Zakład pogrzebowy w Brudzeniu Dużym rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Od 1995 roku na terenie powiatu płockiego w województwie mazowieckim, kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe świadczy Zakład Pogrzebowy Nowak. Więcej informacji znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Płock. Dzięki wieloletniemu doświadczaniu w organizacji pogrzebów firmie zaufało Pogotowie Pogrzebowe, które rekomenduje ją w całym powiecie m.in. w gminie Brudzeń Duży. Właściciel zakładu wraz z pracownikami od lat stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz jakość usług, by każda Rodzina korzystająca z ich pomocy była usatysfakcjonowana, a każdy pochówek pełen pięknych wspomnień, godności oraz szacunku. Firma jest synonimem rzetelności, sumiennej ciężkiej pracy oraz wysokiej jakości. Świadczą o tym pozytywne opinie od wielu Rodzin z Płocka i okolic, korzystających z niezawodnej pomocy zakładu.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Brudzeniu Dużym

Zakład Pogrzebowy Nowak skupia się na pomocy każdej Rodzinie dotkniętej utratą bliskiej osoby w sposób kompleksowy, obejmujący każdy, nawet najdrobniejszy aspekt związany z organizacją ceremonii pogrzebowej. Zespół pracowników firmy dokłada wszelkich starań, by każda Rodzina uzyskała natychmiastową pomoc, łącznie z wypełnianiem formalności. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Klienta, obsługa dokonuje niezbędnych czynności w urzędach, kancelariach parafialnych i u zarządcy cmentarzy. Pomoc ta obejmuje również kwestie związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z instytucji świadczących pomoc finansową w tych ciężkich chwilach, takich jak ZUS i KRUS.

Profesjonalne doradztwo pracowników obejmuje dobór idealnej trumny bądź urny. Dostępne w zakładzie produkty wykonane są z najwyższej klasy materiałów w postaci drewna, kamienia, a także ceramiki. Oferta obejmuje również wszystkie niezbędne akcesoria funeralne w postaci zniczy, świec, a także tabliczek nagrobnych, krzyży i klepsydr. Firma realizuje pochówki wszystkich wyznań, ceremonie świeckie, uroczystości tradycyjne z użyciem trumny oraz urnowe, poprzedzone procesem kremacji. Dodatkowo firma pomaga w dokumentacji związanej z ekshumacją, której dokonuje we współpracy ze służbami sanitarnymi.

Zakład do oferty wprowadził usługę oprawy muzycznej uroczystości pogrzebowej, utwory w wykonaniu profesjonalnego trębacza dają ceremonii wzruszający i niezapomniany charakter. Właściciel zakładu oferuje także oprawę kwiatową przygotowaną przez profesjonalnych florystów. Oferta zawiera okazałe wieńce wykonane zarówno roślin naturalnych, jak i sztucznych, a także kompozycje kwiatowe na indywidualne zamówienie Klienta. Dla każdej Rodziny przygotowano także usługi z zakresu pomocy formalnej i prawnej. Jest to możliwe dzięki doskonałemu przygotowaniu pracowników, znajomości branży funeralnej i przepisów prawnych z nią związanych.

Zakład posiada pomieszczenia chłodnicze oraz prosektorium, gdzie kadra dokonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Został wyposażony także w specjalistyczne, nowoczesne karawany, dostosowane do wszystkich wymogów sanitarnych związanych z transportem Osób Zmarłych. Firma całodobowo dokonuje eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji, istnieje również możliwość transportu zwłok na terenie kraju w sposób sprawny i stuprocentowo bezpieczny. Dodatkowo firma oferuje sprzedaż i montaż nagrobków łącznie z ławkami. Całość świadczeń i usług oferowany przez zakład daje każdej Rodzinie pewność, że zostanie otoczona należytą troską, wrażliwością, a także pełnym zrozumieniem. Pogrzeb natomiast odbędzie się z dbałością o każdy szczegół, ogromną starannością, w komfortowej i spokojnej dla nich atmosferze.

Teren działania polecanego przez nas zakładu w Brudzeniu Dużym

Zakres działania Zakładu Pogrzebowego Nowak obejmuje cały powiat płocki w województwie mazowieckim. Siedziba zakładu zlokalizowana jest w Płocku przy ulicy Sienkiewicza 61. Właściciel wraz z pracownikami świadczą kompleksowe usługi funeralne niezależnie od pory dnia i nocy, przez wszystkie dni tygodnia. Wszyscy mieszkańcy gminy Brudzeń Duży, którzy znajdą się w trudnej sytuacji utraty bliskiej osoby, mogą liczyć na natychmiastową pomoc i wsparcie.