O Zakładzie Pogrzebowym Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM od ponad 25 lat niesie pomoc wszystkim Rodzinom dotkniętym bolesną utratą bliskiej osoby. Firma ta stawia za cel towarzyszenie Klientowi na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej. Stara się zrozumieć jego potrzeby i zrealizować oczekiwania w najwyższym standardzie. Właścicielka zakładu – Pani Marzena Osuchowska, wraz z kadrą wykwalifikowanych pracowników, dokłada wszelkich starań, aby każda ceremonia reprezentowała godność i szacunek zarówno do Osoby Zmarłej, jak i jej pogrążonej w żałobie Rodziny. Zaangażowanie i codzienny trud przyniosły firmie miano godnej zaufania. Potwierdzają to pozytywne opinie wielu Rodzin z powiatu radomskiego w województwie mazowieckim.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Elizjum

Bogata i stale rozbudowywana oferta Zakładu Pogrzebowego ELIZJUM uwzględnia wszelkie potrzeby, nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma wyciąga pomocną dłoń do wszystkich osób chcących pożegnać najbliższą sercu osobę z najwyższym majestatem. Priorytetem dla pracowników jest indywidualne podejście do każdego Klienta, otoczenie go troską i zrozumieniem w tak ciężkich dla Niego chwilach. Pomoc ze strony obsługi rozpoczyna się już od pierwszych chwil i obejmuje wszystkie formalności. Dotyczy zarówno dopełnienia spraw w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, jak i u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, poza wyżej wymienionymi formalnościami, pracownicy mogą wystąpić również o przyznanie zasiłku pogrzebowego do instytucji takich jak ZUS czy KRUS.

Przez wiele lat sumiennej posługi na rzecz Rodzin pogrążonych w żałobie, firma zdobyła doświadczenie, niezbędne do dokonywania wyprowadzenia Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Firma posiada doskonałe zaplecze techniczne i wyposażenie w postaci specjalistycznych karawanów. Dzięki wysokim kwalifikacjom, a także współpracy z urzędami i odpowiednimi służbami, firma realizuje usługi transportu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. W przypadku transportu zagranicznego, pracownicy firmy zdejmują z barków Klienta ciężar, jakim są dodatkowe formalności. Uzyskują konieczne zgody na przewóz ciała przez granicę oraz tłumaczenia dokumentacji.

Dyskretna i empatyczna kadra przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, zapewniając jej nienaganny i schludny wygląd w dniu ostatniego pożegnania. Po stronie zakładu, dzięki współpracy z profesjonalnymi muzykami, pozostaje również wzruszająca oprawa muzyczna.

Oprawa kwiatowa oferowana przez Zakład Pogrzebowy Elizjum

W ofercie firmy ujęto wszystkie produkty niezbędne do zorganizowania pochówku, między innymi trumny, urny, a także akcesoria pogrzebowe. Zakład pogrzebowy poprzez fachowe doradztwo pomaga w doborze odpowiedniej trumny lub urny. Klienci mogą wybrać utensylia takie jak świece, znicze, krzyże, tabliczki i klepsydry. W siedzibie zakładu znajduje się bogato wyposażona kwiaciarnia, zespół doświadczonych florystów każdego dnia przygotowuje wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe. Kwiaciarnia ta posiada szeroki wybór dekoracji florystycznych, przygotowuje również kwiaty na zamówienie.

 

wieńce i wiązanki w biurze zakładu pogrzebowego elizjum w skaryszewie

 

Dodatkowo zakład pogrzebowy wykonuje ekshumacje zwłok i szczątków przy współpracy z sanepidem. Oferuje wysokiej jakości nagrobki ziemne i murowane, zarówno pod pochówki tradycyjne, jak i urnowe. Ponadto, pracownicy w imieniu Rodziny mogą wykupić plac pod nowy grób oraz przygotować go do pochówku w sposób kompleksowy, łącznie z układaniem kostki wokół niego. Firma przez cały rok świadczy usługi opieki nad grobami, dbając o porządek i czystość.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne na najwyższym poziomie, wyciągając pomocną dłoń do każdej Rodziny znajdującej się w potrzebie. Firma Pani Marzeny Osuchowskiej prowadzi działalność przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia – także niedziele i święta. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Iłży przy ulicy Danuty Siedzikówny Inki 3. Sprawdź zakłady pogrzebowe Iłża.