Zakład pogrzebowy w Radzanowie uznany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy w Radzanowie, który współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym funkcjonuje od 1995 roku. Ponad 25 lat doświadczenia w branży funeralnej jest gwarancją usług świadczonych na wysokim poziomie. Właściciel oraz pracownicy wykonują swoje obowiązki z wyjątkowym zaangażowaniem, dbając o każdy szczegół ceremonii. Zwracają szczególną uwagę również na indywidualne podejście do Klienta. Każda organizacja pochówku poprzedzona jest szczegółową i spokojną rozmową z Rodziną. Pracownicy w tym czasie starają się ustalić wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Ważne jest to, aby już na pierwszym spotkaniu otrzymać większość informacji, a w późniejszych dniach nie niepokoić najbliższych umożliwiając spokojne przeżywanie żałoby. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów na wielu płaszczyznach, m.in. po to, aby finanse w tym trudnym czasie nie były problemem, możliwe jest kredytowanie pochówku w ramach zasiłku ZUS czy KRUS.

Dodatkowo każda oferta zostaje przygotowana do indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych najbliższych. Wiele lat działalności, wiele wykonanych ceremonii pogrzebowych, sposób podejścia do Klienta oraz profesjonalizm sprawiły, że firma uważana jest za rzetelną i godną zaufania. Pracownicy zawsze chętnie pomogą, spokojnie i z cierpliwością wysłuchają oraz doradzą. Zakład współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym na terenie całego powiatu płockiego oraz miasta Płock – zakłady pogrzebowe Płock.

Oferta zakładu pogrzebowego, który świadczy usługi pogrzebowe w Radzanowie

Firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych głównie na terenie całego powiatu płockiego, jednak jeśli zaistnieje taka konieczność, pracownicy są w stanie zorganizować pochówek na terenie całej Polski. Zakład Pogrzebowy Bartłomieja Nowaka to firma, która stawia na rozwój, dba zarówno o kwalifikacje swoich pracowników, jak i zaplecze techniczne. Właśnie takie podejście sprawia, że zarówno ilość usług, jak i zakres akcesoriów jest stale poszerzany. Priorytetem jest umożliwienie Rodzinie dopełnienia wszystkich formalności oraz dokonania wszystkich niezbędnych zakupów na miejscu – w biurze firmy.

Pierwszym etapem pomocy ze strony zakładu pogrzebowego jest przetransportowanie Osoby Zmarłej do chłodni. Transport odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Istotne jest, iż pracownicy zakładu niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia wyjadą pod wskazany adres. Następnie Osoba Zamarła zostaje przewieziona do chłodni, w tym miejscu odbywa się także przygotowanie jej do ceremonii pogrzebowej. Kompetentni w tej kwestii pracownicy zajmują się toaletą pośmiertną, tak, aby ułatwić ostatnie pożegnanie najbliższych.

Cały proces organizacji pogrzebu również pozostaje w rękach pracowników zakładu, oczywiście jeśli takie jest życzenie Rodziny. Pracownicy zajmą się dopełnieniem wszelkich formalności związanych ze skompletowaniem niezbędnych dokumentów. Udadzą się w Państwa imieniu do odpowiedniego urzędu, skontaktują się z kancelarią parafialną, a jeśli to koniecznie również z administracją cmentarza. Firma zajmuje się przygotowaniem każdego rodzaju pochówków niezależnie od wyznania, czy rodzaju. Jeżeli wybiorą Państwo ceremonię świecką, oprawą zajmie się profesjonalny mistrz ceremonii. Pracownicy pomogą w zorganizowaniu pogrzebu tradycyjnego z użyciem trumny oraz urnowego, poprzedzonego kremacją. Zapoznają Państwa z wszelkimi procedurami związanymi z procesem spopielenia zwłok. Dopełnią w Państwa imieniu wszystkich formalności.

Jeśli chodzi o zaplecze techniczne, firma stale dba o rozwój pod tym kątem. W ofercie zakładu znajdą Państwo szeroki wybór trumien i urn, wykonanych z różnych materiałów. Dodatkowo, na miejscu można zakupić wszelkie inne, niezbędne podczas organizacji pochówku, akcesoria. Zakład pomaga również w zapewnieniu oprawy florystycznej ceremonii, zadba o wieńce, wiązanki pogrzebowe, a także bukiety i stroiki na trumny i urny. W tradycji firmy jest oprawa muzyczna każdej ceremonii z udziałem trębacza.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Bartłomiej Nowak

Główna siedziba zakładu pogrzebowego, który rekomendujemy w Radzanowie, znajduje się przy ul. Henryka Sienkiewicza 61 w Płocku. Mogą tam Państwo dopełnić wszelkich formalności związanych pochówkiem bliskiej osoby. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.