Godny zaufania Zakład Pogrzebowy w Dąbrówce

Zakład Pogrzebowy Czyżak świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, w tym krajowy i międzynarodowy transport zwłok. Firma działa nieprzerwanie od 1991 roku, stale się rozwijając. Dysponuje własnym krematorium, które jest zlokalizowane w Wyszkowie, sprawdź zakłady pogrzebowe Wyszków. Jest to pierwsze prywatne krematorium zwłok na Mazowszu, dostępne przez całą dobę, co jest dużym ułatwieniem dla osób wybierających tę formę pochówku.

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Dąbrówce

Dom Pogrzebowy Czyżak służy pomocą i wsparciem w każdej sprawie związanej z organizacją pogrzebu. Pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, do każdego Klienta podchodzą w sposób indywidualny, z empatią i zaangażowaniem. Dokładają wszelkich starań, aby wszystko odbyło się zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Zakład Pogrzebowy Czyżak - ostatnie pożegnanie

Całodobowy transport zwłok

Firma Pogrzebowa „Czyżak” świadczy profesjonalny transport zwłok na terenie kraju i poza granicami. Firma Apokalipsa, która jest częścią Zakładu Pogrzebowego Czyżak, pomaga w sprowadzeniu zwłok do Polski z całego świata. Wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby sprowadzenie ciała odbyło się w sprawnie, bezpiecznie i z najwyższym poszanowaniem Osoby Zmarłej. Na przestrzeni wieloletniej działalności zakład organizował transporty zmarłych z Europy, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej czy nawet z Australii.

Karawan pogrzebowy Czyżak pod siedzibą firmy pogrzebowej

Z międzynarodowym transportem zwłok wiąże się także wiele formalności, które należy dopełnić w kraju, w którym nastąpił zgon, dlatego firma pozostaje w ścisłym kontakcie z firmami ubezpieczeniowymi oraz konsulatami wielu Państw. Dzięki temu bliscy osoby Zmarłej zostają odciążeni z dopełnienia wielu zawiłych formalności.

Dopełnienie formalności związanych z organizacją pogrzebu

Kadra pracowników pomaga w wypełnieniu wszelkich formalności związanych z organizacją pochówku. Na życzenie Rodziny może pomóc w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego, ustali niezbędne kwestie w kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, czy w innych instytucjach.

Niezbędne akcesoria funeralne

W Domu Pogrzebowym Czyżak można wybrać wszelkie niezbędne utensylia pogrzebowe m.in. trumnę, urnę, odzież dla Osoby Zmarłej czy też dewocjonalia. Osoby organizujące pogrzeb, mogą także liczyć na pomoc w przygotowaniu wyjątkowej oprawy kwiatowej i muzycznej uroczystości.

Zakład Pogrzebowy Czyżak Wyszków - akcesoria pogrzebowe

Kaplica pożegnalna

Dla zapewnienia najwyższego komfortu, spokoju i odpowiednich warunków do ostatniego pożegnania ukochanej osoby zakład pogrzebowy rekomendowany przez nas w Dąbrówce zapewnia specjalnie przystosowaną kaplicę pożegnalną.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Czyżak?

Dom Pogrzebowy CZYŻAK mieści się w Wyszkowie przy ulicy Pułtuskiej 177. W biurze zakładu pogrzebowego można ustalić wszystkie sprawy związane z organizacją pogrzebu i transportu zwłok.