Zakład pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Starej Białej

W Starej Białej Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje usługi pogrzebowe świadczone przez zakład z wieloletnim doświadczeniem, który cieszy się zaufaniem w powiecie płockim. Zakład Pogrzebowy Nowak istnieje na rynku funeralnym od 1995 roku, w tym czasie pomógł wielu osobom stojącym przed koniecznością zorganizowania pogrzebu swoich bliskich. Firma zajmuje się kompleksową obsługą tradycyjnych pogrzebów religijnych, a także takich, które mają charakter świecki i prowadzi je wówczas profesjonalny mistrz ceremonii. Dzięki rzetelnej pracy i profesjonalizmowi w każdym elemencie organizowanego pogrzebu zakład zyskał renomę oraz zaufanie i szacunek Klientów.

Zakres działalności Zakładu Pogrzebowego Nowak

Zakład Pogrzebowy Nowak ciągle się rozwija i dostosowuje ofertę usług do każdego Klienta, spełniając jego potrzeby i oczekiwania oraz biorąc pod uwagę sytuację finansową. Dla komfortu osoby zamawiającej płatność za usługi może się odbywać bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. W pełni rozumiejąc niezwykle trudną sytuację emocjonalną osób pozostających w żałobie po stracie kogoś najbliższego, empatyczni pracownicy pomagają we wszystkich sprawach formalnych i prawnych związanych z pochówkiem. Po stosownym upoważnieniu godny zaufania pracownik może w imieniu Rodziny dopełnić wszelkich formalności w takich urzędach jak USC, ZUS, KRUS, kancelaria parafialna i zarząd cmentarza. Dzięki flocie profesjonalnych karawanów zakład wykonuje całodobową eksportację ciała z domu, szpitala, hospicjum czy każdej innej lokalizacji z terenu całej Polski.

Pracownicy przygotowują Osobę Zmarłą do pochówku poprzez profesjonalne wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej, a także  ubierają Zmarłego w ubrania dostarczone przez Rodzinę lub wybrane z oferty zakładu. Zakład pogrzebowy oferuje również różne dodatki i dewocjonalia takie jak książeczki do nabożeństwa lub różańce. Na miejscu, w zakładzie można wybrać trumnę w przypadku pochówku tradycyjnego lub urnę na prochy jeśli pochówek jest poprzedzony spopieleniem zwłok. Jeśli taka była wola Osoby Zmarłej lub Rodziny to firma wykonuje kremację zgodnie z wszelkimi standardami i przepisami prawa. Każdy uczestnik uroczystości pogrzebowej może kupić lub zamówić wieniec, wiązankę lub bukiet, który wykonują profesjonalni floryści zgodnie z preferencjami osoby zamawiającej. Kwiaty są nieodzownym dekoracyjnym elementem każdej uroczystości, ale też wyrażają smutek, miłość i szacunek do Zmarłego. Aby ceremonia ostatniego pożegnania nabrała bardziej uroczystego i indywidualnego charakteru, zakład proponuje profesjonalną oprawę muzyczną w wykonaniu trębacza lub innych muzyków.

Jeśli Rodzina ma takie życzenie lub jest konieczność wykonania oględzin lekarsko- sądowych to można liczyć na kompetencje i fachowość zakładu, który dokonuje ekshumacji ciała lub szczątków ludzkich w przepisowych terminach od jesieni do wiosny. Można mieć też pewność, że doradzą i pomogą w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, aby wszystko przebiegło zgodnie z prawem i przepisami sanitarnymi. Dodatkowo w siedzibie firmy można z pomocą fachowców zaprojektować i zamówić nagrobek, który następnie zostanie zamontowany we wskazanym miejscu. Pracownicy zadbają również o otoczenie grobu i takie dodatki jak np. ławeczka przy grobie.

Osoby, które zaufały temu zakładowi pogrzebowemu mogą mieć pewność, że wszystkie usługi będą przygotowane i wykonane na najwyższym poziomie staranności z szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego pozostającej w żałobie Rodziny. Wszystkim szczególnie zależy na tym, aby uroczystość ostatniego pożegnania, która jest niezwykle ważna dla Rodziny, była piękna i godna, a Rodzina otrzymała wsparcie we wszystkich sprawach organizacyjnych.

Miejsce prowadzenia działalności Zakładu Pogrzebowego Nowak

Wszyscy mieszkańcy gminy Stara Biała w trudnych chwilach żałoby mogą liczyć na wsparcie ze strony sprawdzonego zakładu pogrzebowego z Płocka. Siedziba Zakładu Pogrzebowego Nowak znajduje się w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 61, sprawdź zakłady pogrzebowe Płock. Na miejscu można dopełnić wszelkich formalności związanych z pogrzebem, ponadto pracownicy służą pomocą całodobowo każdego dnia tygodnia.