Zakład Pogrzebowy Słupno – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

W Słupnie Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z firmą, która wyróżnia się profesjonalizmem na rynku usług funeralnych. Zakład pogrzebowy Nowak istnieje od 1995 roku. Ogromne doświadczenie oraz wiedza zdobyta na przestrzeni tych lat są gwarantem usług pogrzebowych świadczonych na najwyższym poziomie. Pracownicy z wyjątkową wyrozumiałością, cierpliwością oraz zrozumieniem podchodzą do każdej Rodziny, która zmaga się z utratą bliskiej osoby. Każda z osób pracujących w zakładzie zdaje sobie sprawę, jak wielka odpowiedzialność na niej spoczywa, dlatego zawsze służą niezastąpioną pomocą w tych trudnych chwilach życia. Ideą firmy jest indywidualne podejście do Klienta, pracownicy mają czas, aby wysłuchać i doradzić każdemu, kto zwróci się z prośbą o pomoc. Dostosują ofertę zarówno pod względem organizacji, jak i możliwości finansowych Rodziny. Profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków sprawiło, że firma cieszy się opinią rzetelnego i godnego zaufania zakładu pogrzebowego w powiecie płockim oraz na terenie miasta Płock. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących firmy na podstronie zakłady pogrzebowe Płock.

Oferta zakładu pogrzebowego, który jest przez nas rekomendowany w Słupnie

Firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych. Głównym obszarem świadczenia usług jest Płock oraz powiat płocki, jednak jeśli zaistnieje taka konieczność, ceremonie organizowane są również na terenie całego kraju. Właściciel firmy stale inwestuje w jej zaplecze techniczne, dba o to, aby pracownicy mogli korzystać z profesjonalnego sprzętu, który z pewnością pozytywnie wpływa na ofertę firmy. Odpowiednie przygotowanie i przeszkolenie pracowników to kolejny bardzo ważny element działania całego zakładu. Podczas wypełniania swoich obowiązków pracownicy uwzględniają wyjątkową specyfikację prowadzonej firmy, dlatego zakład działa przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Kadra pracownicza zawsze, kiedy jest to niezbędne, służy swoją pomocą.

Transport Osoby Zmarłej jest możliwy przez całą dobę. Pracownicy niezwłocznie po przyjęciu od Państwa zgłoszenia i uzyskaniu niezbędnych informacji przyjadą pod wskazany adres. Odbiór Osób Zmarłych odbywa się z każdego, wskazanego przez Rodzinę miejsca m.in. dom prywatny, szpital, hospicjum. Kolejnym etapem jest przewiezienie Osoby Zmarłej do chłodni, gdzie następuje przygotowanie (m.in. toaleta pośmiertna) do pochówku. Firma zajmuje się organizacją każdego rodzaju pochówku zarówno tradycyjnego z użyciem trumny, jak i urnowego poprzedzonego kremacją. Pracownicy zajmują się organizacją ceremonii religijnych, jak i świeckich z udziałem mistrza ceremonii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zakład pogrzebowy zapewnia również kredytowanie uroczystości pogrzebowej w ramach zasiłku pogrzebowego z odpowiedniego urzędu m.in. ZUS/KRUS. Pracownicy zadbają o skompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów. Na życzenie Rodziny, zajmą się dopełnieniem wszelkich formalności zarówno we wspomnianych urzędach, jak i w kancelarii parafialnej, czy administracji cmentarza.

W ofercie firmy znajdziecie Państwo również szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych, które są niezbędne podczas organizacji pogrzebu. Zakład Pogrzebowy Bartłomiej Nowak dysponuje bogatym wyborem trumien i urn, wykonanych z różnych rodzajów tworzyw. Dodatkowo w tradycji firmy jest zapewnienie oprawy muzycznej ceremonii przy udziale trębacza. Takie urozmaicenie ma ogromne znaczenie, ponieważ podobnie jak kwiaty nadaje uroczystości wyjątkowego, podniosłego charakteru. Na życzenie Rodziny pracownicy zapewnią również oprawę florystyczną, zadbają o przygotowanie wieńców, wiązanek, bukietów pogrzebowych oraz stroików na trumny, czy urny. Poza czynnościami związanymi ściśle z samą organizacją ceremonii firma zajmuje się również projektowaniem oraz sprzedażą nagrobków granitowych.

Kontakt z zakładem pogrzebowym, który świadczy usługi w Słupnie

Główna siedziba firmy, która jest przez nas rekomendowana w Słupnie, mieści się przy ul. Henryka Sienkiewicza 61 w Płocku. Właśnie tam możecie Państwo dopełnić wszelkich formalności oraz ustalić szczegóły pochówku. Pracownicy pozostają stale do Państwa dyspozycji, przy czym chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dbają o to, aby jak najlepiej przeprowadzić Państwa przez każdy etap przygotowania pochówku.