Zakład pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Słubicach

W Słubicach w powiecie płockim Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje firmę funeralną z wieloletnim doświadczeniem w organizacji pochówków. W obliczu śmierci, która jest nieuniknionym i bardzo bolesnym elementem życia każdego człowieka, ciężko jest pozbierać myśli i żyć dalej. Ogrom obowiązków, jaki spada na Rodzinę w momencie organizacji pochówku, utrudnia procedurę i nie pozwala na spokojne przeżycie żałoby. Z pomocą w tak ciężkich chwilach przychodzi Zakład Pogrzebowy Nowak, oferując kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zapewnia komfortową atmosferę, pełną ciepła i zrozumienia, empatii i szacunku do Osoby Zmarłej i członków Rodziny. Priorytetem firmy i zespołu doświadczonych pracowników jest indywidualne podejście do Klienta, drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka, bez względu na jego światopogląd, status finansowy czy wyznawaną wiarę. O wszechstronnej pomocy zakładu świadczy wiele pozytywnych opinii od Rodzin z terenu powiatu płockiego w województwie mazowieckim.

Usługi oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Słubicach

Historia i bogate doświadczenie Zakładu Pogrzebowego Nowak sięga 1995 roku. Firma każdego dnia podnosi swoje kwalifikacje i idzie z biegiem czasu, unowocześniając i stale poszerzając zakres oferowanych usług. Usługi, które proponuje Klientom zakład, są kompleksowe – obejmują każdy etap organizacji pochówku. Pomoc zaangażowanych w misję firmy pracowników rozpoczyna się natychmiastowo – dotyczy ona formalności. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, firma wypełnia wszelkie formalności w urzędzie, w kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek, a także dokonuje niezbędnych czynności w zakresie uzyskania zasiłku pogrzebowego ZUS i KRUS. Fachowe doradztwo pracowników nie kończy się na dokumentacji, dotyczy ono również wyboru odpowiedniej trumny i urny. Produkty będące w ofercie zakładu wykonane są z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych materiałów takich jak drewno, ceramika i kamień. W firmie znajdują się też akcesoria funeralne w postaci zniczy, tablic nagrobnych, krzyży i nekrologów.

Dodatkowo firma, mając na względzie nie tylko kwestie organizacyjne, ale również prezentację ceremonii, przygotowała różnorodną ofertę dekoracji florystycznych. Wieńce, wiązanki, stroiki, bukiety okolicznościowe przygotowywane są przez utalentowaną obsługę, również na indywidualne zamówienie Rodziny. Oprawa muzyczna pochówku w wykonaniu profesjonalnego trębacza gwarantuje wzruszający, niezapomniany i unikalny charakter ceremonii. Zakład realizuje ceremonie tradycyjne – z użyciem trumny, urnowe – poprzedzone procesem kremacji, a także uroczystości świeckie.

Ponadto, mając na względzie potrzeby Klientów, właściciel zadbał o odpowiednie wyposażenie firmy. Firma posiada specjalistyczne karawany, dzięki którym personel dokonuje całodobowej eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu niezależnie od lokalizacji. Cała usługa odbywa się szybko, sprawnie i bezpiecznie, dając Rodzinie pewność, że Osoba Zmarła zostanie otoczona odpowiednią i profesjonalną opieką. Oferta firmy dodatkowo obejmuje sprzedaż i montaż nagrobków wysokiej klasy. Całość usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Nowak to gwarancja, że pogrzeb zostanie wykonany z najwyższym majestatem i taktem.

Kontakt do zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Słubicach

Wszyscy mieszkańcy gminy Słubice w powiecie płockim w momencie straty bliskiej osoby mogą liczyć na kompleksowe usługi funeralne świadczone są przez Zakład Pogrzebowy Nowak. Siedziba firmy mieści się w Płocku przy ulicy Sienkiewicza 61 – zakłady pogrzebowe Płock.