Misja Zakładu Pogrzebowego Elizjum

Bogate, ponad 25-letnie doświadczenie w posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin oraz cenna wiedza z zakresu branży funeralnej, to cechy charakteryzujące Zakład Pogrzebowy ELIZJUM. Firma oferuje kompleksowe usługi funeralne na najwyższym poziomie, niezależnie od charakteru uroczystości, a także sytuacji finansowej Rodziny. Właścicielka zakładu – Pani Marzena Osuchowska, wraz z pracownikami otaczają każdego Klienta troską, zrozumieniem i zwykłą ludzką życzliwością. Misją zakładu jest zrozumienie i zrealizowanie wszelkich potrzeb oraz odzwierciedlenie uczuć Rodziny wobec Zmarłego, w jego ostatniej drodze. Każda uroczystość realizowana przez zakład reprezentuje najwyższą jakość. Przygotowywana jest z dbałością o detale oraz z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań ze strony Rodziny. Dzięki wieloletnim staraniom i niebywałemu zaangażowaniu w każde powierzone zadanie, firma zyskała miano godnej zaufania.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Elizjum

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM posiada szeroki zakres usług, pozwalający na kompleksową organizację uroczystości. Firma stawia za cel maksymalne odciążenie Rodziny z nieprzyjemnych formalności i dodatkowych obowiązków, jakie spoczywają na jej barkach w tak ciężkich chwilach. W obliczu bolesnej straty najważniejsze jest, by Klient uzyskał pełne wsparcie. Firma zapewnia opiekę na wysokim poziomie i pomocną dłoń na każdym etapie związanym z uroczystością. Na podstawie stosownego upoważnienia, pracownicy w imieniu Rodziny wypełniają formalności w urzędzie, kościele, u zarządcy cmentarza, a także występują o przyznanie zasiłku pogrzebowego do instytucji oferujących takie wsparcie. Personel niesie pomoc również w przypadku dokumentacji związanej z ekshumacją, czy też międzynarodowym transportem zwłok.

Zakład pogrzebowy świadczy usługi funeralne całodobowo, pracownicy mają pełną świadomość, że w tak ciężkich chwilach najważniejsza jest szybka i stanowcza reakcja ze strony firmy. Personel za pomocą specjalistycznych karawanów renomowanych marek dokonuje eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Wszystkie pojazdy należące do zakładu, spełniają surowe wymogi techniczne i sanitarne. Firma Pani Marzeny Osuchowskiej świadczy usługi transportu Osób Zmarłych na terenie całego kraju i poza jego granicami. Każda Rodzina może również liczyć na profesjonalne przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku, poprzez wykonanie fachowej toalety i kosmetyki pośmiertnej.

Firma posiada doskonałe wyposażenie, a dzięki fachowemu doradztwu wykwalifikowanych pracowników, każda Rodzina może wybrać trumnę, urnę, a także wszystkie niezbędne akcesoria funeralne na miejscu. Utensylia pogrzebowe dostępne w siedzibie to między innymi klepsydry pogrzebowe, krzyże, tabliczki nagrobne, jak również znicze. Firma zdejmuje z barków Klienta ciężar, jakim jest przygotowanie oprawy muzycznej i kwiatowej. Właścicielka zakładu posiada własną kwiaciarnię, w której doświadczeni floryści przygotowują wieńce, wiązanki, a także inne kompozycje na indywidualne zamówienie Klientów.

 

duży wybór wiązanek pogrzebowych w zakładzie pogrzebowym elizjum

 

Za oprawę muzyczną odpowiadają doświadczeni muzycy współpracujący z firmą od wielu lat. Dodatkowo zakład oferuje wszystkim Klientom wykonanie nagrobków ziemnych i murowanych. Wykupienie placu pod budowę nowego grobu na cmentarzu oraz kompleksowe przygotowanie terenu, włącznie z ułożeniem kostki i uprzątnięciem terenu. Ponadto, w ofercie ujęto usługę całorocznej opieki nad grobami. Całość prezentowanych usług gwarantuje każdej Rodzinie uroczystość wykonaną z sercem i prawdziwym zaangażowaniem.

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Elizjum

Kompleksowe usługi funeralne świadczone są przez Zakład Pogrzebowy ELIZJUM na terenie powiatu radomskiego w województwie mazowieckim. Firma Pani Marzeny Osuchowskiej prowadzi działalność całodobowo, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta. Siedziba zakładu pogrzebowego znajduje się w Iłży przy ulicy Danuty Siedzikówny Inki 3 – zakłady pogrzebowe Iłża.