Zakład Pogrzebowy Elizjum – idea firmy

Kompleksowa pomoc Rodzinom Osób Zmarłych w realizacji ceremonii pogrzebowej oraz zagwarantowanie wysokiej jakości obsługi to główne wartości, którymi w swej codziennej pracy kierują się właściciele i kadra firmy. Szacunek i godność to dwa słowa, które najlepiej definiują misję jej działania. Zakład Pogrzebowy ELIZJUM już od ponad 25 lat wiernie stoi na straży profesjonalnego i empatycznego podejścia do każdego Klienta, którego dotknęła śmierć Najbliższych. Bogate doświadczenie, własne zaplecze funeralne oraz pełni zaangażowania pracownicy to elementy, dzięki którym zakład ten cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku funeralnym. Jego usługi polecane są kolejnym Osobom dotkniętym żałobą.

 

wnętrze biura zakładu pogrzebowego elizjum ze skaryszewa

Usługi, jakie oferuje Zakład Pogrzebowy Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM świadczy pełen zakres usług funeralnych, związanych z profesjonalnym przygotowaniem uroczystości pogrzebowych Osób Zmarłych. Jego personel organizuje ceremonie świeckie, religijne – w każdym obrządku wyznaniowym, kremacyjne oraz te, o charakterze tradycyjnym. Ze swej strony zapewnia profesjonalną chłodnię, nowoczesne karawany oraz kompetentnych pracowników. W dzień i w nocy pozostają oni w gotowości, aby w chwili straty zapewnić Państwu bezpieczeństwo i pewność, że nie jesteście sami. Eksportacje miejscowe oraz przewozy krajowe i zagraniczne realizowane są przez wykwalifikowanych kierowców, a zgromadzenie całej dokumentacji i zezwoleń dotyczących takich transportów pozostaje na barkach kadry zakładu. Pracownicy zakładu służą również w przypadku decyzji o skremowaniu ciała przed pochówkiem. W miejscowej spopielarni ustalą dogodny termin przeprowadzenia kremacji, zapewnią właściwe akcesoria oraz zadbają o wszelkie kwestie logistyczne.

Pogrzeby bezwyznaniowe obsługiwane są przez doświadczonego mistrza ceremonii współpracującego z firmą Elizjum. Do jego zadań należy dobór koniecznych utensyliów, a także przygotowanie oprawy kwiatowej i muzycznej wydarzenia. Dodatkowo wygłasza on mowę pożegnalną na temat życia Osoby Zmarłej. Wszystkie rodzaje akcesoriów funeralnych wykonane są według standardowych lub indywidualnych wzorów i dostępne są na miejscu w placówkach zakładu. Należą do nich m.in.:

  • urny,
  • trumny,
  • tabliczki nagrobne,
  • krzyże,
  • różańce i modlitewniki,
  • a także wiele wzorów klepsydr pogrzebowych.

W zależności od Państwa predyspozycji, co do surowca, kolorystyki czy ilości zdobień, część z nich dostępna jest od ręki. Natomiast niektóre z nich firma sprowadza na specjalne zamówienie. Klienci, którzy powierzą opiekę nad swym Bliskim kadrze domu pogrzebowego Pani Marzeny Osuchowskiej, nie muszą martwić się o kwestie związane z ubiorem Osoby Zmarłej, Jej profesjonalną kosmetyką czy stosowną atmosferę ostatniego pożegnania. Pracownicy bowiem, na podstawie szczegółowego wywiadu z Państwem, zadbają o piękną oprawę muzyczną, fotograficzną czy florystyczną uroczystości. Zatroszczą się oni również o właściwe przygotowanie miejsca na cmentarzu, wykopią grób ziemny lub wymurują grobowiec. Pomogą także w uzyskaniu przysługującego zasiłku pogrzebowego, doradzą w kwestii wyboru nagrobka lub zajmą się opieką nad grobem Osoby Zmarłej.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM posiada dwa oddziały, dlatego zawsze gdy zajdzie taka potrzeba nieoceniona pomoc jego pracowników jest na wyciągnięcie ręki. Główna siedziba firmy mieści się w powiecie radomskim, w miejscowości Iłża przy ulicy Danuty Siedzikówny Inki 3. Zachęcamy również do odwiedzenia podstrony zakłady pogrzebowe Iłża. Dodatkowa filia firmy mieści się natomiast w Ostrowcu Świętokrzyskim pod adresem ul. Polna 3. W każdej z wyżej wymienionych lokalizacji, przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia uzyskają Państwo potrzebną pomoc i wsparcie.