Zakład Pogrzebowy Drobin – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe zakład pogrzebowy w Drobinie charakteryzuje się bogatą wiedzą z zakresu branży funeralnej. Zakład Pogrzebowy Nowak działa od 1995 roku i kładzie ogromny nacisk na niesienie kompleksowej pomocy każdej osobie, która znalazła się w ciężkich chwilach związanych z bolesną utratą bliskiej osoby. Pogrążone w żałobie Rodziny mogą liczyć na wiedzę pracowników, a także ich zaangażowanie w misję zakładu. Zarówno dla właściciela, jak i jego zaufanej kadry, najważniejsza jest troska i szacunek wobec Osoby Zmarłej i jej bliskich.

Usługi oferowane przez zakład pogrzebowy rekomendowany w Drobinie

W momencie utraty bliskiej osoby człowiek często pozostaje bezradny i samotny. Na barki osób odpowiedzialnych za organizację pochówku spada wiele przykrych obowiązków, które uniemożliwiają spokojne przeżycie żałoby. Z pomocą w tych ciężkich chwilach przychodzi Zakład Pogrzebowy Nowak, świadczący kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Lata ciężkiej pracy i zdobywanej przy tym wiedzy, pozwoliły na skomponowanie oferty zaspokajającej wszelkie potrzeby i oczekiwania Klientów. Oferta ta obejmuje praktycznie każdy aspekt związany z organizacją pochówku. Pomoc pracowników rozpoczyna się natychmiastowo – na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny, wypełniają wszelkie formalności urzędowe, kościelne, cmentarne, a także te związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z odpowiednich instytucji – ZUS czy KRUS.

Dzięki fachowemu doradztwu obsługi możliwy jest wybór odpowiedniej trumny bądź urny, akcesoriów funeralnych i innych niezbędnych elementów. Trumny i urny dostępne w zakładzie, wykonane są z wysokiej jakości materiałów – drewna, ceramiki, a także kamienia. Spośród akcesoriów można wybrać znicze, świece, rozmaite krzyże, jak również tabliczki nagrobne i nekrologi. Zakład realizuje pochówki wszystkich wyznań, ceremonie świeckie, uroczystości urnowe poprzedzone kremacją, a także tradycyjne – z wykorzystaniem trumny. Firma przygotowała szeroki wachlarz kompozycji kwiatowych, wykonywanych przez zespół doświadczonych florystów. W ofercie ujęto zarówno wiązanki, wieńce, jak i stroiki urnowe, z kwiatów sztucznych i naturalnych. Poza kompozycją kwiatową możliwe jest także zamówienie oprawy muzycznej ceremonii. Profesjonalny trębacz jest gwarantem uroczystości pełnej wzruszeń i wspomnień o bliskiej osobie. Każda Rodzina korzystająca z usług zakładu może liczyć na profesjonalne doradztwo prawne i formalne związane z branżą funeralną.

Dzięki nowoczesnym karawanom, ale także doświadczeniu personelu, firma całodobowo dokonuje eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji – czy jest to dom, szpital, ośrodek opiekuńczy czy hospicjum. Firma realizuje transport Osób Zmarłych na terenie kraju, spełniając wszelkie wymogi techniczne i sanitarne. W zakładzie mieszczą się pomieszczenia chłodnicze i prosektorium, w którym obsługa dokonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom i szkoleniom pod okiem fachowców kadra przywraca Osobie Zmarłej nienaganny, schludny i przede wszystkim naturalny wygląd w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. Wysoka jakość świadczonych usług, a także staranność, z jaką pracownicy zakładu wykonują swoją pracę – dają Rodzinom pewność, że pogrzeb ich bliskiej osoby zostanie zrealizowany z najwyższym majestatem, terminowo i rzetelnie.

Teren działania zakładu pogrzebowego rekomendowanego w Drobinie

Wszyscy mieszkańcy gminy Drobin i całego powiatu płockiego mogą liczyć na niezawodne wsparcie ze strony Zakładu Pogrzebowego Nowak. Firma mieści się w Płocku przy ulicy Sienkiewicza 61, prowadzi działalność całodobowo i przez wszystkie dni tygodnia.