współpracę z florystami posiadającymi wieloletnie doświadczenie i doskonałą znajomość branży. Wszelkie kompozycje kwiatowe wykonywane są ze świeżych kwiatów, sprowadzanych z zaufanej hurtowni. W ofercie znaleźć można wieńce, wiązanki, kosze, stroiki i bukiety okolicznościowe, z kwiatów takich jak chryzantemy, lilie i róże. Uroczystą i pełną powagi oprawę muzyczną zapewniają profesjonalni muzycy.

 

Flota karawanów Zakładu Pogrzebowego Exitus

 

Dzięki specjalistycznym szkoleniom i stale podnoszonym kwalifikacjom personel firmy wykonuje z dbałością o każdy szczegół kosmetykę i toaletę pośmiertną osoby zmarłej. Zaplecze firmy wyposażone jest w odzież dla osób zmarłych, w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Możliwe jest także wykonanie rekonstrukcji powypadkowej oraz sekcji zwłok w nowoczesnym prosektorium. Właściciele zakładu zadbali o każdą kwestię dotyczącą pomocy Rodzinom osób zmarłych. Dzięki całodobowej działalności i stałej gotowości do działania personel dokonuje eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu niezależnie od tego, czy jest to dom, szpital, hospicjum czy każda inna dowolna lokalizacja. Cały proces odbywa się z udziałem specjalistycznych karawanów spełniających wymogi techniczne i sanitarne. Firma świadczy usługi transportu osoby zmarłej na terenie kraju oraz przewozu na arenie międzynarodowej. Całość usług prezentowanych przez zakład gwarantuje każdej Rodzinie ceremonię pełną wzruszeń, powagi, godności oraz najpiękniejszych wspomnień związanych z ukochaną osobą zmarłą.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Exitus

Profesjonalne usługi funeralne świadczone są przez firmę pod paroma adresami. Zawsze chętna i gotowa do pomocy obsługa pozostaje do dyspozycji Rodzin w Siedlcach przy ulicy Poniatowskiego 3 – Zakład Pogrzebowy EXITUS Siedlce ,w Otwocku przy ulicy Kościelnej 1a oraz w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Kościelnej 4 i ul. 1-go PLM „Warszawa”. Zakład funkcjonuje całodobowo przez 7 dni w tygodniu, również niedziele i wszystkie święta.