Idea zakładu pogrzebowego polecanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Łącku

Bogate, aż 25-letnie doświadczenie Zakładu Pogrzebowego Nowak, wszechstronna wiedza na temat organizacji pochówków i doskonała znajomość potrzeb pogrążonych w żałobie Rodzin, sprawiły, że Pogotowie Pogrzebowe zaufało tej firmie funeralnej. Zakład pogrzebowy z siedzibą w Płocku (zakłady pogrzebowe Płock) świadczy kompleksowe usługi na terenie całego powiatu płockiego, w tym w gminie Łąck. Właściciel zakładu, Pan Bartłomiej Nowak, wkłada całe serce w posługę na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin. Sumienność i profesjonalizm to motto firmy, które każdego dnia przyświeca pracownikom przy organizacji ceremonii pożegnalnych, pełnych klasy, godności oraz szacunku. Kompleksowe usługi pogrzebowe zakład świadczy od 1995 roku, na rzecz każdego, kto utracił bliską osobę. Firma stawia za cel indywidualne podejście do Klienta i spełnienie wszelkich jego życzeń.

Działalność sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Łącku

Z myślą o każdym, kto znajduje się w ciężkiej sytuacji związaną z utratą ukochanej, bliskiej osoby, Zakład Pogrzebowy Nowak przygotował szereg usług i świadczeń, mających na celu maksymalne odciążenie Klienta z przykrych obowiązków oraz umożliwienie mu przejścia przez okres żałoby w komforcie i spokoju. Empatia, wrażliwość, a także zaangażowanie, jakim wykazuje się obsługa zakładu, pozwala na natychmiastowe działanie w zakresie organizacji ceremonii pogrzebowej. Pomoc rozpoczyna się natychmiastowo, bowiem na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny, firma wypełnia w jej imieniu wszelkie formalności urzędowe, kościelne, cmentarne, jak również dokonuje niezbędnych czynności związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego.

Firma posiada duże zaplecze trumien, a także urn, dzięki fachowemu doradztwu ze strony pracowników zakładu, możliwy jest wybór odpowiedniej trumny, urny i akcesoriów funeralnych. Wszystkie produkty dostępne w zakładzie wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości – drewna, ceramiki, a także kamienia. Akcesoria pogrzebowe dostępne w siedzibie firmy to znicze, świece, krzyże, tabliczki nagrobne, jak również klepsydry. Obsługa dokłada wszelkich starań, by każdy pochówek zrealizowany został z dbałością o każdy szczegół i pełną oprawą. Oprawę kwiatową ceremonii zapewniają profesjonalni floryści pracujący w zakładzie. Dekoracje kwiatowe w postaci wiązanek i innych kompozycji dostępne są zarówno z kwiatów naturalnych, jak i sztucznych. Za wzruszającą i pełną klasy oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowej dba z kolei doświadczony i profesjonalny trębacz. Kadra zakładu zaznajomiona z przepisami prawnymi świadczy Klientom fachowe porady dotyczące spadków, ubezpieczeń i formalności, których należy dopełnić w trakcie ustalania szczegółów pogrzebu, kremacji bądź ekshumacji.

Dodatkowo zakład w ofercie ujął całodobową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu i usługę przewozu ciała na terenie kraju. Firma dzięki wyposażeniu w specjalistyczne karawany dokonuje eksportacji niezależnie od miejsca zgonu – czy jest to dom, szpital czy hospicjum. Karawany dostosowane są do przewozu Osób Zmarłych, spełniają wszelkie wymogi techniczne, a także sanitarne. Daje to gwarancję sprawnego i bezpiecznego przewozu na terenie miasta i całego kraju. Wymogi spełniają także pomieszczenia chłodnicze i prosektorium, gdzie dokonywane są czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej.

Siedziba polecanego przez nas zakładu pogrzebowego w Łącku

Mieszkańcy gminy Łąck, którzy znajdą się w trudnej sytuacji utraty bliskiej osoby, mogą liczyć na pomoc Zakładu Pogrzebowego Nowak. Właściciel wraz z pracownikami pozostają w stałej dyspozycji dla każdego Klienta w Płocku, w siedzibie zlokalizowanej przy ulicy Sienkiewicza 61.