Zakład pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Bulkowie

W Bulkowie Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje usługi pogrzebowe świadczone przez zakład z wieloletnim doświadczeniem, cieszący się zaufaniem w powiecie płockim. Zakład Pogrzebowy Nowak pomaga osobom mierzącym się ze stratą nieprzerwanie od 1995 roku. Aby sprostać potrzebom zmieniającego się rynku i oczekiwaniom Klientów stawia na ciągły rozwój i elastyczną ofertę usług. Ogromna wiedza i doświadczenie gwarantują, że każdy pogrzeb jest starannie przygotowany i przeprowadzony z dbałością o wszystkie szczegóły. Pracownicy opiekują się każdym Klientem, wspierają go w tych niezwykle trudnych chwilach i pomagają przygotować ceremonię ostatniego pożegnania. Może to być uroczystość tradycyjna o charakterze religijnym lub też świeckim w zależności od światopoglądu Zmarłego, lub życzenia Rodziny.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Nowak

Zwykle osoby pogrążone w rozpaczy po śmierci kogoś najbliższego mają problem z dopłenieniem dość skomplikowanych spraw formalno- prawnych. Mogą wtedy liczyć na pomoc kompetentnych pracowników Zakładu Pogrzebowego NOWAK, którzy w imieniu Klienta i po stosownym upoważnieniu dopełniają formalności w urzędach takich jak USC, ZUS, KRUS, kancelaria parafialna i zarząd cmentarza. Wychodząc naprzeciw potrzebom wielu osób, które są odpowiedzialne za zorganizowanie pochówku, rozliczenie płatności za usługę może się odbyć bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego.

Zakład dysponuje flotą specjalistycznych karawanów, dzięki którym przewiezienie Osoby Zmarłej jest możliwa na terenie całego kraju. Odpowiedzialni i odpowiednio przygotowani pracownicy odbierają ciało z każdego miejsca, z domu, ze szpitala, hospicjum czy każdej innej wskazanej lokalizacji. Następnie jest ono przechowywane w godnych warunkach w certyfikowanym prosektorium. Tam jest profesjonalnie przygotowane do pogrzebu poprzez wykonanie toalety pośmiertnej, tanatokosmetyki oraz jest ubierane w odzież pogrzebową. Można również dobrać stosowne dodatki i dewocjonalia takie jak np. książeczka do nabożeństwa czy różaniec. Tradycją polską są pogrzeby trumnowe, a więc osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu ma do wyboru szereg trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna. Jeśli życzeniem samego Zmarłego lub jego Rodziny było spopielenie zwłok przed pochówkiem, to do wyboru zakład przygotował różnorodne, piękne urny na prochy. W biurze obsługi przygotowuje się, drukuje klepsydry, nekrologi i tabliczki na trumnę.

Na uroczystości pogrzebowej nie może zabraknąć kwiatów, które są piękną ozdobą, ale także wyrażają uczucia miłości, szacunku, wdzięczności i smutku, który odczuwają Bliscy po stracie. Zakład zajmuje się także profesjonalnym przygotowaniem wieńców, wiązanek, kompozycji kwiatowych czy stroika na trumnę lub urnę z kwiatów żywych, lub sztucznych zgodnie z życzeniem zamawiającego. Aby dodać wyjątkowości i indywidualnego charakteru uroczystości zakład proponuje również oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków, m.in. trębacza. Zakład pogrzebowy dokonuje również ekshumacji ciał lub szczątków ludzkich w wymaganych przepisami terminach, czyli od jesieni do wiosny. Rozumiejąc złożoność takiej sytuacji, godni zaufania pracownicy firmy pomagają w skompletowaniu koniecznej do tego dokumentacji, aby maksymalnie odciążyć Rodzinę. Dodatkowo pracownicy zakładu służą radą i pomocą w doborze nagrobków, a następnie zajmą się ich montażem na cmentarzu.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Nowak

Mieszkańcy gminy Bulkowo w obliczu bolesnej straty bliskiej osoby mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego Nowak. Główna siedziba firmy mieści się w Płocku przy ul. Henryka Sienkiewicza 61, sprawdź zakłady pogrzebowe Płock.