Zakład Pogrzebowy w Staroźrebach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy, którego właścicielem jest Pan Bartłomiej Nowak, rozpoczął działalność w 1995 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zdobyta na przestrzeni lat są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług pogrzebowych. Firma zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych głównie na terenie powiatu płockiego oraz miasta Płock, sprawdź zakłady pogrzebowe Płock. Jednak jeśli zaistnieje konieczność organizacji pochówku w innym miejscu, pracownicy są gotowi dotrzeć do każdego miejsca w kraju. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do Klienta oraz pomoc w tych trudnych chwilach. Utrata bliskiej osoby wiąże się z ogromnym żalem i smutkiem, dlatego w tym ciężkim czasie Rodzina często nie jest w stanie poradzić sobie z wszystkimi formalnościami, jakie powinny zostać dopełnione. Właśnie z myślą niesienia takiej pomocy powstał Zakład Pogrzebowy Nowak, gdzie profesjonalni, pełni empatii i zaangażowania pracownicy, pomagają na każdym etapie przygotowania pochówku.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Nowak

Firma Pogrzebowa Pana Bartłomieja Nowaka oferuje szereg usług związanych z organizacją ceremonii pogrzebowych. Właściciel stale dba o zaplecze techniczne swojej firmy, takie podejście sprawia, ze firma ciągle się rozwija, a pracownicy w jeszcze większym stopniu mogą pomagać Rodzinom podczas organizacji ceremonii pogrzebowych. Zakład dysponuje flotą profesjonalnych i specjalistycznych karawanów, które spełniają wszystkie normy techniczne oraz wymagania sanitarne. Transport Osób Zmarłych do chłodni odbywa się przez całą dobę. Pracownicy po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia i uzyskania podstawowych informacji udadzą się pod wskazany adres w celu odebrania Osoby Zmarłej. Następnie Zamarły zostaje przygotowany do pochówku przez specjalistów z dziedziny tanatokosmetyki, czy toalety pośmiertnej.

Zakład pogrzebowy zajmuje się organizacją pochówków każdego wyznania, a także świeckich z udziałem mistrza ceremonii, który zadba o całą oprawę oraz wygłosi mowę pożegnalną. Jeśli chodzi o rodzaj pochówku, tutaj również możecie być Państwo spokojni, ponieważ zakład zajmuje się zarówno pochówkami tradycyjnymi z udziałem trumny, jak i pochówkami urnowymi poprzedzonymi kremacją. Jeśli zdecydujecie się Państwo na drugą formę, nie zostaniecie z tym sami, ponieważ pracownicy przeprowadzą Państwa przez wszystkie formalności oraz zapoznają z całą procedurą.

Ważną kwestią dla personelu jest indywidualne podejście do Klienta, dlatego każda oferta zostaje dostosowana do możliwości i oczekiwań najbliższych. Do dyspozycji jest również kaplica pożegnań, która pozwala jeszcze przed główną ceremonią, na spokojne pożegnanie Osoby Zmarłej w gronie najbliższych. Pracownicy dopełnią również w Państwa imieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem podstawowych świadczeń tj. zasiłku pogrzebowego z odpowiedniego urzędu np. ZUS/KRUS. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, zadbają również o ustalenie terminu pochówku w kancelarii parafialnej, czy ustaleniem szczegółów w administracji cmentarza.

Na życzenie Rodziny pracownicy zapewnią oprawę muzyczną, dobrana w odpowiedni sposób sprawi, że ceremonia nabierze wyjątkowego podniosłego charakteru. Będzie też pięknym elementem uzupełniającym ostatnie pożegnanie. Kolejny niezbędnym elementem pochówku są kwiaty, które wyrażają miłość, szacunek oraz są symbolem przemijania. Pracownicy zadbają o odpowiednią oprawę florystyczną: wieńce, wiązanki pogrzebowe, bukiety wykonane są wedle uznania z żywych lub sztucznych kwiatów. Poza usługami związanymi z przygotowaniem samej ceremonii pogrzebowej firma zajmuje się również projektowaniem oraz sprzedażą nagrobków granitowych. Dlatego korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego Nowak, możecie być Państwo pewni, że pogrzeb zostanie zrealizowany kompleksowo.

Kontakt z zakładem pogrzebowym, który rekomendujemy w Staroźrebach

Główne biuro Zakładu Pogrzebowego Nowak, który rekomendujemy w Staroźrebach, znajduje się w Płocku przy ul. Sienkiewicza 61. Można tam dopełnić wszystkich formalności i ustalić niezbędne kwestie. Poza biurem mieści się tam również zaplecze socjalne firmy oraz magazyn z dostępnymi akcesoriami. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.