Zakład Pogrzebowy Wyszków – profesjonalizm i klasa

Dom Pogrzebowy Czyżak to ciesząca się zaufaniem firma pogrzebowa z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku usług pogrzebowych działa od 1991 roku. Zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych oraz międzynarodowym i krajowym transportem zmarłych. Dysponuje własnym krematorium zlokalizowanym w Wyszkowie, co jest bardzo dużym ułatwieniem dla osób wybierających tę formę pochówku. Jest to pierwsze prywatne krematorium zwłok na Mazowszu, dostępne przez całą dobę.

Dom Pogrzebowy Czyżak w Wyszkowie

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Wyszkowie

Dom Pogrzebowy Czyżak służy pomocą i wsparciem w trudnych chwilach po stracie. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji na każdym etapie organizacji pogrzebu, aby ten pełen smutku okres przebiegł dla Państwa najspokojniej jak to możliwe. Firma kładzie nacisk na staranność i solidność wykonywanych usług pogrzebowych.

Od początku istnienia świadczy profesjonalny transport zwłok na terenie kraju i z zagranicy. Firma Apokalipsa należąca do Zakładu Pogrzebowego Czyżak pomaga w sprowadzeniu zwłok do Polski z całego świata. Wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby sprowadzenie ciała odbyło się w sposób sumienny, z najwyższym poszanowaniem Osoby Zmarłej oraz żeby transport został wykonany niezwłocznie po otrzymaniu informacji. Na przestrzeni wieloletniej działalności Apokalipsa organizowała transporty zmarłych z takich kontynentów jak Europa, Azja, Afryka, Ameryka Północna i Południowa czy nawet Australia. Firma cieszy się zaufaniem wśród polskich firm, które chętnie zlecają jej pomoc w organizacji transportu zwłok drogą lotniczą, lądową czy morską. Z transportem międzynarodowym wiąże się także wiele formalności, które trzeba dopełnić w miejscu zgonu, dlatego firma pozostaje w ścisłym kontakcie z firmami ubezpieczeniowymi oraz konsulatami wielu Państw. Dzięki temu możliwy jest sprawny i bezpieczny transport, który odciąża bliskich Osoby Zmarłej z wszelkich formalności.

Czarny karawan pogrzebowy Zakładu Pogrzebowego Czyżak

Pracownicy pomagają także w wypełnieniu wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu na miejscu. Na życzenie Rodziny mogą zająć się takimi sprawami jak pomoc w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego, ustalenie niezbędnych kwestii w kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, czy w innych instytucjach. Na miejscu można wybrać wszelkie niezbędne utensylia pogrzebowe – trumnę, urnę, odzież dla Osoby Zmarłej, dewocjonalia i skorzystać z szerokiej oferty wyjątkowych kompozycji kwiatowych. Rodzina i przyjaciele mogą także pożegnać Osobę Zmarłą w kaplicy przedpogrzebowej, która zapewnia spokój, ciszę i odpowiednie warunki do ostatniego pożegnania ukochanej osoby.

Kaplica pożegnalna - Zakład Pogrzebowy Czyżak

 

Zakład Pogrzebowy Czyżak może także poszczycić się zaufaniem instytucji rządowych – niejednokrotnie służył pomocą w organizacji państwowych uroczystości pogrzebowych, a także m.in. pomagał w ekshumacjach „Żołnierzy Wyklętych” na tzw. „Łączce”.

Kadra Domu Pogrzebowego w Wyszkowie stara się jak najbardziej odciążyć Państwa od wszelkich zmartwień związanych z organizacją pogrzebu. Do każdej osoby i każdej powierzonej sprawy, podchodzi w sposób indywidualny i szczególny, aby wszystko odbyło się zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Kontakt z Domem Pogrzebowym Czyżak

Biuro Domu Pogrzebowego znajduje się w Wyszkowie przy ulicy Pułtuskiej 177, sprawdź zakłady pogrzebowe Wyszków. Na miejscu można ustalić wszystkie sprawy związane z organizacją pogrzebu i transportu zwłok. Co ważne, krematorium znajduje się tuż przy domu pogrzebowym.